Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny tissocik,mam słabość do nich ;)

 

Dzięki. Ja, niestety, też ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kopciuszek,właściwie kupiony dla urody werku AS 1203,złote szatony robią wrażenie

2012-06-16%2008.18.22.jpg

z przodu już różowo nie jest,to prawdopodobnie zegarek marki Consul

2012-06-16%2010.56.28.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mido zakupiłem, wygląda całkiem dobrze. Co myślicie o tej marce?

 

aaabhs.jpg

 

bbbrr.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniutkie to Mido - gratulacje :)

 

Żeby nie robić "pustych przebiegów" pokazuje ostatnio nabytego Junhansa za grosze.

Zegarek w bardzo ładnym, oryginalnym stanie.

Ma niesamowitą tarczę, giloszowaną, dwutonową - pieknie to wyglada w różnym oswietleniu:

 

post-23302-0-94745700-1340975191_thumb.jpg

 

Z tyłu dobrze zachowany opisany dekielek:

 

post-23302-0-96032100-1340975236_thumb.jpg

 

A w środku własny J93 zamocowany w spotykany tylko u Junghansa sposób. Charakterystyka TUTAJ

 

post-23302-0-04027800-1340975353_thumb.jpg

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy to kupujecie ? Ja co zacznę licytować to mnie przelicytują o kilka złotych :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy to kupujecie ? Ja co zacznę licytować to mnie przelicytują o kilka złotych :angry:

 

w sumie..to gdzie się da za rozsądną cene :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę tak zrobić i przeprowadzić trochę eksperymentów, żeby efekt był "inteligentny", czyli jak najbardziej naturalny. Mam trochę różnych oksyd na zimno, ale tworzone przez nie powłoki trochę tandetnie wyglądają. Albo trzeba poczekać ze sto lat i samo ładnie sciemnieje ;)

 

 

Podobno dobrze, szczególnie gdy koperta (generalnie jakiś przedmiot), wpływa na szybkie wytworzenie patyny położenie obok przekrojonego...jajka na twardo http://zegarkiclub.pl/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif, co tłumaczę sobie oddziaływaniem tlenków siarki.


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak odczyscic przebarwienia na złotej powloce?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić "pustych przebiegów" pokazuje ostatnio nabytego Junhansa za grosze.

Zegarek w bardzo ładnym, oryginalnym stanie.

Ma niesamowitą tarczę, giloszowaną, dwutonową - pieknie to wyglada w różnym oswietleniu:

 

Bardzo fajny. Dorzucisz jeszcze ze dwie fotki tarczy (chętnie bym zobaczył ujęcie nie prostopadle do tarczy)?

Generalnie ciekawa faktura tarczy bardzo mnie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny. Dorzucisz jeszcze ze dwie fotki tarczy (chętnie bym zobaczył ujęcie nie prostopadle do tarczy)?

Generalnie ciekawa faktura tarczy bardzo mnie bawi.

 

Dzięki! Z przyjemnością, ale d... ze mnie, nie fotograf wiec fotki nie oddają figli swietlnych, które widać w rzeczywistości :(

post-23302-0-53401000-1341266823_thumb.jpg

post-23302-0-94880500-1341266840_thumb.jpg

post-23302-0-76973800-1341266865_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko wymieniałeś ?? Ładny jest

 

Nic nie wymieniałem. Tylko ogólne SPA - zegarek rozebrany, koperta wymyta i przetarta ściereczką "magic", szkiełko przepolerowane. Zegarek w naprawdę niezłym stanie - niestety, ujawnił się jakiś problem z naciągiem, ale damy radę ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dwóch zdań ślicznota,...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko polerowałeś pastą do plexi ?

 

Do polerowania szkiełek pleksi używam mleczka T-CUT GLASS POLISH, choć jakieś inne specyfiki dają rade równie dobrze. Jak mi się chce, to na koniec daję jeszcze Meguiar's do plastików transparentnych

 

bez dwóch zdań ślicznota,...

 

Dzięki :) Ten Junghans to zegarek z serii "duża radocha za drobne pieniądze" ;)

 

A przy okazji pokażę nieco większy zegarek o słusznej srednicy 65mm:

 

post-23302-0-24857500-1341346440_thumb.jpg

 

na równie słusznym werku 24''' z 8-dniową rezerwą chodu:

 

post-23302-0-94978900-1341346504_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego, bo to tylko Tissot, ale (pewnie też tak czasem czujecie) gdy go zobaczyłem, to poczułem, ze muszę mieć :)

Cóż, tanio nie było, ale cieszy...

Jak go obejrzałem poczułemm to samo :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze u Ciebie jak zawsze różnorodność a u mnie ostatnio spory ruch i nieco większe ukierunkowanie na jedna markę choc na poduszkach jeszcze dwie inne marki to ostatnio przybyły takie dwa cuda

 

dsc0008ch.jpg

By stary7817 at 2012-06-16

 

No i Klasyka w niezłym wydaniu, uważam że każdy powinien miec ten zegartek choć raz na ręku jest tak doapsowany do męskiego nadgarstka że designer zasługuje na spore uznanie za ten projekt , fantastycznie leży choć roizumiem że nie wszystkim musim sie podobać to warto go choc raz założyć żeby poczuć jego brak :D

 

dsc0010ajs.jpg

By stary7817 at 2012-06-16

 

pubomegadynamic.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, przyjmij moje najszczersze gratulacje. Szczególnie za Dynamica. Fajny pach mu spraw i wymiata. Możesz napisać mi na PV za ile udało Ci się go upolować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, Maćku - zacne omegi, choć Dynamic nigdy do mnie nie przemawiał. Ale to faktycznie "pozycja obowiązkowa".

A ja się chyba nigdy nie ukierunkuję na jedną markę - widać nie jestem typem monogamisty ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zauważyć :D , ja tez do końca nie potrafię bo vintage jest tak pięknym działem i tak wiele można tu znaleźć pięknych projektów, że nie dziwie się nikomu :) tylko skąd tych dudków brać???


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudki rzecz drugorzędna - grunt to mieć marzenia :)

Co do postaw monogamicznych - szanuję, ale nie praktykuję ;) W odniesieniu do zegarków nie spotkałem firmy, która tak by mnie zafascynowała, że pożądałbym tylko jej wyrobów. I nie jest to nawet kwestia pieniędzy. Gdyby stać mnie było na kupowanie sobie co tydzień Patka, to pewnie i tak kupiłbym sobie od czasu do czasu coś za stówke, bo akurat mi się spodobało.

Tak jak ostatnio spodobał mi się np taki Recordmaster - zresztą długo rozgladałem się za sensownym stanem

post-23302-0-08366500-1342294582_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Seamaster, gdzie Ty takie sztuki wydłubujesz? Dynamic też mnie cieszy, bo jeszcze chwila i jakieś podpodforum dynamików na podforum omegowym można założyć. Jedna rzecz, którą trzebaby w niej poprawić to sekundnik. w tym malowaniu - tylko szeroki niebieski.

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.