Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Co siedzi między ogniwami w Sixty-five? Chcę skrócić a nie wiem, czy mogę je wypchnąć w obojętnie którą stronę? Brak opisu by to sugerował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tomaliusz napisał:

Spam ciąg dalszy :D

 

Pasuje, tylko chyba znowu ciut bransa za luźna, bo się przekręca na nadgarstku ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłem 😛 

Strasznie ciasno siedzą te ogniwa, trzeba było użyć kombinerek żeby wyciągnąć je do końca ale efekt zadowala :)

20210201_202954.thumb.jpg.b91333b1ffe8a5b066189c02c8efdf80.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdyby ktos z Was szukal kajdan do orisa 110, 111, 112, 113 artelier to zapraszam.
20201031_135856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wjechało zielone 39,5 z tej perspektywy może nie widać, ale na 16 - 16,5cm nadgarstek bardzo dobra opcja. 0d1d660d7849510cde81f6a3ccc57593.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, dobry wybór, ten kolor coraz bardziej mi podchodzi... A Tomek najfajniejszego ma w tym Aquisie kajdana😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś podpowie jak próbę czasu znoszą Aquisy w kolorze koperty innym niż srebrny? Podoba mi się wersja jak niżej, ale z uwagi, że to PVD, obawiam się nieco tego, że będzie raczej mało wytrzymała.

 

21094_01%20733%207653%204259-07%204%2026%2032geb_horizontale.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda z pvd Mam go już 2 lata i Sam oceń ale przyznaję że mało go używam i bardzo Staram się o niego dbać

20210203_211128.jpg

20210203_211123.jpg

20210203_211101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania wiem że to nie Oris ale ma powłokę pvd i mam go od 2013 roku nie oszczędzam go pracuję w nim  w różnych warunkach zegarek do zadań specjalnych na co dzień to widać po jego wyglądzie😁

20210203_212844.jpg

20210203_212839.jpg

20210203_212834.jpg

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomaliusz napisał:

Uuuu, widzę ... "polowanie czas zacząć" :D 

 

Już kilka lat na forum, ponad trzy tysiące postów na liczniku, to wypadałoby jakiś porządny zegarek w końcu kupić ;)

 

 

Godzinę temu, KRISTOF_KON napisał:

Jak to wygląda z pvd Mam go już 2 lata i Sam oceń ale przyznaję że mało go używam i bardzo Staram się o niego dbać

 

Na zdjęciach, zwłaszcza w ostrym świetle, byle paproch wygląda jak rysa, ale skoro nie piszesz, że coś jest nie tak, to wnioskuję, że dzielni się spisuje :)

Chociaż przed zakupem tej wersji powstrzymuje mnie brak bransolety pod kolor. Rozważam jeszcze wersję z niebieska tarczą i czarną ze zwykłymi lub pomarańczowymi indeksami.

 

 

Godzinę temu, KRISTOF_KON napisał:

Tak dla porównania wiem że to nie Oris ale ma powłokę pvd i mam go od 2013 roku nie oszczędzam go pracuję w nim  w różnych warunkach zegarek do zadań specjalnych na co dzień to widać po jego wyglądzie😁

 

No właśnie ponoć różnie to wygląda w zależności od producenta i jakości/grubości zastosowanej powłoki, przynajmniej w przypadku DLC, ale podejrzewam, że z PVD będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, clusca napisał:

Panowie, czy ktoś podpowie jak próbę czasu znoszą Aquisy w kolorze koperty innym niż srebrny? Podoba mi się wersja jak niżej, ale z uwagi, że to PVD, obawiam się nieco tego, że będzie raczej mało wytrzymała.

 

 

 

Też się tego obawiałem i dlatego nie zdecydowałem się na ten model, a czy słusznie, nie mam pojęcia.

 

9 godzin temu, clusca napisał:

 

Chociaż przed zakupem tej wersji powstrzymuje mnie brak bransolety pod kolor. 

 

Sam preferuję bransolety, ale ta guma jest całkiem fajna i ma wygodne zapięcie z regulacją, a bransoleta w kolorze wydaje mi się, że dawałaby finalnie zbyt "mroczne" wrażenie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hulk w wersji 41,5mm

 

LGbsVsX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jash napisał:

Hulk w wersji 41,5mm

 

 

To raczej Shrek nie Hulk😁

Ale wygląda bardzo fajnie👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, filtry trochę namieszały :D w oryginale jest taki

 

89tFfwv.jpg

 

no prawie taki ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spamu, muszę się pochwalić. Mam i ja :) Nareszcie ! 

Tym razem rozmiar już jest idealny.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

IMG_2958.JPG

Edytowane przez qwerf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jash napisał:

Tak, filtry trochę namieszały :D w oryginale jest taki

 

89tFfwv.jpg

 

no prawie taki ;)

 

 

No w końcu , Jacek gdzie można przymierzyć ? Albo czy w Wawie jest jakikolwiek 41 do przymiarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.