Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

nosiłbym :P. nie dość, że gazowy, to jeszcze enicar. piękne kombo. jakoś nie mogę nigdy trafić gazomierza. raz kupiłem po taniości, to się okazał damką. co prawda sprzedałem drożej, ale jakoś od tego czasu nie mogę upolować. a to już parę lat :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musiałem po drugiej w nocy się zerwać żeby zalicytować, ale było warto. Zeszły dwie sztuki, ale ten drugi był dwa razy droższy i wcale nie lepszy. Zawsze lubię, jak kilka licytacji sprzedawcy kończy się jedna po drugiej, bo potencjalni przeciwnicy wypstrykają się na wcześniejsze oferty i na koniec można coś nieźle ustrzelić. 

 

1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

(...) a to już parę lat :P

 

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Codzienne przeglądanie aukcji, przekopywanie się przez miliony śmieci w absurdalnych cenach i systematyczność. Nie ma że pada, nie ma że upał, nie ma że zmęczenie. Codziennie rano i wieczorem dwie godzinki kopania (przynajmniej) i po kilku latach coś wpadnie. Na FB pewnie łatwiej, ale ja akurat nie jestem 'twarzoksiążkowy" więc mam zadanie utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie lubię FB. Mam konto, ale tylko po to, żeby czasem jakiegoś linka sprawdzić, przeglądać tego nie umiem i nie chcę. Co do cierpliwości - tak, wiem, że trzeba. Też "wyszperałem" w ten sposób sporo zegarków, na które polowałem. Celowany search po portalach regularnie plus przeglądanie "niecelowane" ofert (to codziennie, weszło mi już w nawyk :P). W gazomierza nigdy nie celowałem. Takie nice to have. Ale albo chore ceny, albo stan taki, że nie ma sensu brać. Gratuluję nabytku raz jeszcze :)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła się taka cytrynka. Jestem pod wrażeniem :)

 

 

certina.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony w złomie. Wymiana szkła, czyszczenie i wrócił do żywych.

 

IMG_8736.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Tissot Sonorous

Gratuluję. Jak się spisuje ten bezel? Rozglądałem się za takim w modelu PR 516.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, void napisał(-a):

Gratuluję. Jak się spisuje ten bezel? Rozglądałem się za takim w modelu PR 516.

Bezel jak najbardziej jest sprawny, pomimo wielu lat na karku. Budzik też działa i to jak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go obracasz? Dociskając od góry, czy próbując chwycić wystającą część z boku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wystaje na godz 12 oraz 6 - w tych miejscach można najwygodniej przesuwać. Raczej nie ryzykowałbym zanurzania w wodzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Czy ten budzik to jest oryginalny Junghans Rappel?

 

Moje wątpliwości budzi zwłaszcza kształt dzwonka.

W starych katalogach Junghansa wygląda on inaczej...

received_865819834512011.jpeg

received_2153148154892429.jpeg

received_262062746144345.jpeg

received_154919010803171.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P3285856.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen Highness 36000 - swego czasu odpowiednik GSa. Leci do majstra na leczenie.

IMG_20230417_173707.jpg

Edytowane przez Czolo
Model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.