Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lort napisał:

A coś więcej o tej bransolecie? Nie śledzę wątku orisa jeżeli to jest oryginalna bransoleta. Jest nietypowa coś jak ladder bracelet od Zenitha

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Bransoleta Klip od Forstner bands

 

4 godziny temu, Jash napisał:

 


Dzięki Marku emoji7.png



PS
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

😝

54 minuty temu, Wery napisał:

Witam

 

Chciał bym dołączyć do klubu i zastanawiam się nad pierwszym Oris'em. Bez większego zastanowienia zdecydował bym się na 65 😍, aczkolwiek właśnie czekam na Tudor 58 Blue, więc stwierdziłem, że chcemy coś bardziej kolorowego, pasującego do jeans'ow. Zastanawiam się nad Oris 65 X Momotaro lub Oris Aquis Date Relief. Momotaro wersja mnie bardzo zaciekawiła aczkolwiek nie jestem pewniej do końca jaki ma kolor dial, przeglądając zdjęcia na necie zmienia się z zielonego w szary 🤯. Wersja Aquisa zauroczyła mnie bezlem 👌oraz kontraktem kolorów szary i czerwony, gdzie szary to jeden z moich ulubionych kolorów. Pytanie miał może ktoś jakąś styczność z tymi modelami. Dzięki 

 

 

Momotaro nigdy nie jest zielone jak na fotce co pokazałeś, bardziej mi to leci w błękity i szarości, kolor się zmienia w zależności od ilości i barwy światła 

Kilka moich fotek

 

zJzlfYh.jpg

 

sPS4kUG.jpg

 

gh861NC.jpg

 

fpBg4sc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znalazłem takiego Orisa mojego ojca. Leżał wiele lat w szufladzie. Bardzo mi zależy żeby doprowadzić zegarek, w miarę możliwości, do dobrego stanu. Mechanizm działa 🙂, po nakręceniu ruszył! Może ktoś zna osobę, która podjęłaby się kompleksowego przeglądu i rewitalizacji. Może ktoś się orientuje co to za model?

 

 IMG_2584.thumb.JPEG.e45719a615e71352eb82dcc64452fdb2.JPEGIMG_2589.thumb.JPEG.124b76e59a6b26caa5c662f1ab1b11b9.JPEGIMG_2590.thumb.JPEG.709e6ff0d359e2e6d22c7fbaa51dc33c.JPEG

 

Dołączyłby do młodszego kolegi

 

1700058373_IMG_2581a.thumb.jpeg.915676bd41b88b4f53403d4fb158ab64.jpeg

Edytowane przez anbru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, denver47 napisał:

 

😝

Momotaro nigdy nie jest zielone jak na fotce co pokazałeś, bardziej mi to leci w błękity i szarości, kolor się zmienia w zależności od ilości i barwy światła 

Kilka moich fotek

 

zJzlfYh.jpg

 

sPS4kUG.jpg

 

gh861NC.jpg

 

fpBg4sc.jpg

Oooo wielkie dzięki 👍

Edytowane przez Wery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.....i wszystko już jasne.

Przepraszam za jakość, znalezione online.
Z tego co widzę, to chyba niebieski bezel i system szybkiej wymiany pasków/bransolety.

 

E1AFC018-A2B6-4EE5-8C7F-5D6ED5749976.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam orzeszka zanim się rozczarujecie nową premierą orisa🙊😁

 

tBnmE50.jpg

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po takim brzydalu będą oczarowani, zamiast rozczarowani :D ja już jestem gotowy, czekam aż wybije 14:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jestem lekko zawiedziony - żadnych większych zmian i niestety 43.5mm :(

Jak dla mnie za duży.

Dodatkowo, nie wydaje Wam się że bez czerwonego wahnika jest jakoś tak "smutno" ?

