Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócił z serwisu więc dorzucę :rolleyes:

 

dsc155901filtered.jpg

dsc156401filtered.jpg

 

Na dzień dobry było tak

dsc878601.jpg

 

Niestety przy chromowaniu utracił resztki oryginalnego szlifu ale nie płaczę. ;)

Edytowane przez kubama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wpisowe: Pomarańcza z tutejszego bazarku.

Pasek (handmade by Jajacek) wygląda ok., moim jednak zdaniem Divery Orisa najokazalej prezentują się na bransolecie.

Obecnie czekam na kuriera z zakupioną stalową bransoletką... pod koniec tygodnia zegarek uposażony będzie już w to co trzeba :rolleyes:

 

 

oris.jpg

 

 

oris1.jpg

 

 

oris4.jpg


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny "grubasek" już się przewijał w tym klubie.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , na tym pasku tak sobie wygląda.

Też mam pomarańczkę i najlepiej pasuje mi bransoleta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , na tym pasku tak sobie wygląda.

Też mam pomarańczkę i najlepiej pasuje mi bransoleta .

 

Oooo nie zdecydowanie lepiej moim oczywiście zdaniem wygląda na pasku albo na gumie. Ten pasek jest hand made i wygląda super.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny "grubasek" już się przewijał w tym klubie.

 

Fakt, jako jeden z pierwszych wpisał się do klubu. Zarejestrowany 09.12.2010 r. B)


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo nie zdecydowanie lepiej moim oczywiście zdaniem wygląda na pasku albo na gumie. Ten pasek jest hand made i wygląda super.

 

Z gumą to nie mój styl :) ...i nie wmawiaj mi teraz, że 760 zł, które wybuliłem na bransoletę nie są tego warte. Za późno, już kupiłem :)


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gumę , ale przeważnie jest założona bransa , nie będziesz żałował

 

Wiem, wiem... Czytałem wątek, a w nim "Twoją historię". Miałeś podobny dylemat i również skusiłeś się na zakup bransolety :rolleyes:


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piatus,nie przejmuj sie,ze innym sie nie podoba.To TWOJ zegarek i ma sie Tobie podobac,wiec jak bardziej podoba Ci sie z bransoleta to git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img0594mini750.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy któryś z Was spotkał się z takim problemem - odpadło mi czerwone kółeczko z koronki zaworu helowego w Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS :( Zegar gruchnął na kafelki, puki co cała reszta raczej ok. I co teraz? Wymiana koronki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie czy któryś z Was spotkał się z takim problemem - odpadło mi czerwone kółeczko z koronki zaworu helowego w Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS :( Zegar gruchnął na kafelki, puki co cała reszta raczej ok. I co teraz? Wymiana koronki?

 

Jak masz wszystko można przykleić. Jeśli się nie da, wymiana. Sprawdź lepiej, czy z mechanizmem wszystko OK. Koronka to pikuś przy takim upadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo i to jest kawał pięknego zegarka


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ciszę no ale koniec wakacji może mnie usprawiedliwi.

Zegar w piątek trafił na obserwację do fachowca. Kliknę fotki po powrocie. Trochę mi lepiej wiedząc że koronkę da się wymienić, tylko trzebe będzie jej poszukać.

Dzięki za odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Orisomaniacy.

To mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość... :unsure: :unsure:

Zakochałam się w Orisach i ja, nawet jednego sobie chcę "upolować", ponieważ noszę męskie zegarki, pwenie kiedyś mi się to nawet uda.

Mam jednak pytanie. Czy oryginalny Oris, może mieć metaliczny (nie czerwony) wahnik (czy jak go tam zwą)?

Nie lubię dużo pisać, szczególnie jeśli chodzi o tematy na których się nie znam zbyt dobrze, ale dużo czytam, a to jest dla mnie dość istotna wiedza.

Pozdrawiam.

C.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Chciałem zapytać jakie szkiełko jest w zegarku oris big crown orginal pointer data.czy jest to zbrojone szkiełko czy nie ? i czy musze je wymienic w serwisie czy kazdy zegarmistrz dorobi mi takie szkiełko czy jest to standardowe czy tez nie. Posiadam ten zegarek lecz pękło mi szkło pomocy ;((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Chciałem zapytać jakie szkiełko jest w zegarku oris big crown orginal pointer data.czy jest to zbrojone szkiełko czy nie ? i czy musze je wymienic w serwisie czy kazdy zegarmistrz dorobi mi takie szkiełko czy jest to standardowe czy tez nie. Posiadam ten zegarek lecz pękło mi szkło pomocy ;((((((

 

Szkło jest z pleksi. Koszt nowego u nas w serwisie to ok 130zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę do forumowicza 'Jash'.

Potrzebuję koronkę zaworu helowego do Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS.

Czy jest dostępna? i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest cena już z wymianą jak rozumiem ?? :)To jest zwyłe plexi nie zbrojone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam,

 

Mam prośbę do forumowicza 'Jash'.

Potrzebuję koronkę zaworu helowego do Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS.

Czy jest dostępna? i jak?

 

Wyślij e-mail na adres:

[email protected]

Jeśli będzie cisza napisz do mnie:

[email protected]

 

Czy to jest cena już z wymianą jak rozumiem ?? :)To jest zwyłe plexi nie zbrojone ?

Nie. To cena za samo szkło pleksi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.