Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Jutro wrzucę fotki na żywca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, czekam z niecierpliwością <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wymienic bransolete na pasek kauczukowy w moim Orisie?

Z dwoch stron trzeba mocnymi srubokretami krecic czyjak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trzymasz srubokretem a z drugiej krecisz. Nie jest to takie proste jak sie wydaje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poniżej obiecane fotki Orisa RAID. Niestety nie oddają całego piękna tego modelu. W rzeczywistości jest dużo ładniejszy. Na nadgarstku leży idealnie.

Jedno słowo pasuje na jego określenie, ale tu na forum go nie użyję, choć podobno to już nie wulgaryzm :rolleyes: Wiecie co mam na myśli :rolleyes: Pozamiatał i tyle!

 

75008347.jpg

post-22858-0-42609600-1331642944.jpg

post-22858-0-79878400-1331642947.jpg

post-22858-0-21252100-1331642951.jpg

post-22858-0-84977500-1331642953.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem apetyczny kąsek - mam o czym myśleć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest, ale nie rzuca mnie na kolana. Koronki za to są faktycznie zaje... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do Orisa Raid, hmmm, zbieram budżet na zegarek,i sam poszukuje jakiegoś ciekawego modelu.

Ostatnio zobaczyłem Orisa Raid(co prawda tylko w internecie), bardzo mi się podoba,coraz mocniej biorę go pod uwagę...

Tylko miałbym 2 zegarek chronograph,(no 1 bo marka którą mam jest "pseudo szwajcarska") Myślicie że RAID pasuje też jako zegarek wyjściowy np garnitur?

PS.W zdjęciach na żywo wygląda rewelacyjnie...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pod garnitur średnio. Chyba, że mankietów w koszuli nie zapniesz. Jest dość wysoki, więc nie wiem, czy by to dobrze wyglądało.

 

Zaj... :rolleyes: Gratuluje smaku i gustu :lol:

 

Nie ma czego. To zegarek, który jest w butiku, w którym pracuję :rolleyes:

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny kawał mocnego czasomierza :rolleyes: Tak na marginesie orientuje się ktoś może gdzie w dobrej cenie dostanę Oris Artix Chronometer? Najlepiej gdzieś w Wielkopolsce :rolleyes:) Tak na marginesie co sądzicie o tym modelu-garniturowcu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piękny kawał mocnego czasomierza ;) Tak na marginesie orientuje się ktoś może gdzie w dobrej cenie dostanę Oris Artix Chronometer? Najlepiej gdzieś w Wielkopolsce :)) Tak na marginesie co sądzicie o tym modelu-garniturowcu :)

Mam go u siebie. Bardzo przyjemny. Jak chcesz wrzucę fotki tego modelu, chyba, że widziałeś na żywca ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zobaczę inne fotki niż ze strony producenta. Mam pewne wątpliwości czy koperta nie jest za duża, mierzyłem B&M z serii Classima i moja żona stwierdziła, że troche za duży jej zdaniem. Mam nadgarstek o średnicy 18,5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zobaczę inne fotki niż ze strony producenta. Mam pewne wątpliwości czy koperta nie jest za duża, mierzyłem B&M z serii Classima i moja żona stwierdziła, że troche za duży jej zdaniem. Mam nadgarstek o średnicy 18,5 cm.

Hej,

Co prawda nie jest to forum i klub miłośników matematyki i rachunków, w każdym razie nadgarstek o średnicy 18,5 cm...hm to potęga. Chodziło Ci o obwód nadgarstka? Tak sobie myślę tylko. Bez obrazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też do Klubu Pod ORIS'em : SIRO :

e2abafaff663fa38m.jpg

taki jeden z pierwszych i tańszych ;) Oris'ów z lat '30 z.w.

Edytowane przez jaccarta

Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdroker, to ja mając obwód nadgarstka 21cm to jestem już mutantem czy jeszcze nie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał kolega pisał o średnicy nie o obwodzie ;)

 

Jakbyś miał 21 średnicy to byłbyś nie mutantem, ale mutantem gigantem :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardzo chętnie zobaczę inne fotki niż ze strony producenta. Mam pewne wątpliwości czy koperta nie jest za duża, mierzyłem B&M z serii Classima i moja żona stwierdziła, że troche za duży jej zdaniem. Mam nadgarstek o średnicy 18,5 cm.

 

To zrobię we czwartek, bo jutro nie pracuję. Na moim nadgarstku leży świetnie Artix, a mam 17cm, więc przy swoim 18,5cm nie masz się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, racja ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę Cię bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash z niecierpliwością czekam na fotki obowiązkowo 1 na twoim nadgarstku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash z niecierpliwością czekam na fotki obowiązkowo 1 na twoim nadgarstku ;)

 

OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.