Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ta wersja, mimo że na początku nie byłem przekonany do 65-tki...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ledr napisał(-a):

Podoba mi się ta wersja, mimo że na początku nie byłem przekonany do 65-tki...

To tak jak ja.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojtek91 napisał(-a):

Nie jestem fanem ori paska tropic więc dla mnie zdecydowanie lepiej na NATO 😉 

U mnie dzisiaj nowalijka. 

spacer.png

Ładny. W sumie to mógłbym chyba mieć we wszystkich dostępnych kolorach, gdyby budżet był bez ograniczeń :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tLsMwdZ.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, tommly napisał(-a):

Ładny. W sumie to mógłbym chyba mieć we wszystkich dostępnych kolorach, gdyby budżet był bez ograniczeń :)

Gdyby zielony (miętowy) w stali występował w wersji 40mm to chyba do niego był najbardziej wzdychał 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten „Porter”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hzdbK15.jpg?1

195T8Sa.jpg?1

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek nawet bardzo :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zakupem kolejnego Orisa i zrobiłem ankietę: ProPilot vs Pointer Date.

Finalnie zakupiłem oba 😂 po to by przekonać się na własnym nadgarstku, który z nich bardziej mi odpowiada.

Odpowiedź brzmi: ProPilot. Sam jestem zaskoczony bo o ile Pointerem byłem zainteresowany od dawna i bardzo mi się podobał, tak ProPilot umknął całkowicie mojej uwadze. Jest odpowiednio duży, ale nie za duży. Ma elementy polerowane, ale nie jest świecący. Wydaje mi się, że wersja którą wybrałem jest kompromisem pomiędzy tool watchem/pilotem, a czymś bardziej eleganckim. Bardzo mi się to spodobało i od momentu zakupu nie schodzi praktycznie z ręki. Gdyby pointer był w burgundzie to może utrzymałyby się oba, a tak to muszę podjąć decyzję i sprzedać jednego z nich. Jeśli któryś z kolegów chciałby sobie sprawić czarnego Pointer Date to proszę o info. Zanim wrzucę na ogólny bazarek daję najpierw znać w klubie miłośników marki. 

spacer.png

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Dobry wybór 👍

+1


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak głosowałem podczas wyboru, ale patrząc teraz na te dwa u Ciebie masz rację.  

23 godziny temu, just_nobody07 napisał(-a):

Tak na dobranoc :)

IMG_20211216_002617_361.jpg

Fota jak zwykle. Pierwsza klasa. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mialem zapisane kilka Orisow do kupna i tak czas minął i teraz sprawdzam trochę mnie cena zaskoczyły, bo wydaje mi się ze były tańsze i teraz pytanie. Wydaje mi się? czy Oris faktycznie podwzszyl ceny z wiadomych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka stron wcześniej pisane o nadchodzących podwyżkach. Ale wydaje mi się,  że z nowym rokiem. Może to efekt nadchodzących świąt, inflacji....

PS. Zapytaj Kolegę Jasha powinien pomóc. 

 

Edytowane przez kałaszek
Uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie do góry, a więc i ceny zegarków również i to nie tylko efekt ostatnich kilku miesięcy, ale dzieje się tak od początku pandemii.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę gdzie kupić fajny pasek. Czas go trochę odświeżyć.

 

1487984198_IMG_2581a.jpeg.f59a8a3c40d412bf065a93d4469a0826.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.