Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Znam, najbardziej podoba mi się mimika twarzy Pacino :D Facet jest wielki ;)

Oprócz wspomnianych wyżej tytułów bardzo podobał mi się w " Tajemnice Los Angeles". Bardzo dobry film z genialnym klimatem :)

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz enty oglądając ten występ zauważyłem, że Adam Clayton ma na ręce chyba Patka Nutilusa, mam rację?
 

 

 

post-49435-0-18133100-1393885672_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że kiepskie zdjęcia (spróbuję znaleźć lepsze), ale może rozpoznacie, co nosił inż. Mamoń z "Rejsu" grany przez genialnego Zdzisia Maklakiewicza.

post-35535-0-18806600-1395182207.png

post-35535-0-90178200-1395182216.png


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik (przeciwwaga) jak z jakiegoś szwajcara - Tissot, Doxa itp.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosił skarpety i sandały;)

Co do zegarka obstawiam coś tissota


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

George Cloney w "Grawitacji"

 

qP5Nap8.jpg

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że kiepskie zdjęcia (spróbuję znaleźć lepsze), ale może rozpoznacie, co nosił inż. Mamoń z "Rejsu" grany przez genialnego Zdzisia Maklakiewicza.

 

Myślę, że kształt bardzo zbliżony, więc być może rzeczywiście Tissot.

 

http://www.wristchronology.com/wp-content/uploads/Tissot-vintage-watch-Gold-plague-004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jason Statham w "Homefront". Jakiś PAM

 

2KZEKLv.jpg

kaO37bV.jpg


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może film pt. "Wielkie piękno" i wie co główny bohater nosi na nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoski, gość zajmuje się modą, tytuł "Wielkie piękno", traktuje m.in. o modzie, stylu i definicji piękna + ma być typowo włoski - dla mnie to musi być Rolex, ewentualnie Patek, Longines lub AP.

We Włoszech jest baaardzo duuużo vintage chrono, vintage Dayton i Submarinerów, a marka jest bardzo faworyzowana na tle innych, więc jeżeli garderobę projektował ktoś kumający cza-czę, to na nadgarstku wylądował jakiś Rolex. 

 

M.in. z tego względu na polski wspaniały ekspert domu Antiqorum, mieszkający we Włoszech, Pan Waldemar Ferri-Szerbowski jest ekspertem od vintage Rolexów, Patków i Vacheron'ów ;)

 

Jeżeli zastanawiacie się przez pół filmu jaki zegarek miał aktor/aktorka, to proponuję siedzieć do końca napisów, dla przykładu na credits do Jaeger-LeCoultre znalazłem w filmach "Outrage" Takeshiego Kitano, jakimś ckliwym romansie z Audrey Toutou(oglądałem z dziewczyną) oraz paru innych filmach z ostatnich kilku lat.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że kiepskie zdjęcia (spróbuję znaleźć lepsze), ale może rozpoznacie, co nosił inż. Mamoń z "Rejsu" grany przez genialnego Zdzisia Maklakiewicza.

Miałem kiedyś podobnego Tissota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoski, gość zajmuje się modą, tytuł "Wielkie piękno", traktuje m.in. o modzie, stylu i definicji piękna + ma być typowo włoski - dla mnie to musi być Rolex, ewentualnie Patek, Longines lub AP.

We Włoszech jest baaardzo duuużo vintage chrono, vintage Dayton i Submarinerów, a marka jest bardzo faworyzowana na tle innych, więc jeżeli garderobę projektował ktoś kumający cza-czę, to na nadgarstku wylądował jakiś Rolex. 

 

M.in. z tego względu na polski wspaniały ekspert domu Antiqorum, mieszkający we Włoszech, Pan Waldemar Ferri-Szerbowski jest ekspertem od vintage Rolexów, Patków i Vacheron'ów ;)

 

Jeżeli zastanawiacie się przez pół filmu jaki zegarek miał aktor/aktorka, to proponuję siedzieć do końca napisów, dla przykładu na credits do Jaeger-LeCoultre znalazłem w filmach "Outrage" Takeshiego Kitano, jakimś ckliwym romansie z Audrey Toutou(oglądałem z dziewczyną) oraz paru innych filmach z ostatnich kilku lat.

 

Właśnie wydawało mi się że to rolex 6694.

 

W filmach w których zegarki są sponsorowane faktycznie nazwa marki często występuję w napisach końcowych, ale myślę że w tym przypadku zarówno stroje jak i zegarki to dobra robota osoby odpowiedzialnej za kostiumy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie aktorzy/dziennikarze/celebryci, ale Polscy piloci, chyba Seiko flightmaster SNA411:

 

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas Crown Affair z McQueen'em - chyba nikt, nigdy, dotąd, nie zwrócił uwagi, że oprócz słynnego Memovox'a, którego on uczynił kultowym, podobnie jak Persole model 714, McQueen miał tam również pięknego Patka kieszonkowego!, co odkryłem niedawno!

 

 

k538et.png

 

 

Kolejne napisy na tarczy to:

Patek Philippe & Cie 

Geneve

Tiffany & Co 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas Crown Affair z McQueen'em - chyba nikt, nigdy, dotąd, nie zwrócił uwagi, że oprócz słynnego Memovox'a, którego on uczynił kultowym, podobnie jak Persole model 714, McQueen miał tam również pięknego Patka kieszonkowego!, co odkryłem niedawno!

 

Memovox'a nie zauważyłem - Cartier'a owszem.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam nazwy tego zegarka. Może ktoś skojarzy ? Kadr z filmu Kevin sam w domu, zegarek Petera McCallistera.

post-67522-0-05867300-1397331392.jpg

post-67522-0-44559300-1397331415.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matthew mcconaughey jako Rust,nosi albo seiko diver albo jakiś citizen,nie jestem pewny

post-33544-0-83979900-1402674171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porwanie. Na ręku G i Hamilton Khaki 

 

jT51Ow4.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.