Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ostatnio Orisami sypie :D fajnie widzieć, że każdy tak naprawdę znajduje coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Ale ostatnio Orisami sypie :D fajnie widzieć, że każdy tak naprawdę znajduje coś dla siebie.

Zgadza się. Mi Aquis bardzo przypadł do gustu a i Pointer date bardzo mi się podoba szkoda że ceny tak poszły do góry bo kilka miesięcy temu bez łaski był za lekko ponad 5k.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym chyba siła marki. Mają kilka linii modelowych, a w nich różne warianty kolorystyczne i materiałowe w kilku rozmiarach. What's not to like? 😊 Ale ja lepiej nic nie piszę bo do mnie jedzie trzeci Oris 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super chwal się co teraz 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co powiem tylko, że Aquis nie leży w kręgu moich zainteresowań 😁 jak przyjdzie to zobaczymy czy wszystkie zostaną 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykręcisz się, daj wskazówkę jakąś chociaż ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

Wskazówki będą 4 😉

Pointer Date? Który, nie mów, że bordowy?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tommly napisał(-a):

Pointer Date? Który, nie mów, że bordowy?

Tak 😊 Nudy bo standard black/brown, budżet już był na wyczerpaniu więc nie szukałem nowych w sklepach tylko wziąłem to co było sensownego z drugiej ręki. 

Burgunda oglądałem ostatnio na żywo i jest świetny! Dodatkowo wydaje mi się, że jak nie lubię bransolet to w burgundzie wygląda bardzo dobrze. Tarcza jest tak charakterystyczna, że nie potrzebuje dodatkowo podkreślenia paskiem. 

Moim zdaniem burgund jest bardzo dobrym zegarkiem do koszuli i sportowej marynarki, ale do bluzy jest aż za mocny. Obawiałem się, że u mnie by zwyczajnie leżał i czekał na swoją okazję do założenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wojtek91 napisał(-a):

Tak 😊 Nudy bo standard black/brown, budżet już był na wyczerpaniu więc nie szukałem nowych w sklepach tylko wziąłem to co było sensownego z drugiej ręki. 

Burgunda oglądałem ostatnio na żywo i jest świetny! Dodatkowo wydaje mi się, że jak nie lubię bransolet to w burgundzie wygląda bardzo dobrze. Tarcza jest tak charakterystyczna, że nie potrzebuje dodatkowo podkreślenia paskiem. 

Moim zdaniem burgund jest bardzo dobrym zegarkiem do koszuli i sportowej marynarki, ale do bluzy jest aż za mocny. Obawiałem się, że u mnie by zwyczajnie leżał i czekał na swoją okazję do założenia. 

Gratulacje Wojtku., Czekam na fotki. Ja żałuję sprzedaży swojego niebieskiego, no ale nie można mieć wszystkiego, a budżet, jak wielokrotnie było mówione, nie z gumy ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem te nowe bigcrown’y. 
I bardzo mi się podobają. Ten niebieski 403 wygląda bardzo zachęcająco. No, a ten holstein limited też świetnie się prezentuje. 
I jak w takiej sytuacji utrzymać kolekcję na poziomie paru zegarków?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podpowie, jakie sklepy sieciowe (zlokalizowane w dużych centrach handlowych) mają na stanie Orisy? Chciałem udać się na przymiarkę, bo jeszcze nigdy nie miałem z tą marką przyjemności się na żywo zetknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, clusca napisał(-a):

Ktoś podpowie, jakie sklepy sieciowe (zlokalizowane w dużych centrach handlowych) mają na stanie Orisy? Chciałem udać się na przymiarkę, bo jeszcze nigdy nie miałem z tą marką przyjemności się na żywo zetknąć.

 

https://www.zegarki.pl/pl/salony-chrono

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) A coś bliżej północy się znajdzie? Jubitom niby ma, ale na stronie oferta Orisa jest skromna, więc w gablotkach pewnie będą mieli jeszcze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2021 o 14:01, Masu napisał(-a):

Dołączam do klubu, uszanowanko!

 

DSCF2632.thumb.JPG.11d7bbdf6c9ad4c99901520ba4cf2c0a.JPG

Przepiękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, clusca napisał(-a):

Dzięki :) A coś bliżej północy się znajdzie? Jubitom niby ma, ale na stronie oferta Orisa jest skromna, więc w gablotkach pewnie będą mieli jeszcze mniej.

 

https://www.oris.ch/en/storelocator


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki wielkie, o tym Timeless nie wiedziałem. Zobaczymy, co tam mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał(-a):

O dzięki wielkie, o tym Timeless nie wiedziałem. Zobaczymy, co tam mają :)

Tylko zweryfikuj sobie wcześniej co i jak. 

Bo jeszcze w zeszłym roku na tej liście nie było salonu Yes w Katowicach i chyba dopiero po mojej interwencji dopisali 🙄

 

Więc średnio aktualne mogą być te dane. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Timeless jest naszym klientem i Orisa ma na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timeless, czy Timetrend, Jacku? A może Limitless?;-)

Edit: A, zwracam honor, teraz widzę, że jest taka firma, dziwne że nic o nich nie słyszałem...

Sobotnio, skromnie, nawet bez złota....

 

IMG-20211204-134848-edit-274293185610227

IMG-20211204-134814-edit-274346636663343

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Timeless jest naszym klientem i Orisa ma na pewno.
Timeless ma spory wybór, zaglądałem jakoś 2 tygodnie temu. Niektóre modele były też w dobrych promocjach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_4881p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2021 o 10:19, seb71 napisał(-a):

Jak dla mnie starsze były fajniejsze. Niestety już tylko w używce (chyba).

 

oUk29_vw.jpg

 

Sztos, pierwszy raz widzę tego pięknego Orisa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.