Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

 

2oTtsBG.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż sobie dziś z ciekawości dziś sprawdzę kiedy im wystawiałem fakturę default_wink.png

Czas leci, a wręcz zapier… nicza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
40 minut temu, rafi napisał(-a):


Czas leci, a wręcz zapier… nicza emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coś w tym jest. Dziś do żony powiedziałem, że w marcu miną 3 lata jak poszedłem ze sklepu do biura. Ona na mnie patrzy i mówi: 4, 4 lata, nie 3 :D

Także ten, jestem rok w plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki, plastikowy się wydaje na tych renderach... 

 

Oris-Sun-Wukong-Limited-Edition-4.jpg

 

Oris-Sun-Wukong-Limited-Edition-2.jpg

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, evilym napisał(-a):

Jakiś taki, plastikowy się wydaje na tych renderach... 

ale limitka 41.5 zwykle są to 43.5, choć fakt jakiś taki niepodchodzący, dalej podtrzymuje, że najładniejszą wersją limitowaną jest Baikal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Bo ten jeden rok przepracowałeś w domu i wyparłeś z pamięci

Chciałbym :D cała pandemie pracowałem normalnie poza dwoma tygodniami, gdy pozamiatał mnie COVID i byłem w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2021 o 12:49, wojtek91 napisał(-a):

Nowy pointer przez mechanizm jest ponad 2x droższy więc raczej nie można go porównać do tych dwóch pozostałych 🙂 Ja już wybrałem ProPilota, ale koledzy mocno namawiali na szarego zamiast czarnego (którego chciałem) i tylko nad tym się jeszcze zastanawiam. 

I co w końcu wziąłeś? Szary, czy czarny?
Umknęło mi ale jak dla mnie zdecydowanie szary.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest. Dziś do żony powiedziałem, że w marcu miną 3 lata jak poszedłem ze sklepu do biura. Ona na mnie patrzy i mówi: 4, 4 lata, nie 3
Także ten, jestem rok w plecy

Jak ja mówię „dziesięć lat temu” to mam na myśli początek lat 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, fanfar19 napisał(-a):

I co w końcu wziąłeś? Szary, czy czarny?
Umknęło mi ale jak dla mnie zdecydowanie szary.

Miał być szary z nakładanymi indeksami i na takiego odbiór umówiłem się w sklepie.

Na miejscu zwróciłem uwagę, że mają błąd na stronie, a na stanie zamiast nowego starszą wersję z malowanymi indeksami.

Na szczęście zaproponowano mi konkretny dodatkowy rabat ze względu na zaistniałą sytuację i żal było nie wziąć 😉

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest i dobrze leży, z nakładanymi indeksami byłby jeszcze ciut fajniejszy ale pecunia non olet 😜

 

Niech się nosi!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, byłby trochę fajniejszy i w niego pierwotnie celowałem! Swoją drogą i czarny i szary to moim zdaniem bardzo udane modele 😉 

Coraz bardziej podoba mi się też mój plan sprzedania większości droższych zegarków i cieszenia się ich tańszymi "odpowiednikami". Czas przejść do realizacji 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę i nie powinno ci to przeszkadzać cieszyć się świetnym zegarkiem. Trochę i tak pozytywnie zazdroszczę :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Tylko trochę i nie powinno ci to przeszkadzać cieszyć się świetnym zegarkiem. Trochę i tak pozytywnie zazdroszczę :)

 

W żadnym wypadku mi to nie przeszkodzi 😉 Dzięki jeszcze raz.

 

16 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Ładny zegar i dobrze leży. Też się zastanawiam :)

A jak pasek, wygodny? 

Specjalnie chciałem na pasku vs. bransoleta, czyli na odwrót niż z powinno się zrobić.

Pasek jest gruby i wydaje się być solidny, po dwóch dniach już lepiej układa się na nadgarstku.

Plusem jest to, że nie ma dziurek i można go idealnie dopasować do ręki, a część paska zawinięta pod spodem w ogóle nie uwiera. 

Ciekawe i wygodne w użyciu jest też zapięcie przypominające lotniczy pas bezpieczeństwa z małą dźwigienką z napisem LIFT. 

Gdzieniegdzie na pasku wyszły drobne niteczki, których szybko pozbyłem się zapalniczką więc nie uznaję tego za jakąś wadę.

 

Podsumowując pasek jest dosyć gruby i chwilę zajmie zanim dopasuje się do kształtu nadgarstka, ale mi się podoba, jest solidny i pasuje do charakteru zegarka.

Z ciekawostek mój egzemplarz ma gięte teleskopy, nie wiem jak to wygląda w nowszej wersji tego zegarka (tej z nakładanymi indeksami), która ma nieco inny pasek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ProPilota. Niech się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtek91gratulacje. To naprawdę fajny i zgrabny zegarek jest.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Gratuluję ProPilota. Niech się nosi.  

 

2 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

@wojtek91gratulacje. To naprawdę fajny i zgrabny zegarek jest.

Dzięki Panowie! 🙂 Ciągnie mnie jeszcze do Pointer Date ale zastanawiam się czy przez cyfry arabskie nie za blisko mu do Pro Pilota. Może starszy model z nakładanymi indeksami i giloszowaną tarczą? 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie starsze były fajniejsze. Niestety już tylko w używce (chyba).

 

oUk29_vw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do klubu, uszanowanko!
 
DSCF2632.thumb.JPG.11d7bbdf6c9ad4c99901520ba4cf2c0a.JPG

Piękna sztuka! Gratuluje! Ostatnio, przypadło mi do gustu właśnie takie zestawienie kolorystyczne.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.