Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janek Sarnowski

Tao 170-WD

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie trzeba nigdzie przechodzić ani wracać, a oba fora mogą funkcjonować równolegle i się uzupełniać. Ci, którzy absolutnie nie akceptują i nie mogą znieść profilu jednego czy drugiego - nie muszą na nie zaglądać smile.gif

 

To bym kazał oprawić w złota ramkę, ale czy to pomoże? Zazwyczaj potrzeba niewiele czasu, by swary powróciły... a wystarczyłoby, żeby jedni nie zwracali uwagi na drugich i zajęli się lepiej sobą.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze myślisz że temat w galerii o chrono sea-gulla był po to żeby prowokować? Tam też były jakieś insynuacje całkiem niepotrzebne, a teraz całego tematu nie ma.

Szkoda że ten temat zniknął.

Ale tutaj nie doszukiwałbym się żadnej spiskowej teorii, bo powód był raczej techniczny a nie merytoryczny. Nie było nic w temacie kontrowersyjnego. Był pierwszy post z opisem zegarka, recenzją i dużą ilością zdjęć. Cały szereg następnych postów, to były komentarze w 99% bardzo pozytywne dla zegarka.

Problem w tym, że Autor tematu (nie pamiętam nicka) postanowił opuścić forum, i poprosił o usunięcie wszystkich treści, które zamieścił na forum...

 

Byłby to bardzo dziwaczny temat, w którym pierwszy post byłby pusty, czyli opis, recenzja, zdjęcia zostałyby usunięte (na prośbę Autora), a pod spodem znajdowałby się szereg postów typu "bardzo ładny zegarek...". Nawet nie bardzo by było wiadomo o jaki zegarek chodzi :lol:

Zostawienie takiego tematu chyba nie miałoby najmniejszego sensu.

Tak więc tematu szkoda, ale trudno..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, nie podchodze do moderacji CW pryncypialnie, sam jestem tam moderatorem.

Wezmy sobie np. ten temat. Jest o zegarku, sa zdjecia, jest recka. Do tego sa 3 strony kulturalnej i sensownej rozmowy, lecz nie na temat.Dlaczego takie skrzynki postow nie laduja w innych tematach?Moje zdanie znaczy tutaj tyle co nic, ale uwazam,ze powinien byc do takich dyskusji wydzielony temat, w jakimkolwiek subforum, a tematy o zegarkach nalezy oszczedzic od wlasnie takich dyskusji.

Adi: tolerowanie chamstwa na tym forum rowniez sie odbywa. U nas ma to forme zartu/"beki", tutaj forme ideologiczna z dwudziestoma wykrzyknikami.Dobrze wiesz o kim mowie.

Ja dalej tu zagladam, bo nie wszyscy sa tacy.Jest tu wielu fajnych uzytkownikow i wiele ciekawych tematow - nie koniecznie o zegarkach, ktorymi sie aktualnie interesuje, lecz o takich o ktorych mam jakies tam pojecie.Ja mysle,ze wojne warto zakonczyc i podpisuje sie pod wypowiedziami nicka i beefa.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi: tolerowanie chamstwa na tym forum rowniez sie odbywa. U nas ma to forme zartu/"beki", tutaj forme ideologiczna z dwudziestoma wykrzyknikami.Dobrze wiesz o kim mowie.

 

Poważnie to mówisz, czy też w formie żartu? Bezczelne, zwykłe pospolite chamstwo (w formie żartu bo śmieja sie z niego wieśniaki), przeciwstawiasz chamstwu ideologicznemu (dwadzieścia wykrzykników)? Piszesz, że "wojne (?) warto zakonczyc", to kończ waść...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta idą.Ludzie będą mówili ludzkimi głosami i z miłością zabijali karpie.Wrzućcie na luz co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Poważnie to mówisz, czy też w formie żartu? Bezczelne, zwykłe pospolite chamstwo (w formie żartu bo śmieja sie z niego wieśniaki), przeciwstawiasz chamstwu ideologicznemu (dwadzieścia wykrzykników)? Piszesz, że "wojne (?) warto zakonczyc", to kończ waść...

 

Proponuję spojrzeć w lustro a dopiero potem określać innych.

Przykro byłoby po drugiej stronie ujrzeć tego ideologicznego (słusznego) wieśniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję porównać wpis mówiący o "s..synie" ( człowiek , który jest modem !! ) z wielością wykrzykników , wpis o obrzucaniu "g..nem" z wytłuszczeniem , a na koniec zastanowić się czy warto być zaliczanym do towarzystwa miłośników zdjęć z katalogu.

 

Dziwne ,że koledzy omijają swoje , nazwijmy to "błędy " ale bardzo skupiają się na znalezieniu choćy ździebełka ( usunięty temat , który okazuje sie na wyraźne żadanie zalożyciela , wykrzykniki , cokolwiek ) , pasującego do ich widzenia świata i teorii na temat Klubowiczów.

