Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, seb71 napisał(-a):

Daje 2,6k i podjadę odebrać. W tej samej wiosce mieszkamy.

:D

 

Godzinę temu, clusca napisał(-a):

 

2,5k? Dobra, biorę ;)

Panowie, pół ceny to będzie 990 ojro 🤑

image.thumb.png.3c852e302f4e435370d1fa82c5f647c5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: ostatnio usłyszałem, że starsze referencje Orisa nie będą już serwisowane w Polsce tylko mają trafiać do Szwajcarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podejście do sixty five tylko w innej wersji kolorystycznej. Właśnie przyjechał

 

20221108-101746.jpg

 

20221108-101940.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rrr napisał(-a):

Kolejne podejście do sixty five tylko w innej wersji kolorystycznej. Właśnie przyjechał

 

20221108-101746.jpg

 

20221108-101940.jpg

Bardzo ładny gratuluję. 

Inny bezel a kolor tarczy ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Bardzo ładny gratuluję. 

Inny bezel a kolor tarczy ??

 

tarcza również czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę z pytaniem... Sprzedający wysłał zegarek 04.11 z Holandii. Nic do mnie nie przychodziło, więc skontaktowałem się z DHL poprzez chat - z niewiadomych przyczyn zegarek jest w drodze powrotnej do wysyłającego, nigdy nie opuścił Holandii. Skontaktowałem się z nim, podał mi dane, które wprowadził przy wysyłce - pominął mój numer mieszkania, jest tylko numer bloku... Czy to może być powodem zwrotu do nadawcy ze strony DHL? Oczywiście nada ponownie, jak tylko dostanie paczkę, ale to dziwne... Póki co nie mogli mu powiedzieć nic więcej. Czy miał ktoś podobny przypadek na Chrono24?


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś było, że DHLem nie wolno wysyłać zegarków. Firmy mają indywidualne umowy, a reszta won.

Jak podał, że w paczce jest zegarek, to mogli IMO wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, seb71 napisał(-a):

Kiedyś coś było, że DHLem nie wolno wysyłać zegarków. Firmy mają indywidualne umowy, a reszta won.

Jak podał, że w paczce jest zegarek, to mogli IMO wrócić.

A z jakiego powodu? Powinien wysłać UPSem? Gość średnio ogarnia i muszę go poprowadzić jak to rozwiązać...

 

Update: Rozmawiałem z Chrono24 przez infolinię - na 99% DHL odmawia wysyłki "luxury products/watches", a pewnie właśnie to zadeklarował. Mają wysłać sprzedawcy listę rekomendowanych kurierów.

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z8jBmZd.jpg

GFWgUOi.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Zrobię małe kopiuj -> wklej z wątku o nowych szwajcarskich nabytkach, ale... Po kilku komplikacjach po drodze w końcu przyjechał z Holandii! Oris Aquis Date 41.5mm Hulk. Niesamowite wrażenie robi na żywo, wersja na Sellice ma znacznie ładniejszy odcień zielonego koloru niż wersja na cal. 400 i to był główny powód wyboru Sellity. Jestem zakochany! 

 

 

WhatsApp Image 2022-11-15 at 16.12.08.jpeg

Gratuluje ! Świetnie się prezentuje ten Oris. I prosimy o więcej fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2022 o 10:42, rrr napisał(-a):

Kolejne podejście do sixty five tylko w innej wersji kolorystycznej. Właśnie przyjechał

 

 

rrr jak w twoim egzemplarzu wygląda praca bezela? Czy w ogóle ORIS coś poprawił od początku produkcji w tej kwestii? Na filmach na yt wygląda to słabo. Sam zegar wygląda super

Edytowane przez gambit17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gambit17 napisał(-a):

 

rrr jak w twoim egzemplarzu wygląda praca bezela? Czy w ogóle ORIS coś poprawił od początku produkcji w tej kwestii? Na filmach na yt wygląda to słabo. Sam zegar wygląda super

 

Faktycznie bezel nie jest najmocniejszą stroną tego zegarka. Co prawda mało prawdopodobne żeby przypadkowo sam się obrócił ale czuć że jest mnie pewny niż wypadałoby w takim przedziale cenowym

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to jednak ponownie wrzuciłem Pointer Date Cervo Volante na bazarek

Edytowane przez rrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej niedzieli 

20221119-145806.jpg

 

:lol: :lol: 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowieceny Aquisów tak skoczyły? Na 10k? I nie mowie o tych na calibre 400. Pamietam, ze te "zwykle" w zeszlym roku koło 7k stały...

Screenshot_20221122-101202_Chrome.jpg


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

Panowieceny Aquisów tak skoczyły? Na 10k? I nie mowie o tych na calibre 400. Pamietam, ze te "zwykle" w zeszlym roku koło 7k stały...

Screenshot_20221122-101202_Chrome.jpg

Tak, skoczyły i ... bardzo dobrze  :D

Zegar jest świetny :)

IMG_20210629_135005.thumb.jpg.ad04aefd522ce7e7a0c4d3a8ee6b81ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo zaiste; myślałem, że to ceramika, albo jakiś carbon, a to tytan z pvd. No i rozmiar sympatyczny: 41mm.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ledr napisał(-a):

Cudo zaiste; myślałem, że to ceramika, albo jakiś carbon, a to tytan z pvd. No i rozmiar sympatyczny: 41mm.

Tylko pewnie cena już będzie mniej cudna, stawiam (bez sprawdzania na necie) na jakieś plus minus 10k?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Tylko pewnie cena już będzie mniej cudna, stawiam (bez sprawdzania na necie) na jakieś plus minus 10k?

Na jurawatches mają w zapowiedziach (trzeba pytać o termin realizacji) za 3.400 GBP.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cudo zaiste; myślałem, że to ceramika, albo jakiś carbon, a to tytan z pvd. No i rozmiar sympatyczny: 41mm.
Carbon case, tak twierdzi orisacb949ecada511d4139ba5d26af80af7.jpg

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.