Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie jestem zarejestrowany i z ciekawości właśnie napisałem do nich. Podejrzewam że 2008 rok, ale zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_bdg

Ponawiam info o zapisaniu się do klubowiczów Orisa, niedawno mój pierwszy i na pewno nie ostatni Oris dojechał

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam info o zapisaniu się do klubowiczów Orisa, niedawno mój pierwszy i na pewno nie ostatni Oris dojechał

 

a to czemu Szanowny Kolega ponawia zapisanie się do Klubu ORISA? to trzeba jakieś formalności spełnić - wg mojego info wystarczy zaprezentować swój czasomierz marki Oris :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czemu Szanowny Kolega ponawia zapisanie się do Klubu ORISA? to trzeba jakieś formalności spełnić - wg mojego info wystarczy zaprezentować swój czasomierz marki Oris :]

 

Jako inicjator tematu składam lekki protest. Kamil, "Klub" ORIS jest otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby się wypowiedzieć na temat zegarków i firmy ORIS, zarówno dla posiadaczy czasomierzy tej marki, wielbicieli, jak i dla posiadaczy i wielbicieli w jednym.

 

Witam,

Po przejrzeniu dość dokładnie forumowych wpisów doszedłem do wniosku, że zasłużona dla światowego zegarmistrzostwa marka ORIS z roku na rok znajduje nowych wielbicieli i nosicieli wśród użytkowników naszego forum. Swoje "Kluby" mają OMEGA, GLYCINE i oczywiście STOWA, by wymienić te najaktywniejsze. Myślę, że to odpowiednia pora, by powołać do działania ORIS Klub. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako inicjator tematu składam lekki protest. Kamil, "Klub" ORIS jest otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby się wypowiedzieć na temat zegarków i firmy ORIS, zarówno dla posiadaczy czasomierzy tej marki, wielbicieli, jak i dla posiadaczy i wielbicieli w jednym.

 

tiaaa, to właśnie miałem na myśli :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_bdg

Tak tylko chciałem potwierdzić że jesteś już posiadaczem, bo wcześniej pisałem że planuje zakup. Jak w przyszłości pojawi się u mnie na ręce drugi Oris to zapewniam że nie bedę po raz trzeci pisał o zapisaniu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Jubitom dzis nadal paczke...

 

110arzc.jpg

 

Zobacze go juz jutro na zywo. Jak organoleptycznie nie okaze sie za maly to na bank zostaje. Wtedy zapodam swoje fotki ze starszym bratem Pro Diverem Chrono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko chciałem potwierdzić że jesteś już posiadaczem, bo wcześniej pisałem że planuje zakup. Jak w przyszłości pojawi się u mnie na ręce drugi Oris to zapewniam że nie bedę po raz trzeci pisał o zapisaniu;)

 

ok, trzymam za słowo - bo znów burę dostane od kolego Zdrokera ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar. Do czego służy to "okrągłe ustrojstwo" nad koronką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Świetny zegar. Do czego służy to "okrągłe ustrojstwo" nad koronką :)

To też koronka, tyle, że wertykalna. Służy do obracania wewnętrznym pierścieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wygląda jak guz ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;) Ale mi sie to w tym zegarku podoba, ma swoj charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaa, trzeba przyznać, że zamieszczone powyżej foto ma swój urok. nie wiem tylko jak w rzeczywistości się ów guz prezentuje oraz... czy ma walory uzytkowe - podejrzewam, że niestety NIE...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca prawda. Mam Orisa Arteliera Date z seryjnym numerem 23-36130, a model ten był produkowany w latach 2004-2006, jak mi napisała p. Maya z Orisa. Możesz zarejestrować się na stronie Orisa i zadać pytanie ws. daty produkcji swojego zegarka. Na pewno Ci odpowiedzą, koniecznie napisz co.

 

Dostałem odpowiedź ze strony producenta, pytanie było:

Hi. My Oris WilliamsF1 serial number is: 28-09350. This is collection 2004. What is manufacture date this watch?

