Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę już tylko zegarki że starych kolekcji w promo są w miarę okazyjnych cenach, ceny Oris-ów ostatnio poszły do góry i mimo obniżek 30% poniżej 6k ciężko coś ciekawego znaleźć 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Orisie była ostatnio jedna podwyżka. Pierwsza od kilku lat. U konkurencji masz co rok. Nie ma co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, już nawet na forum nie można ponarzekać ;)

Z tego co widziałem w kilku sklepach, to Black friday ograniczył się do dodawania stosownego logo do aktualnych promocji, na placach jednej ręki można policzyć okazje, z ciekawszych propozycji to nowy Carl Brashear Calibre 401 był/jest w niezłej promocji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Można, można. Co do promocji............stety dla nas, niestety dla klientów Oris sprzedaje się wybornie, zatem duże promocje na aktualne kolekcje nie są potrzebne. 

 

A nowa 403 podoba mi się coraz bardziej (nawet z tym małym sekundnikiem)

 

Ijcyc32.jpg

 

Pejnxkf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszym odruchu byłem NIE NA względem nowego pointera, ale im więcej o nim czytam i im więcej zdjęć oglądam, tym bardziej mi się podoba! Wydaje mi się dosyć spójny (zmienione wskazówki i font cyfr) i nawiązujący przy tym do pierwowzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

Ja w pierwszym odruchu byłem NIE NA względem nowego pointera, ale im więcej o nim czytam i im więcej zdjęć oglądam, tym bardziej mi się podoba! Wydaje mi się dosyć spójny (zmienione wskazówki i font cyfr) i nawiązujący przy tym do pierwowzoru.

Ja na Twoim miejscu poczekałbym na nowe wersje kolorystyczne i dodałbym go do tej parki, którą prównujesz w wątku „Jaki zegarek” 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze "chorowałem" na tego burgundowego Orisa z katedranymi wskazówkami. Liczyłem, że na BF bedzie może jakaś oferta poniżej 6k ( na zegarowni zawsze był w tych okolicach) ale nie spodziewałem się że podnosą ceny żeby zrobić rabat do ceny pierwotnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 22:35, marmach napisał(-a):

Czy w waszych zegarkach słychać metaliczne zgrzytanie podczas zakręcania koronki? Dzisiaj zauważyłem, gdy zegarek jest w pełni nakręcony. 

Zabrudzenie pod koronką. Po regulacji odchyłka poniżej 0.5 s / 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie byłem fanem Pointer Date ale przynajmniej poprzednia wersja była jakaś, charakterystyczna.

Ten nowy jest nijaki, bardziej ugładzony. Może trafi do szerszej rzeszy odbiorców ale dla mnie jest na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Pointer datę wskazanie daty łudząco przypomina zegarki z gmt, poprzednie rozwiązanie, imho, bardziej pasowało, charakterystycznie radełkowana luneta była jego wizytówką, teraz jest taki "normalny",  jednak sub sekundy zawsze mi się podobały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Ja na Twoim miejscu poczekałbym na nowe wersje kolorystyczne i dodałbym go do tej parki, którą prównujesz w wątku „Jaki zegarek” 🙂

Nowy pointer przez mechanizm jest ponad 2x droższy więc raczej nie można go porównać do tych dwóch pozostałych 🙂 Ja już wybrałem ProPilota, ale koledzy mocno namawiali na szarego zamiast czarnego (którego chciałem) i tylko nad tym się jeszcze zastanawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
2 godziny temu, orlis napisał(-a):

Dla mnie bomba, po ile @Jash u Was stoi?

 

Po tyle ile będzie stał u wszystkich, w końcu jesteśmy dystrybutorem ;)

13490zł

1 godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

zawsze "chorowałem" na tego burgundowego Orisa z katedranymi wskazówkami. Liczyłem, że na BF bedzie może jakaś oferta poniżej 6k ( na zegarowni zawsze był w tych okolicach) ale nie spodziewałem się że podnosą ceny żeby zrobić rabat do ceny pierwotnej.

 

To jest jeden z najlepiej sprzedających się Orisów spoza Aquisów, zawsze mamy o w BO na minusie, więc nie prędko będzie w super promocji. Co do natomiast ceny o której piszesz szkoda, że nie pukasz do odpowiednich drzwi :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jash napisał(-a):

To jest jeden z najlepiej sprzedających się Orisów spoza Aquisów, zawsze mamy o w BO na minusie, więc nie prędko będzie w super promocji. Co do natomiast ceny o której piszesz szkoda, że nie pukasz do odpowiednich drzwi :)

Serio burgund jest jednym z najlepiej sprzedających się wariantów? Stawiałem na niebieski, ale to świetnie bo burgund jest najbardziej charakterystyczny ;) Sam co chwilę przeglądam materiały w internecie na jego temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowiona linia RECTANGULAR
8ab68d00592aa813618709288b034c0c.jpg
Zdjęcie ze strony Oris-a.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

🙂 Ja już wybrałem ProPilota, ale koledzy mocno namawiali na szarego zamiast czarnego (którego chciałem) i tylko nad tym się jeszcze zastanawiam. 

IMO czarny bardziej podchodzi, ostatnio też chodzi mi po głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile Oris sobie woła za przegląd Caliber 400?
Probuję oszacować czy 1 x co 10 lat czy 2 x co 5 lat jest lepszą opcją.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
5 godzin temu, wojtek91 napisał(-a):

Serio burgund jest jednym z najlepiej sprzedających się wariantów? Stawiałem na niebieski, ale to świetnie bo burgund jest najbardziej charakterystyczny ;) Sam co chwilę przeglądam materiały w internecie na jego temat. 

 

Oba kolory sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki z tym, że niebieski jest łatwiej dostępny niż burgundowy, ale na oba trzeba czekać po kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jash napisał(-a):

Można, można. Co do promocji............stety dla nas, niestety dla klientów Oris sprzedaje się wybornie, zatem duże promocje na aktualne kolekcje nie są potrzebne. 

 

A nowa 403 podoba mi się coraz bardziej (nawet z tym małym sekundnikiem)

 

 

Wygląda znakomicie. I ten rotor! Stare logo Orisa należy moim zdaniem do najpiękniejszych w branży. Firma rzeczywiście ma teraz świetny czas i umie to wykorzystać. Efektem jest duża liczba dopracowanych, pięknych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio burgund jest jednym z najlepiej sprzedających się wariantów? Stawiałem na niebieski, ale to świetnie bo burgund jest najbardziej charakterystyczny Sam co chwilę przeglądam materiały w internecie na jego temat. 


Mam to samo. Przez chwilę nawet chciałem zrezygnować z zakupu garniturowca, żeby sobie sprawić burgunda.

 
Oba kolory sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki z tym, że niebieski jest łatwiej dostępny niż burgundowy, ale na oba trzeba czekać po kilka miesięcy.


Co się porobiło. Trochę ponad rok temu można było kupić w tajmtrendzie jak snickersa w biedrze. Znaczy od ręki, jeszcze z dobrym rabatem…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash


Co się porobiło. Trochę ponad rok temu można było kupić w tajmtrendzie jak snickersa w biedrze. Znaczy od ręki, jeszcze z dobrym rabatem…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rok temu w Tajntremdzie nie było Orisa. Nie pamietam od kiedy z nimi współpracujemy z Orisem ale nie tak długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, fotka poniżej z lipca 2020
b126f663d1d70220876c353f0c68dacc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aż sobie dziś z ciekawości dziś sprawdzę kiedy im wystawiałem fakturę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.