Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Recommended Posts

Przygarnięty ostatnio Revue Sport.

Jakiś fajny pasek teraz i będzie sobie odpoczywał na zasłużonej emeryturze ;)

e75998e153ffb8f9med.jpg

Bardzo fajny zegarek! Kiepskie zdjęcia ale wydaje sie byc w niezłym stanie! Mowa o kopercie :)

Ciekawe co mu sie stało z ta tarcza?!

Nie pozostaje nic innego i tylko poszukać na zatoce moze byc cieżko z ta sama firma ale z inna bez problemu sie znajdzie!

Nie wydaje mi się żeby ktoś celowo podzióbał cyferblat ,. Prawdopodobnie zegarek przez dłuższy czas przebywał bez szkiełka w jakiejś szuflandii.

Nie wydaje mi się żeby ktoś celowo podzióbał cyferblat ,. Prawdopodobnie zegarek przez dłuższy czas przebywał bez szkiełka w jakiejś szuflandii.

Tez tak myślałem ale wskazówki wyglądają za dobrze na takie przeżycia z szuflandii!

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Wskazówki jest łatwiej wyprostować, lub nawet dobrać niż wyklepać cyferblat,Miałem kilka zegarków w których wskazówki były powyginane jak paragraf i udało mi się wyprostować.,Wbrew pozorom może w wielu zegarkach one wyglądają delikatnie,ale z reguły są wykonane z bardzo sprężystego metalu.,

Przyjrzałem sie troche bardziej wskazówka i od daty jest troche zmęczona! Wiec pewnie leżał jakiś czas w skrzynce z narzędziami bez szkiełka. ;) I tak zegarek według mnie wymaga nowej tarczy! I warto w nią zainwestować. :)

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

"Dynamiczny" dzień dziś mi się trafił.

Śliczne te Omegi. Gratulacje.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Maciek Helvetia jest za***ista daj znać [ wiesz ,że jestem solidny :P ]

Będę pamiętał ale na razie zostaje mocno mnie energetyzuje :D  

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Piękny Longines - on był po serwisie jakiś rok temu  ;)  bez potrzeby nie ma co zegarków rozbierać i składać zawsze jakieś ślady zostają 

Piękny Longines - on był po serwisie jakiś rok temu ;) bez potrzeby nie ma co zegarków rozbierać i składać zawsze jakieś ślady zostają

Dziękuję. :) Nie znałem historii serwisowej, stąd moja decyzja. Zegarmistrz wspomniał jednak, że werk wymagał czyszczenia i oliwienia, a także poprawienia sprężyny (była ponoć poluzowana - cokolwiek to znaczy).

Tak czy inaczej swietny zegarek. Gratuluje. Od dluzszego czasu poluje na jakiegos vinatge z potrojna data (i najlepiej z fazami ksiezyca) np. Omega Cosmic Triple Date Moonphase :) ale cos nie mam szczescia

Długo szukany australijski z poczatku WW2 i młodszy CWC dla brytyjskich atomowych podwodniaków,

post-67292-0-35470400-1482009444_thumb.jpg

post-67292-0-92906300-1482009460_thumb.jpg

post-67292-0-03852300-1482009479_thumb.jpg

Mój prezent świąteczny-co prawda koronki nie mogę wyciągnąć i szkło jest pęknięte, ale i tak jestem mega zadowolony

5a6ad5a7edbab5880b77a5a4ca4a8bd1.jpg3bb810e939c2a531d133bf8fa79f7b99.jpg522b0a7f289ac80f74ad3423f397493a.jpg

cd8bfc7cdfa1b5aae6b1266eaa52279b.jpg

Edited by Gregory_70

Only vintage ....