Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za zdjęcia. Skłaniem się ku niebieskiemu z tego względu, że mam już ascetycznego pilota (co prawda chrono) i niebieski byłby odmianą dla oka. Ale czarny lepiej kompnuje się z czarnym paskiem, cięzka decyzja. Przemyśle dzisiaj i się odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wstąpic w szeregi klubowiczów.Od dawna jestem miłosnikiem tej marki i to mój drugi diver tej marki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Bartek.

post-32732-0-98559800-1342551648_thumb.jpg

Edytowane przez bart33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie słabe zdiecie.dopiero teraz widzę że jest beznadziejne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Super ma zapięcie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Super ma zapięcie.

 

To fakt. Szkoda, że ten kauczuk nie pasuje do mojego modelu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Szkoda, że ten kauczuk nie pasuje do mojego modelu :(

 

Jash a orientujesz się moze, czy ten kauczuk z aquis-a pasuje do standardowego divera date lub czy można przełożyć zapięcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash a orientujesz się moze, czy ten kauczuk z aquis-a pasuje do standardowego divera date lub czy można przełożyć zapięcie?

 

Odpowiedź: 2 razy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź: 2 razy nie

 

A szkoda bo zapięcie super :)

Chociaż pewnie ta środkowa część będzie się rysować od samego patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście szkoda, na zagranicznych forach też chwalą to nowe zapięcie aquis-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość entwistle100

rzeczywiście szkoda, na zagranicznych forach też chwalą to nowe zapięcie aquis-a

Identyczna guma jest w Pro Diverach, chciałem taka załatwić do swojego ale powstrzymała mnie cena, Zapięcie faktycznie fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO i ja się przyłączę z moim nowy Oriskiem :)

Zegarek ma 44 mm mógłby mieć 42 mm a poza tym wszystko całkiem całkiem :)

post-22504-0-56089000-1342641992_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek super ale nad fotkami musisz jeszcze trochę popracować ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek super ale nad fotkami musisz jeszcze trochę popracować ;)

 

Ta była tak na szybko telefonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając fakt że nie mam orisków w mojej kolekcji,to mam swoje typy na dzień dzisiejszy.mam nadzieję że wpadnie mi w ręce któryś z tych modeli.Pozdrawiam

post-33544-0-87974800-1343084774_thumb.png

post-33544-0-27026700-1343084783_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy dokładnie takie same jak moje.

Gustu możemy sobie pogratulować..... :D


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy macie takie same ale gdy sprzedawałem tego pilota z lewej to Was widać nie było ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiego ogłoszenia, jestem tu od niedawna i może tym było to spowodowane. Widziałem już kilka ładnych ORIS-ów w dziale sprzedam jednak ceny niektórych używanych nie były zbyt atrakcyjne w porównaniu do nowych.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy macie takie same ale gdy sprzedawałem tego pilota z lewej to Was widać nie było ;)

 

z prawej :)

 

Wojtku, fakt, że sprzedawałeś zegarek prawie nowy, ale cena nie była zachęcająca (delikatnie mówiąc), zważywszy, że ten sam model, tylko na pasku, niedawno na allegro poszedł za 2.200zł.

Ale to nieistotne już :)

 

 

P.S. wskazany powyżej BC4 to model, którego nie ma już w kolekcji od 2 lat, więc można go kupić z drugiej ręki, albo w outlecie, jeśli jeszcze jest. A pilot jest faktycznie świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena była, jaka była tym niemniej na dole ogłoszenia zawsze umieszczam zaproszenie do pytań i negocjacji.

Nieważne, zegarek sprzedany...tylko trochę go szkoda bo ładny był.

Jednak gdyby trafił się komuś w dobrej cenie to szczerze polecam.

Warto :)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie serwisujecie swoje Orisy? W moim BC3 koronka wychodzi cała razem z tym trzpieniem, czy nie wiem jak to nazwać, tym co łączy ją z mechanizmem. Irytujące to jest, bo to utrudnia normalne ustawienie godziny.

 

Oddawać go do jakiegoś konkretnego serwisu, czy raczej zwykły zegarmistrz - niebateryjkowiec powinien sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od przymiarki Prodivera (za duży), potem był SS(za duży i brak centralnej sekundy), Aquis (wszystko super ale tarcza do mnie nie przemawia) a ostatecznie wybrałem starego poczciwego Divera Date, którego na początku nawet nie brałem pod uwagę - warto przymierzać. Na moją niewielką rękę pasuje idealnie, ale do większych nadgarstków zdecydowanie polecam SS, który na moim ręku (17cm) wyglądał jak klocek, a szkoda bo łady :). Dzięki za pomoc Jash.

7637794260_b4f2bbc8ba_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek, ładny kolor

 

Mi również "stary" diver date podoba się bardziej od aquisa, gdyby miał tylko taki pasek jak nowszy model..

 

Gratuluję nabytku i niech się nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie serwisujecie swoje Orisy? W moim BC3 koronka wychodzi cała razem z tym trzpieniem, czy nie wiem jak to nazwać, tym co łączy ją z mechanizmem. Irytujące to jest, bo to utrudnia normalne ustawienie godziny.

 

Oddawać go do jakiegoś konkretnego serwisu, czy raczej zwykły zegarmistrz - niebateryjkowiec powinien sobie z tym poradzić?

 

Możesz wysłać do naszego serwisu we Wrocławiu.

 

 

Zaczynałem od przymiarki Prodivera (za duży), potem był SS(za duży i brak centralnej sekundy), Aquis (wszystko super ale tarcza do mnie nie przemawia) a ostatecznie wybrałem starego poczciwego Divera Date, którego na początku nawet nie brałem pod uwagę - warto przymierzać. Na moją niewielką rękę pasuje idealnie, ale do większych nadgarstków zdecydowanie polecam SS, który na moim ręku (17cm) wyglądał jak klocek, a szkoda bo łady :). Dzięki za pomoc Jash.

 

Nie ma za co. Dobrze wybrałeś. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawej :)

 

Wojtku, fakt, że sprzedawałeś zegarek prawie nowy, ale cena nie była zachęcająca (delikatnie mówiąc), zważywszy, że ten sam model, tylko na pasku, niedawno na allegro poszedł za 2.200zł.

Ale to nieistotne już :)

 

 

P.S. wskazany powyżej BC4 to model, którego nie ma już w kolekcji od 2 lat, więc można go kupić z drugiej ręki, albo w outlecie, jeśli jeszcze jest. A pilot jest faktycznie świetny!

 

Dziwne bo na stronie oryginalnej orisa ciągle widnieje ten model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.