Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostro zerżnęli z Patka 5124G... choć z drugiej strony widać wyraźną inspirację vintage kostkami. 

Ja oglądając film obstawiałem Reverso albo rzeczonego Patka, jako że w jego mieszkaniu umieścili sporo drogich gadżetów + fortepian bodajże Steinway & Sons... 

 

Dla mnie film był akceptowalny. Kocham Penelope Cruz, a moim zdaniem, w Elegii, lekko perfekcjonistyczne podejście do kochania kobiecego piękna, a wręcz obsesja na punkcie kobiecego ciała i postrzeganie kochanej kobiety przez jego pryzmat, zostało dobrze ukazane ;)

 

O, wróciłeś :) fajnie, jest ciekawiej. Zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami, ale słabością tego filmu jest to, że po pewnym czasie idzie w innych kierunkach, gubiąc erotyczne napięcie. A wątki poety-przyjaciela (skądinąd źle obsadzony Hopper) i syna (zbyt gładkie pojednanie) wydają mi się trochę banalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, wróciłeś :) fajnie, jest ciekawiej. Zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami, ale słabością tego filmu jest to, że po pewnym czasie idzie w innych kierunkach, gubiąc erotyczne napięcie. A wątki poety-przyjaciela (skądinąd źle obsadzony Hopper) i syna (zbyt gładkie pojednanie) wydają mi się trochę banalne.

 

Wróciłem, wróciłem, na jakiś tydzień/dwa, później znowu zniknie na miesiąc/dwa, bo przeczuwam ostry zapieprz. 

Miło mi, że jestem tutaj tak witany po każdym powrocie ;)

 

Wątek syna faktycznie kiepski. Przeszedł gdzieś bokiem. Najlepszym dowodem na to jest to, że film widziałem 2 razy(1szy raz robiłem coś w "tle" na laptopie, a drugi raz w pełnym skupieniu) i zdąrzyłem zapomnieć, że był tam takowy wątek. 

 

Hopper mnie po prostu wk***iał. Tyle ode mnie jeżeli chodzi o Hoppera  ;)

 

Kingsley zagrał bardzo dobrze fascynację kobiecym ciałem i strach przed przywiązaniem się do niej i ewentualnym odrzuceniem po paru latach, a ona zagrała świetnie młodą dziewczynę zakochaną w charyzmatycznym gościu z bagażem dość długiego życia, a później cierpienie, że on nie potrafi jej zaufać.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Czy jest lepszym aktorem ,czy reżyserem trudno ocenić.

Jednak łatwo powiedzieć że to jedna z najwybitniejszych postaci kina w historii..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Kingsman to chyba Bremont (tak jak pisał Lincoln wcześniej w tym wątku)

Edytowane przez Crimson79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały film "focus" aż kipi różnymi cackami

tu jeden z nich na ręku Will'a Smith'a, ale nie wiem cóż to jest?

 

post-28563-0-24638900-1434470242_thumb.jpg

Edytowane przez Eldorado9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na TCM kilka minut "Gumball Rally" - jak będę miał okazję, to może obejrzę w całości. Powody:

- klimat lat 70.,

- Ferrari Daytona, Porsche 911, AC Cobra, Camaro, Mercedes 300 SL, 

- Raul Julia i zapomniany Michael Sarrazin,

- no i zegar Longines:

post-64635-0-00937800-1434837777.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Batmanie idealnie Reverso pasuje do dwóch obliczy Bruce'a :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskim przeboju ostatnich miesięcy - "Disco Polo" główną rolę w fabule zagrał znany zegarek... tylko czy to oryginał ;-).

 

post-78925-0-16701200-1435502615.jpg

post-78925-0-51776000-1435502691.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Jaki zegarek nosił Wielki Szu? Czyżby Łucz ?

 

post-69664-0-94720300-1435879082_thumb.jpg

post-69664-0-97267700-1435879092_thumb.jpg

Edytowane przez liscak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.