Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Coz temat jest w szwajcarskich i ma sie niezle ;) ale na probe postanowilem umiescic i tutaj moze przyjmie sie rowniez dziale vintage.

 

I aby nie zostac goloslownym - zakup z przed 10 min - memovox oversize 855

 

post-514-0-54374100-1331254894.jpg

pozdrawiam i zapraszam do zamieszczania swoich szczesliwych strzalow

 

 

RAFAL


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i moje wlasne zdjecia i bardzo fajny kolekcjoner ktorego mialem okazje poznac osobiscie ;)

zegarek to cal.825 w koprecie 855 - tyl stal gora to pelne zloto - 18k lub 14k niestety nie wiem - nie puncowali - pojdzie na test albo do jlc po numerze.

srednica 37.02 obie korony sygnowane, calkowicie oryginalny, pasek zmienilem ale bedzie inny docelowo,

 

post-514-0-94643500-1331256043.jpg

post-514-0-25338000-1331256045.jpg

 

 

pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezly wypas chcial bym trafic takiego do swojej kolekcji.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezly wypas chcial bym trafic takiego do swojej kolekcji.

 

Mysle ze trafic to mozna, ale aby stac sie wlascicielem trzeba jeszcze za niego zaplacic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo zle z tym placeniem - definitywnie okazja - aukcja byla tylko na usa z wykluczeniem 0 feedback, zanabyty za 1/3 ceny tzn. niecaly 1000 usd - zwykle schodza lekko powyzej 2k o cenach na chron24 juz nie wspomne,

Poprostu trzeba probowac - niestety tez wiaze sie to z ryzykiem:), za geo zaplacilem 3200 usd, wiec mozna zawsze tanio kupic (relatywnie) ale jeszcze kwestia cierpliwosci.

 

Serdecznie dziekuje w kazdym razie i zycze kolegom rownie udanych zakupow.

 

pozdrawiam

RAFAL


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada po 4 godzinach wytezonej pracy:) zostaje :) memo oversize cal.815 w stali

 

IMGP0007-4.JPGimgp00164.jpg

 

tu pod czujnym okiem mojego pomocnika:)

imgp00254.jpg

 

 

 

Tak a w rzeczywistosci jeszcze bardziej zalosnie wygladal jak do mnie dotarl

 

 

Mozilla%20Firefox%201272009%20112628%20PM.jpg

 

kropki trzeba bedzie naniesc ponownie ale zrobie to jak przyniose z pracy hamiltonke albo micropipete:)

 

 

w sumie bardzo sie ciesze ponizej jeszcze pare zdjec w tym z 825:)

post-514-0-16735700-1331258377.jpg

 

pozdrawiam

post-514-0-46293300-1331258374.jpg

post-514-0-97099300-1331258375.jpg

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękności, gratulacje. A to co z nim zrobiłeś w stosunku do zakupu - bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-10448-0-67579000-1331259044.jpg

post-10448-0-83307700-1331259028.jpg

post-10448-0-05143400-1331259031.jpg

post-10448-0-04237700-1331259034.jpg

post-10448-0-47795500-1331259036.jpg

post-10448-0-35458200-1331259038.jpg

post-10448-0-31326800-1331259040.jpg

post-10448-0-74663400-1331259042.jpg


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Zodiac gratuluje , ja miałem Zodiaca kal.86 też 36000 A/h . A bransoleta z NSA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyszke @ swietne - gratuluje obu - astro rewelacyjny - uwielbiam te zegarki:)

co do werku pytania to jest bardzo podobny do ktoregos z as (bardzo podobne mam w eberhardach) lub opcja 2 - minerva 89

 

pzdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Ten turler moze byc nawet ciut starszy.Posiadam wehrmachtowska stowe z 1943 z bardzo podobnym werkiem.Gratuluje nabytkow.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem ciala - minerva cal.49:) a wspomniane eberchardy sa tez z lat 40tych:) a werki bardzo podobne:)

 

jeszcze raz gartulacje


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje!

 

Czyli mam mechanizm Minervy w tym Mido-turlerze. Fajnie, ciekawa kombinacja.

 

Co do Zodiaczka - bransoleta jest chyba oryginalna, z logo Zodiaca, podniszczona zreszta, jak caly zegarek. Najwiekszy problem z porysowanym szklem mineralnym, nie mam w sumie idei, co z tym zrobic. Ale i tak jest fajny, nosze go w tej chwili, i mimo duzej grubosci absolutnie nie przeszkadza na nadgarstku.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje!

 

Czyli mam mechanizm Minervy w tym Mido-turlerze. Fajnie, ciekawa kombinacja.

 

Co do Zodiaczka - bransoleta jest chyba oryginalna, z logo Zodiaca, podniszczona zreszta, jak caly zegarek. Najwiekszy problem z porysowanym szklem mineralnym, nie mam w sumie idei, co z tym zrobic. Ale i tak jest fajny, nosze go w tej chwili, i mimo duzej grubosci absolutnie nie przeszkadza na nadgarstku.

 

obfoce minerve - porownasz:), co do zodiaczka to pusc pw - w usa czesci do nich jest od groma - szklo nos nie powinno byc problemem - pusc mi na priv numer koperty - moze sie uda kupic - trzeba podzwonic ;) ale to nie powinien byc klopot:) koperta potrzebuje przytulenia ale nie widze ubytkow wiec powinno dac rade:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowienie na rok 2010 - accutron T - najwieksza wersja :) mnostwo pracy - na razie tylko bzyczy ale tak mi sie podoba ze bedzie smigal:)

 

IMGP0014-1.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-85979400-1331370795.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny Ci on. Plamki patyny, o ile rownomiernie rozsiane, zdecydowanie dodaja urody zegarkowi "vintage".


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie strasznie ciesze - musialem obiecac iz nie przehandluje:)) - w srodku wczesny werk reverso cal.413:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czytajac i ogladajac powyzsze zegarki - powiem tylko ze kupilem Doxe na 1147 z 55r i wyglada jak NOS ale zdjec nie zamieszcze bo mi wstyd zamieszczac w tak zacnym towarzystwie. Kurde.

Pozdrawiam wiosennie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czytajac i ogladajac powyzsze zegarki - powiem tylko ze kupilem Doxe na 1147 z 55r i wyglada jak NOS ale zdjec nie zamieszcze bo mi wstyd zamieszczac w tak zacnym towarzystwie. Kurde.

Pozdrawiam wiosennie B)

Heh... To samo pomyślałem o swojej Certinie Vainqueur B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem nie pierdo.... tylko wrzucajcie foty. Przecież nie tylko JLC są piękne <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kurażu...Nie wszystko, co stare zachowało się w super stanie...ale też może być urocze.

Revue. Cóż z tą tarczą się działo...musiała być jaśniejsza, bo nadruki są czarne. Substancja luminescencyjna się powykruszała...itd. A on dalej rześko cyka.

e9dde8218f56017cmed.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-10448-0-92884600-1331371034.jpg

post-10448-0-89313200-1331371032.jpg


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.