 

 

Odpowiedź:

 

"Dear Norbert,

Thanks for your e-mail. Your watch is an Oris Williams F1Team, model 01 635 7560 4165 on the metal bracelet which has been produced in June 2009.

 

Kind regards

 

Tamara Willi

Sales Assistant

 

--

 

Oris SA

 

Ribigasse 1, CH-4434 Hölstein | ( +41 (0) 61 956 11 17 | Ê+41 (0) 61 951 20 65 | skype: oris.sa4_1.ch"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź ze strony producenta, pytanie było:

Hi. My Oris WilliamsF1 serial number is: 28-09350. This is collection 2004. What is manufacture date this watch?

 

 

Odpowiedź:

 

"Dear Norbert,

Thanks for your e-mail. Your watch is an Oris Williams F1Team, model 01 635 7560 4165 on the metal bracelet which has been produced in June 2009.

 

Kind regards

 

Tamara Willi

Sales Assistant

 

--

 

Oris SA

 

Ribigasse 1, CH-4434 Hölstein | ( +41 (0) 61 956 11 17 | Ê+41 (0) 61 951 20 65 | skype: oris.sa4_1.ch"

 

Z drugiej strony to dobrze dla wielu obecnych i przyszłych Orisowiczów, że mogą poznać z dokładnością miesiąca datę produkcji swojego zegarka i ciekawe też, że Twój zegarek pochodzi podobnie jak mój z kolekcji 2004, ale nie mają o nim dokładnych informacji.

Edytowane przez Zdroker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebralem paczke z BC4. Jest dla mnie za maly, nie robi az takiego wrazenia na zywca, na zdjeciach producenta wyglada ladniej. Nie jest to zly zegarek, wykonanie jest bardzo dobre, jednak w porownaniu z PRO DIVER wypada blado.

 

Czyli na chwile obecna jestem nadal na etapie poszukiwania lotnika.

Edytowane przez reXio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zanim pomyślałem ,że klubowicze mogą szukać takiego egzemplarza ORIS , to wystawiłem na sprzedaż. Ja sprzedaję, może ktoś jest zainteresowany. Wklejam linka do aukcji: - nie da się tego zrobić a więc będzie tylko zdjęcie

 

 

Dzisiaj już go nie chce sprzedawać.

post-19770-0-67313600-1363887536_thumb.jpg

Edytowane przez zibigoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zanim pomyślałem ,że klubowicze mogą szukać takiego egzemplarza ORIS , to wystawiłem na sprzedaż. Ja sprzedaję, może ktoś jest zainteresowany. Wklejam linka do aukcji: - nie da się tego zrobić a więc będzie tylko zdjęcie

 

Dzisiaj już go nie chcę sprzedawać.

post-19770-0-69335300-1363887817_thumb.jpg

Edytowane przez zibigoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dołączam się do klubu - Oris Aquis Date :) Najlepiej zbalansowany zegarek jaki miałem na ręku... Wymiary zarówno koperty jak i paska, zapięcia, waga, etc... Poezja :)

 

 

orisaquis3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_bdg

Niezły ten Oris Aquis Date, jaka ma średnicę, bo wygląda na całkiem pokaźny. Niech się dobrze nosi, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to model ORIS 733 7653 4153 RS to ma 43 średnicy i grubość 12,6mm


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zbalansowany zegarek jaki miałem na ręku... Wymiary zarówno koperty jak i paska, zapięcia, waga, etc... Poezja :)

 

Dostałem w prezencie Aquisa maledivy właśnie na gumie i w pierwszym momencie chciałem się od razu go pozbyć, ale założyłem go na jedeń dzień i już został, świetny jest.

 

Ogólnie jeśli chodzi o zegarek na gumie moim zdaniem najfajniejszy z diverów Orisa i w tym przedziale cenowym nie ma konkurencji

Edytowane przez marr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosimy o fotki nowego klubowicza :]

 

Na razie jedna fotka ... znajdę czas to pstryknę jakieś lepsiejsze i w galerii się pochwalę :)

 

2yjoitg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.