Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Reklamą PP jest to, że jej nie potrzebuje :wink: :D


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale jednak reklamuje się dość intensywnie: covery np. w "ArmbandUhren" + świetne spoty TV (mam kilka zgranych na płytce; szczególnie wysublimowany jest ten o PP 10 days ref. 5100 oraz o ref. 5110 - World Time).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac kogo najbardziej rozpalają filmowe spostrzeżenia. Obecnie miłośnicy Rolexa i Omegi debatują cóż to Richard Dreyfuss miał na rece w Szczękach

dreyfuss.jpg

A tu jeden z kilku wątków gdzie można się na ten temat wypowiedzieć (mnie się wydaje że to ani nie Omega ani Rolex)

http://forums.timezone.com/index.php?t=msg...d=0#msg_1315672

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu ktoś pstryknął fotke Annie K

 

annaprivateparty25ea3uk.jpg

annaprivateparty15za0as.jpg

 

Zazwyczaj promowała Speedmastery w wersji damskiej a tu prosze Planet Ocean i to męska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

zwineła swojemu chłopakowi

:lol:;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od razu nie spojrzałem na zegarek... :oops: :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek :?: :oops:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałem rację, ża zegarek :?: :wink: :twisted:

 

Marcin

 

ps. tak poważnie to najpierw myślałem, że to Aqua Terra, ale po przyjrzeniu się kombinowałem nad jakiś Speed'em, ten co Ty Yargoth pokazałeś to chyba faktycznie ten model ;)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej prawdopodobne bo a) to chronograf b)kolor się zgadza c)To Omega którą Szumi musi reklamować d)To model specjalnie dla niego e)To nowy model więc Szumi musi się w nim kilka razy pokazać (ale i tak wolałem wersję z tamtego roku oraz dwie pozostałe stworzone w tym). Myślę że to na 90% ten ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu speedmaster na ręce jednego z najbardziej znanych posiadaczy (mimo, że podczas ogromnego kroku dla ludzkości nie miał go na ręku)

S69-25197HR.jpg

A tu inny znany człek - Michael Collins (a na ręce Rolex!)

S69-31064HR.jpg

S69-31067HR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo :shock:

Kobietom się może podobać- na pewno ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie chłopaki:

Jak zrobić zrzut ekranu z filmu?

Gdy wciskam printscreen i potem wklejam w irfanview, to pojawia się tylko czarne tło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję PowerDVD (ma opcję łapania screenów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

A WIE KTOŚMOZE CO NOSI NA RĘCE OSHAMA BILLADEN?

KIEDYŚ SZŁYSZAŁEM O JEGO ZEGARKU PRZYPADKIEM W WIADOMOŚCIACH ALE JAKOŚ MI SIĘ TO ULOTNIŁO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-MAN chyba przesadziłeś ze swoją dociekliwością.

Mam nadzieję, że odpowiedź na to pytanie jest dla wszystkich nieistotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W numerze CKM'u który mamy zeskanowany na forum jest wzmianka że miał on (jak to wyśledziło CIA) nosić Timexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

Nie jestem dociekliwy! po prostu kiedyś w wiadomościach( podvczas

tych okrucieństw billadena! :twisted: ) jeden z prezenterów mówił o tym zegarku m.in ze pokazuje on tętno bicie serca nosiciela i jest wykonany z niezniszczalnych matriałów. i ze jest wart (niepamiętam dokładnie ale jakieś 30 tys $ a to wyjątkowo dużo za elektroniczny zegarek.

ciekawe czy był to TIMEX bo ta firma też robi świetne zegarki!

dopiero co wymieniłem baterie w swoim TIMEX'IE który jez juz ze mną ponad 11 lat i przeszedł wyjątkowo cięzkie testy!

a z tego co wiem to wyprodukowano go w 86 roku więc to bardzo wiekowy elektronik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie były to zegarki zdjęte z odciętych nadgarstków ofiar więzionego obecnie (na szczęście zamknęli tego scooorviela :twisted: ) Abu Musaba Al Zarkawiego!!! Jeśli Osama bin Laden nosi/nosił Timexy, jako posiadacz czasomierza tej firmy czuję się niekomfortowo i źle :!: :oops: Bo czemy taki Timex jest winien? Temu, że amerykański? Chyba jednak tak :?


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie macie o czym rozmawiać :?: :twisted: :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.