Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

To weźcie 3 na jeden paragon, będzie taniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) jestem za ale czy to coś zmieni , hmm... ?

 

ps . z kupnem nie ma problemu , cena zaporowa . ;) ( nawet po rabacie ! )

moża temat liznąć ;) , ja nie bardzo wiem gdzie i jak ? :rolleyes:

chyba na PW .


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem galerie Oscara Petersona o pare nadgarstkowych fotek :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60394-oscar-peterson/page__gopid__713480#entry713480


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, wróciłem ze szkolenia. Na dniach zajmę się tematem bransolet. Wszystkie 3 mają być stalowe?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacku dla mnie stalowa.Biorę na 100%.

Ale się cieszę :)

 

Jutro powinienem wiedzieć. Artura też wiem, że stalowa i domniemywam że kolegi Jajacka też (o ole dobrze kojarzę model)

Najlepiej niech każdy z Was napisze mi referencję swojego Orisa, będzie mi łatwiej.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Mój Oris na SW200 zachowuje sie dziwnie ostatnio. Jeszcze ok 2 miesiące temu spieszył na dobe ok 5-7s. Teraz od kilku dni spóźnia ok 5s. Jak myslicie czy może być spowodowana tak duża amplituda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie mam problem. Mój Oris na SW200 zachowuje sie dziwnie ostatnio. Jeszcze ok 2 miesiące temu spieszył na dobe ok 5-7s. Teraz od kilku dni spóźnia ok 5s. Jak myslicie czy może być spowodowana tak duża amplituda?

Np. temperatura. Jest noszony non stop przy takim zachowaniu, czy nosisz z innymi zegarkami? Odkładasz na noc tak samo jak zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz bo w większości mamy Orisy na SW 200 ale to że się zatrzymał jest niepokojące .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymał sie bo nie nosiłem go 2 dni. I tak było z 3,4 razy. Teraz nie wiem czy te zatrzymania mogły rozregulować go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ponoś go jakiś dłuższy czas tzn parę dni i zobacz czy taka sytuacja z zatrzymaniem zegarka ma miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taka sytuacja się powtórzy podczas ciągłego noszenia zegarka ewidentnie będzie to wskazywać na jakiś problem z werkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze go bez przerwy od około tygodnia i się nie zatrzymuje. Kiedy go nosiłem na zmiane z innym to miał prawo bo jak podaje producent ma 38h rezerwy, a odstawiałem go np na 2 dni. Na dzien dzisiejszy spóźnia 3s więc powoli odzyskuje chyba forme bo wczoraj było 5s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc spokojnie ponoś go jeszcze trochę może sytuacja się unormuje i tak do końca nie wierz w tą rezerwę chodu ;) Poza tym te odchyłki mieszczą się w odchyłkach chronometru więc nie masz powodów do narzekania :) Wszystko jest ok :D nie możesz być zbytnio wyczulony choć sam to przerabiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko przyszła i świetnie wygląda ;)

To jest to ;):)

 

Jak z wagą?podskoczyła? :)

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno podskoczyła ( przynajmniej wiesz że masz zegarek na nadgarstku ) ale wierzcie mi że jak dla mnie divery Orisa stworzone są do bransolety . Ja swojego od razu kupiłem od Jacka na bransolecie . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko przyszła i świetnie wygląda ;)

To jest to ;):)

 

Jak z wagą?podskoczyła? :)

 

 

Dzięki. Można powiedzieć , że zegarek dosyć znacznie przybrał na wadze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.