 

Bądźmy do licha ciężkiego sprawiedliwi i nie mieszajmy w to ani Chin ani Precisty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spojrzeć w lustro a dopiero potem określać innych.

Przykro byłoby po drugiej stronie ujrzeć tego ideologicznego (słusznego) wieśniaka.

 

Proponuję poprosić mamę niech podsadzi, bo wydaje mi się, że samodzielnie jeszcze do lustra nie dosięgniesz i przyjrzeć się najpierw sobie, a propozycja spoglądania w lustro skierowana do człowieka, który po raz pierwszy golił się ponad 40 lat temu jest sama w sobie absurdalna.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, poczułem się lekko dotknięty Twoją wypowiedzią. Ja pisałem o usuniętym temacie, nie wiedziałem że został skasowany tylko z powodu kasacji konta założyciela. Ja poruszałem też Precistę B)

I nie bardzo widzę jakie omijam swoje " nazwijmy to błędy".

Wydaje mi się że jestem sprawiedliwy w sądach, uważam że każdy może mieć swoje zdanie na zadany temat, tak mnie nauczyli w domu. I wiem że nie każdy musi się z każdym zgadzać, a już w szczególności w dość drażliwych tematach jak nasza sprawa. A obrzucanie się błotem z obu stron uważam za żałosne i w nim nie uczestniczę.

 

PS. Jeśli ktoś uważa za błąd zakup chińskiego zegarka, czy to sea gulla, czy to MM czy Parnisa, mnie to nie rusza. To jego pieniądze, jego zegarek, jego sprawa. Sam kupię kiedyś Preciste bo nic do niej nie mam, podobnie jak do Tao. To jednak sa inne grupy odbiorców.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A obrzucanie się błotem z obu stron (?) uważam za żałosne i w nim nie uczestniczę.

 

Jest żałosne, ale nie zgadzam się z tym wytłuszczonym.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Piotrze Adi z mathu szli czasami ostro B) Dla mnie to było obrzucanie błotem.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Obrzucasz błotem w tym momencie ludzi, którzy nie napisali tutaj ani jednego posta ba nawet nie mają konta. Nazywasz ich publicznie wieśniakami. Wypada to tak człowiekowi, który golił się pierwszy raz 40 lat temu? Zacznij zmieniać świat od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrzucasz błotem w tym momencie ludzi, którzy nie napisali tutaj ani jednego posta ba nawet nie mają konta. Nazywasz ich publicznie wieśniakami. Wypada to tak człowiekowi, który golił się pierwszy raz 40 lat temu? Zacznij zmieniać świat od siebie.

 

Klikać już umiesz, ale czytać to chyba jeszcze nie za bardzo. Nie nazwałem nikogo personalnie wieśniakiem, stwierdziłem tylko, że wieśniaki (przepraszam rolników, to nie o nich chodzi) to ci co śmieją się z bezczelnego, zwykłego i pospolitego chamstwa. Czyżby było inaczej?

Jak się oburzasz to widocznie się poczuwasz.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Dlaczego moderator jeszcze nic nie zrobił w tym temacie? Czy takie tematy są celowo nie usuwane aby wzbudzać nienawiść między ludźmi?

 

Chcę zwrócić uwagę, że dariusz chlastawa też bierze udział w tej szopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie tematy są celowo nie usuwane aby wzbudzać nienawiść między ludźmi?

 

Chcę zwrócić uwagę, że dariusz chlastawa też bierze udział w tej szopce.

 

Pewnie o to chodzi zarządowi, żeby wzbudzić nienawiść, skłócić, a wtedy wchodzi Staruszek i banuje uczestników z CW B)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderator jeszcze nic nie zrobił w tym temacie? Czy takie tematy są celowo nie usuwane aby wzbudzać nienawiść między ludźmi?

 

Chcę zwrócić uwagę, że dariusz chlastawa też bierze udział w tej szopce.

 

Gdy my o to samo prosiliśmy moderatorów na CW to nas olali...

Czy ktoś cię prosił, żebyś się udzielał w tej "szopce", pretensje możesz mieć tylko do siebie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie o to chodzi zarządowi, żeby wzbudzić nienawiść, skłócić, a wtedy wchodzi Staruszek i banuje uczestników z CW B)

 

A pies Ratyński jest spuszczany ze smyczy, żeby dodatkowo jątrzyć i doprowadzać członków z CW do szewskiej pasji...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Za bardzo się wczuwasz.

Nawet Prezesowi tak nie zależy.

Są ważniejsze rzeczy niż zegarki i forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się wczuwasz.

Nawet Prezesowi tak nie zależy.