Edytowane przez Gatekeeper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oto i on ;) Oris Aquis Date cal. 400 (caliBear 400)

 

Ai9ct3Q.jpg

 

gUAcB1Y.jpg

 

J7HFBXU.jpg

 

SRmaLms.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda tego co się zadziało na dole tarczy, ale musiałem odpalić stare zdjęcie aquisa, żeby w ogóle to zauważyć

Mnie jakoś strasznie nie boli

 

Cena trochę boli :D

 

A no i doceniam nowy mechanizm, ale dla mnie nie jest on wart eksponowania, ale ja miałem pełny dekiel w aquisie

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
32 minuty temu, denver47 napisał:

trochę szkoda tego co się zadziało na dole tarczy, ale musiałem odpalić stare zdjęcie aquisa, żeby w ogóle to zauważyć

Mnie jakoś strasznie nie boli

 

Cena trochę boli :D

 

A no i doceniam nowy mechanizm, ale dla mnie nie jest on wart eksponowania, ale ja miałem pełny dekiel w aquisie

 

Ja jestem zwolennikiem pełnych dekli, zwłaszcza w diverach i tu też bym wolał, ale rozumiem, że nowy werk i warto pokazać. Fajnie, że jest taki surowy.

 

31 minut temu, jackm napisał:

Kolor mi się bardzo podoba.

 

Mnie akurat zupełnie nie i tu mogli się bardziej wykazać.

22 minuty temu, anbru napisał:

Cena? negatywnie zaskakuje.

 

Pewnie, bo przecież stworzenie nowego mechanizmu nie kosztuje zwłaszcza z takimi parametrami i dziesięcioletnią gwarancją. Coś co u każdego innego producenta masz na dzień dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jash napisał:

 

Pewnie, bo przecież stworzenie nowego mechanizmu nie kosztuje zwłaszcza z takimi parametrami i dziesięcioletnią gwarancją. Coś co u każdego innego producenta masz na dzień dobry.

Sarcasme...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Teraz, marrko napisał:

Jaka grubość? 

 

 

niecałe 14mm (zwykły Aquis 300 ma 13mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jash napisał:

 

Ja jestem zwolennikiem pełnych dekli, zwłaszcza w diverach i tu też bym wolał, ale rozumiem, że nowy werk i warto pokazać. Fajnie, że jest taki surowy.

 

 

To ta surowość w diverze też wg mnie go jeszcze ratuje

Mogło być gorzej, ale mogło być tez lepiej.

 

ale jako posiadacz fejk lum, tapczanów, tracz niewypranych w perwollu, to co ja się wypowiadać będę o nowoczesnym diverze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jash napisał:

Pewnie, bo przecież stworzenie nowego mechanizmu nie kosztuje zwłaszcza z takimi parametrami i dziesięcioletnią gwarancją. Coś co u każdego innego producenta masz na dzień dobry.

Tak czy siak bestsellerem raczej z taką ceną nie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu ale mam wrażenie że ten mechanizm to tudor zrobił.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jash napisał:

Pewnie, bo przecież stworzenie nowego mechanizmu nie kosztuje zwłaszcza z takimi parametrami i dziesięcioletnią gwarancją. Coś co u każdego innego producenta masz na dzień dobry.

Tak uważam i tyle w temacie. Masz prawo mieć odmienne zdanie zwłaszcza, że jesteś zawodowo związany z marką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, anbru napisał:

Tak uważam i tyle w temacie. Masz prawo mieć odmienne zdanie zwłaszcza, że jesteś zawodowo związany z marką.

Sugerowanie tego że Jacek jest związany z marką jako argumentu przeciw jego opinii jest trochę nieeleganckie, bo każdy kto zna Jacka czy też monitoruje jego posty wie, że jest dosyć obiektywną osobą i nie jest "fanboyem" sprzedawanych przez siebie produktów, a na forum występuje jako forumowicz i to od wielu wielu lat. Z punktu widzenia wprowadzenia nowego produktu, tego co oferuje konkurencja i jakie zegarki się sprzedają na rynku, uważam że zegarek nie jest źle wyceniony. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.