Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Sliczna omesia gratki! nie widziałem podobej z takimi wskazówkami chyba...

 

W środku siedzi sobie cal. 1012

http://www.ranfft.de...uswk&Omega_1012

 

Ale chętnie bym się czegoś więcej dowiedział o tej Omedze...

Zegarek jest w naprawdę dobrej kondycji - przy tarczy nie było nic majstrowane jedynie szkiełko nie jest oryginalne bo brak znaczka omegi na środku i korci mnie by wymienić na oryginalne o ile to możliwe...

 

To dość rzadka do "upolowania" Omega inna tego typu:

post-40991-0-79390900-1348338157_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili postaram się zrobić małą galerię bo zegarek jest naprawdę prześliczny. Taki sportowo - retro - klasyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dynamica nigdy mi serce jakoś szczególnie nie biło, ale trzeba przyznac, ze ładna sztuka! Gratulacje :)

A u mnie coś do kieszonki - Alpina w niezłym stanie:

 

post-23302-0-85924800-1348434200_thumb.jpg

 

post-23302-0-32079600-1348434227_thumb.jpg

 

post-23302-0-92034300-1348434245_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku siedzi sobie cal. 1012

http://www.ranfft.de...uswk&Omega_1012

 

Ale chętnie bym się czegoś więcej dowiedział o tej Omedze...

Zegarek jest w naprawdę dobrej kondycji - przy tarczy nie było nic majstrowane jedynie szkiełko nie jest oryginalne bo brak znaczka omegi na środku i korci mnie by wymienić na oryginalne o ile to możliwe...

 

To dość rzadka do "upolowania" Omega inna tego typu:

 

Piękna sztuka mam identyczna tylko na błękitnej tarczy nieco inny wzór ale za to z tym samym werkiem, u mnie stan podobny bardzo dobry i tak jak u ciebie szkiełko do wymiany :D ma dwa minimalne pęknięcia, ale tak u ciebie jak i u mnie sekundnik jest cienki i inny niż przeważnie widywało się w tych modelach "trójkątne sekundniki". A ja próbowałem udowodnić. że ten w moim jest oryginalny :) A tu proszę siostra z takim samym, gratulacje jest naprawę ładna one w ogóle coś mają w sobie no i odlotowo się prezentują na rączce nie wspominam już, że idealnie się komponuje z nadgarstkiem A to moja perełka

dsc0010ajs.jpg

 

I mała ciekawostka w postaci reklamy z tamtego okresu

pubomegadynamic.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna siostrzyczka :)

Nie wyobrażam sobie w moim Dynamicu sekundnika w kształcie strzałki - pasował by jak pięść do nosa. Ta wskazówka jest perfekcyjnie spasowana do indeksów na tarczy podobnie jest ze wskazówkami godzinowymi i minutowymi.

Orientujesz się może czy SG Polska lub Zalewski są wstanie sprowadzić nowe oryginalne szkiełko sygnowane logo Omegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie korzystałem nigdy z ich usług i nie mam pojęcia ale na pocieszenie dodam że moja tez nie jest sygnowana na szkle....

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie korzystałem nigdy z ich usług i nie mam pojęcia ale na pocieszenie dodam że moja tez nie jest sygnowana na szkle....

 

Np. na eBay'u można kupić często w rozsądnych cenach szkiełaka sygnowane znaczkiem Omegi. Czy sa one oryginalne?- wątpię, ale najlepszy ekspert nie odróżni ich od oryginału.

 

PS. A i ja się pochwalę,-oto, w tłumie innych Omeg i moja Dynamic:

post-3018-0-91770500-1348568909_thumb.jpg

Edytowane przez pg

zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. na eBay'u można kupić często w rozsądnych cenach szkiełaka sygnowane znaczkiem Omegi. Czy sa one oryginalne?- wątpię, ale najlepszy ekspert nie odróżni ich od oryginału.

 

PS. A i ja się pochwalę,-oto, w tłumie innych Omeg i moja Dynamic:

 

Niezły zbiorek jak dojdzie jedna moja to tez pokaże co się uzbierało ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pochwał się już Stary...w końcu zdjęcia już masz:)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do mnie dołączył nastepny zenek plus troche teorii - teoria okazała się diabelnie droga!

1503835981.jpg

 

1503835982.jpg

 

1503835984.jpg

 

img2231vn.jpg

 

 

1506853471.jpg

 

1506853472.jpg

 

1506853474.jpg

 

film o historii zenitha Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenek super,wiem bo mam dokładnie ten sam model tyle że trochę bardziej nadgryziony przez ząb czasu ale za to chodzi z dokładnością chronometru,gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek pokażę jak dojdzie!!! a jak się pochwale a zegarek nie dojdzie to będę załamany :(:P

A co do wiedzy jaka zakupiłeś toś chłopie zaszalał, taka księga mądrości :rolleyes::rolleyes: To ty teraz wszystkie rozumy pozjadasz :D ... Czuje ,że szarpiesz strony z tej księgi jak Rysio szynkę :D A tak szczerze to zazdroszczę księgi. Bardzo dobry nabytek, a teraz zeskanuj i wyślij mi na pocztę :lol::lol::lol:;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-45909700-1348785329_thumb.jpgA to moj nowy nabytek,a raczej prezent od dostawcy sera do mojej restauracji :)

 

post-48316-0-03336400-1348785117_thumb.jpgpost-48316-0-23580000-1348785352_thumb.jpg

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, mam nadzieję, że ten dostawca daje Ci ser w lepszym stanie niż zegarki ;)

Fajny model, tylko musisz o niego zadbać


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, mam nadzieję, że ten dostawca daje Ci ser w lepszym stanie niż zegarki ;)

Fajny model, tylko musisz o niego zadbać

Tak ,ser jest ok ,choc bywa pokryty plesnia wiec nie odbiega za bardzo... :) W poniedzialek koperta do chromu,reszta do roboty dla mnie-bede mial co robic w wolny dzien.p.s takie czasy ze trzeba jezdzic samochodem bez dachu,jesc splesnialy ser i pic stare wino.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, dość rzadki model. Myśle ze lepiej poszukać podobnego trupka w lepszej kopercie i przełożyć. Wydaje mi się ze kopertę jest taka jak w varldmastarurach. Po renowacji zacznie cię razić blaskiem.... :)

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek pokażę jak dojdzie!!! a jak się pochwale a zegarek nie dojdzie to będę załamany

A co do wiedzy jaka zakupiłeś toś chłopie zaszalał, taka księga mądrości :rolleyes::rolleyes: To ty teraz wszystkie rozumy pozjadasz :D ... Czuje ,że szarpiesz strony z tej księgi jak Rysio szynkę :D A tak szczerze to zazdroszczę księgi. Bardzo dobry nabytek, a teraz zeskanuj i wyślij mi na pocztę :lol::lol::lol:;)

 

MACIEK ..... Mówisz i masz - PDF będzie ? Zrobił bym Ci ksero ale pewnie Twój mały by się w to "załatwił" w 5 sekund :) ale najważniejsze niech się dobrze i zdrowo chowa!


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,widzialem go na jednej z pierwszych stron tematu "nietypowe....." :) Moj ma 17 kamieni :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal możesz pokazać jego mechanizm ? Jak jest opisany?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.