 

Mów za siebie, a od prezesa to wiesz co...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

oj ludzie, ludzie...Starzy a głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może tu posprzątać? Jako użytkownik obu for czuje zażenowanie, że postronni ludzie mogą to wszystko czytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olku, Boldy - ciekawe, czy piszecie swoje głębokie przemyslenia podczas sesji chamstwa w boxie CW?

Nie - no proszę o ciut obiektywizmu Nick. Oprócz nazwania ostatnio Alamo tchórzem - bo odważny za plecami nie wyzywa - to jakim błotem i kogo obrzucilem? Prosze Nick - jakiś konkret, nawet nie na poziomie psa, debila, socjopaty, młota czy s....syna. Ja, Matchu, Piotrek, Staruszek, Darek, Filip i wielu innych bylismy wielokrotnie obmiewani, wyzywani, osmieszani tylko za inne poglądy. Nie porównuj mojego - zwykle jednoznacznego stanowiska do ekscesów tam. Czy trzeba jakis ponad standardowych cech i umiejetności aby zobaczyć, że chamskie reakcje na to co piszemy tutaj są drastycznie niewspółmierne?

To tak jabym napisał - paski Nicka555 nie podobaja mi sie (podobaja mi się bardzo B)) a Ty w odpowiedzi napisał byś : skur....synu, debilu i socjopato - moje paski sa super. To dokładnie tak wygląda.

Ktos pokazuje (olejmy - prowokujac czy nie) parnisa. Wyrażam o tym Parnisie moje mocno niepochlebne zdanie. Pisze, że to paskudna zrzynka, ze sprzedaje to bandzior, który jeszcze niedawno pod hasłem World Wide Watches prowadził sklep z podróbami - czyli pisze ostro, ale nie o jakims Alamo, Svedosie czy innym Blazie, a o człowieku, który niewątpliwie sprzedaje/wał podróby i o przedmiocie - zegarku. Czy w związku z tym jakiś cham jest przez ciebie usprawiedliwony nazywając mnie sk...synem? Przecież to przepaśc w postrzeganiu. Kiedy napiszę taki cham, że zegarki, które mi sie podobaja to przeceniony chłam - możemy dyskutować, ja sie nie oburzę, ale to co wyprawiaja ci ludzie to jakaś schiza. Gdzie tu OBIE STRONY?Czy są tu dyskusje o stanie umysłowym Alamo, Svedosa i innych? Czy napisałm coś o Tobie, czy złotoustym Janku zanim wypluł z siebie bluzga? Czy go czyms obraziłem - personalnie? Jak możesz stawiac to wszystko w jednym szeregu z tym co wypisuje sie na CW - to co pisza to zarty? Nie żartuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi - nie stawiam znaku równości. To co zrobił Janek, to jak Cię nazwał jest niedopuszczalne. Nigdy (a bywałem w różnych opałach nie użyłem tego wyzwiska, bo obraża ono nie mojego przeciwnika, a jego matkę). Słownictwo na CW jest czasem nie do zaakceptowania dla mnie. Ale to, że nie przeklinasz i nie ubliżasz, nie świadczy o tym, że taki z Ciebie "gołąbek pokoju". Popatrz - poprosiłem tylko o posprzątanie tego tematu, a Ty wyskakujesz z sarkastycznym tekstem

Boldy - ciekawe, czy piszecie swoje głębokie przemyslenia podczas sesji chamstwa w boxie CW

Niestety/ stety mam ciekawsze rzeczy niż siedzieć na boxie w CW, i o większości rzeczy, które są tam pisane dowiaduje się tu, od Ciebie albo Mathu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick555 - naprawdę nie do Ciebie pisałem !

Boldy , zgadzam się ,że czasami Adiego poniosło , a i Mathu nieraz przesadzał ( nie wiem , czy ktoś zauważył , ale Koledzy zostali ostrzeżeni ) , naprawdę , póki będę miał zaszczyt i przyjemność wpływania na klub , będe optował za linią NIE OBRAŻANIA innych.

 

Filip - naprawdę , jeśli w to wierzysz co napisałeś , to bardzo , bardzo jest mi przykro , sądziłem ,że lepiej mnie znasz i takiej opinii się nie spodziewałem ..

 

Nie chodzi nam o to aby kogoś skłócać ,ale też nie mozna przejść w imię konformizmu wobec niektórych rzeczy obojętnie.

 

To co powyżej napisał ostro , ale prawdziwie Adi , niestety miało miejsce , dlatego apeluję , dyskutujmy , spierajmy się , ale bez osobistych wycieczek , bez wyzywania się .

oceniajmy zegarki , politykę firm , design etc ale nie LUDZI , bo zejdziemy do poziomu open internet , a tego nie chcemy .

 

Dość już o tym , wszystko powiedzieliśmy , starajmy się współistnieć i róznić się , ale przyzwoicie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.