Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Kod da Vinci

Anioły i demony

Inferno.

Dr Langdonowi towarzyszy Bradley Mickey Mouse.

Zdjęcia pochodzą z trzech filmów

post-74520-0-99725700-1574186532_thumb.jpeg

post-74520-0-44980800-1574186588_thumb.jpeg

post-74520-0-53736400-1574186616_thumb.jpeg

post-74520-0-23712700-1574186765_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roy - wspaniały aktor. Swój najlepszy film zagrał z Timexem na nadgarstku:

 

Dzięki, frajdę mi sprawiłeś!

:D

Latami się zastanawiałam, co on na tym pasku traktorzysty nosi!

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W drugim odcinku trzeciej serii "El Chapo" (Netflix) wykorzystano dość kiepską podróbkę udającą Rolexa Day - Date? Nie zgadza mi się tam wszystko, od kwarcu i wskazówki skaczącej co sekundę, dzień tygodnia u góry przedstawiony tylko trzema literami (tutaj na zdjęciu "SUN") po generalnie dość tandetne wykonanie.

 

Na szczęście w samym filmie zegarek doczekał się odpowiedniego dla siebie końca ;), ale zastanawiam się, czy jako zegarkowy maniak jestem już przeczulony, że zwracam na to uwagę, i czy takie coś powinno być robione. Oczywiście absolutnie rozumiem scenę rozbijania zegarka młotkiem i wykorzystanie do niego zamiennika, ale w momencie, gdy zegarek jest dawany w prezencie i pokazywany z bliska, nie lepiej byłoby użyć prawdziwego?

 

Ale być może przesadzam :)

 

Tak czy siak, taka mała ciekawostka przyrodnicza...

 

PS. Przepraszam za jakość, to są zdjęcia ekranu zrobione telefonem. Niestety przy włączonym netfliksie jest zablokowana możliwość robienia zrzutu ekranu (przynajmniej na makbuku).

 

post-98815-0-20465600-1574774591.jpg

post-98815-0-17747400-1574774596.jpg

post-98815-0-75246900-1574774601.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają z tarczą wykonaną z masy perłowej. Prezentują się takie zegarki bardzo fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f3tcb32063241.png

 

Obejrzałem wczoraj The Irishman. Robert De Niro nosi tam złoty zegarek Mathey-Tissot

 

DSC_7241-500x558.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłem ciekaw,co to za wynalazek. Z tym że na kadrze z filmu logo jakieś inne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Może mi ktoś powiedzieć co to za zegarek widoczny na filmie w 14 minucie 08 sekundzie? 

 

 

https://youtu.be/JBIhzEZkWEA?t=848

 

Przy okazji można zobaczyć zegar Sojuza. 

Ciekawa maszyna.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-blue-angels-eco-drive-radio-controlled-jy8058-50l


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim odcinku drugiej serii netfliksowego serialu "Abstrakt. Sztuka Designu" poznajemy projektanta czcionek, który pracuje nad krojem bazującym na zegarkach: https://www.typography.com/fonts/decimal/design-notes

 

W pewnym momencie wkłada pod mikroskop taki zegarek: 

 

post-32044-0-17966200-1575927343_thumb.png
 
Pomoże ktoś, co to za zegarek? Pytam, bo pod wieloma względami przypomina mi moją ulubioną Strelę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Eberhard z lat 40-tych. Zupełnie inna bajka niż Strieła ;)

 

Z grubsza taka tarcza:

 

post-106813-0-27444100-1575928277_thumb.jpg

 

w mniej więcej takiej kopercie z takimi wskazówkami:

 

post-106813-0-25202000-1575928330_thumb.jpg

 

Świetne zegarki, bardzo dobra marka tylko niestety, uwielbiana przez Włochów więc ceny z kosmosu, a kupowanie ich to jak chodzenie po polu minowym. Większość, to malowanki lub składaki, a jest ich tak dużo, że dojście czy dany egzemplarz jest prawilny bardzo trudne.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest ktoś w stanie rozpoznać co Rebrow wyciągnął z kartonika?!

Mi to się tylko z jakąś pasówką kojarzy B)

 

post-69581-0-95351200-1575928869_thumb.pngpost-69581-0-22295900-1575928889_thumb.pngpost-69581-0-31680500-1575928909_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, sam się od dwóch dni zastanawiam, ale nie chciało mi się znowu odcinka odpalać, żeby przyjrzeć się lepiej i chociaż nazwę odczytać. :)

 

Jedno jest pewne - na zębatkach jakieś konkretne przełożenie, bo zakręcił koronką 3 razy i założył na łapę.  :P

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Eberhard z lat 40-tych. Zupełnie inna bajka niż Strieła ;)

 

Dzięki! W tej klatce z filmu ze Strelą kojarzył mi się kształt koperty, przyciski o (chyba jednak) prostokątnym przekroju i to, że indeksy na 12 i 6 są cyframi, a inne kreskami. Ale różnic też sporo. Tak czy siak, te Eberhardy też mi się podobają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Driver jako Charlie w filmie "Historia małżeńska" (polecam swoją drogą), nosi Rolexa Oyster Perpetual 39 z niebieską tarczą (ref. 114300-003). Oficjalnie Driver jest ambasadorem Breitlinga.

W tym samym filmie Scarlett Johansson grająca Nicole nosi prawdopodobnie Rolexa Lady-Datejust 28 w żółtym złocie.

 

 

XFM6eL9.jpgVnOLDNL.jpg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandosi z Navarony, Robert Shaw i Harrison Ford oraz zegarek Hamilton.

 

Reżyseria Guy Hamilton.

post-74520-0-15038100-1577014534_thumb.jpg

Edytowane przez pit55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niekoniecznie ze srebrnego ekranu, ale poniekąd. Co to za model za 500 tyś USD? Pewnie brylanty...

post-32190-0-62696000-1577804856_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję za sport.pl: "Rolex GMT-Master II Ice to ekskluzywny gadżet zdobiony 18 karatami białego złota oraz 30 karatami diamentów. Cena: 500 tysięcy dolarów."

Osobiście wymiękłem z faktu, że on nosi pierścionek zaręczynowy za ćwierć miliona baksów. Żona przed nim przyklękła i poprosiła go o rękę wkładając taki pierścionek na jego palec serdeczny? :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może błąd w tłumaczeniu. W niektórych krajach kobiety mogą oświadczyć się swojemu partnerowi może tak jest i w Portugalii ? :P Jednak on nosi to za co mu zapłacą żeby ubrał więc może i stąd pierścionek zaręczynowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak on nosi to za co mu zapłacą żeby ubrał więc może i stąd pierścionek zaręczynowy

Prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.