Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej nie Poljot. Ewentualnie Łucz z cyframi arabskimi, ale nie jestem pewien :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Walter_87 napisał(-a):

To raczej nie Poljot. Ewentualnie Łucz z cyframi arabskimi, ale nie jestem pewien :(

Tylko uszy jakby trochę skośne a wydaje mi się że w tych płaskich Łuczach były bardziej proste. Jutro porównam, bo mam takiego czarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te uszy mnie zastanawiają. De Luxy były tylko pozłacane (poza stalowymi, ale te nie miały czarnych tarcz). Może to jakiś szwarcar?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial "Czterej pancerni i pies" odc. 8. Zegarek na ręku radzieckiego generała. Jest to ktoś w stanie rozpoznać? Nic radzieckiego mi to nie przypomina.

20210522_114717.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daytona świetna,na pasku mega.WOW.Marzenie jak dla mnie.Idealna dla tego Pana w tym wieku.Dojrzały zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogladajac "Event horizon" rzucil mi sie w oczy zegarek Laurence'a Fishburne'a. Ma ktos moze pomysl co to moze byc? Zdjecia marnej jakosci, ale zegarek raczej charakterystyczny wiec moze sie uda. 916d9341434cbcc3fb239c772f48cb4a.jpgeab112a7172ff43c77ed7a60db6cacbe.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 16:23, pit55 napisał(-a):

Gerard Butler w filmie Greenland

 

greenland-367291.660x368.jpg

28 stycznia wrzuciłem tę fotkę  z Butlerem. Zegarek który ma na ręku to Festina której jest ambasadorem od 4 lat.

https://usa.watchpro.com/festina-counts-down-to-the-end-of-the-world-in-greenland-blockbuster/?amp

Edytowane przez pit55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😀

 

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2021 o 09:19, renqien napisał(-a):

A to widzisz, wiele wyjaśnia. Pewnie nawet nie wiem, jak taki perlon odróżnić od nieperlonu, bo jako prosty kubański chłop małorolny to nosiłem co było w kiosku RUCH-u i nawet nie wnikałem. Jak był taki siatkowy, to jego kupowałem. Jak był z kompasem, to miałem nawigację. A jak był z godłem miasta, tego właściwego, to wiedziałem, że dotarłem do celu.

Swoją drogą nie pamiętam, żebym miał parciany pasek. W sensie takiej dość miękkiej tkaniny tkanej na wprost a nie na ukos, ze zrobionymi dziurkami pod klamerkę. Chyba na taki nie trafiłem, widocznie w moim kiosku nie było. W "07..." takie paski występują. Ciekawe, jakie miały klamerki. Takie, jak w tych niby perlonach?

 

@eye_lip i @sanik zamierzali wnieść wartość edukacyjną do tematu, ale chyba nie do końca chciało im się zagłębiać w szczegóły. ;). Domyślam się, że chodziło o to:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Bardzo dobry tekst, pokazujący sensowność wykorzystania akurat tego modelu. Lincolnie, pewnie się teraz załamiesz, ale... nigdy nie widziałem jeszcze "Jerry'ego Maguire'a". Planowałem zrobić to wiosną 2000, gdy był pierwszy raz w TV, ale nie pamiętam już dlaczego tego nie zrobiłem. A o filmie tym przypominam sobie co pewien czas, np. w trakcie tegorocznego Euro, gdy notorycznie myślałem "Jerry" zamiast "Harry" ;)

 

Odnośnie TAG Heuer natomiast - podobnego nosił Senna:

 

97095473_256808268736704_367690218695919

 

 

 

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Edmund Exley napisał(-a):

Bardzo dobry tekst, pokazujący sensowność wykorzystania akurat tego modelu. Lincolnie, pewnie się teraz załamiesz, ale... nigdy nie widziałem jeszcze "Jerry'ego Maguire'a". Planowałem zrobić to wiosną 2000, gdy był pierwszy raz w TV, ale nie pamiętam już dlaczego tego nie zrobiłem. A o filmie tym przypominam sobie co pewien czas, np. w trakcie tegorocznego Euro, gdy notorycznie myślałem "Jerry" zamiast "Harry" ;)

 

Odnośnie TAG Heuer natomiast - podobnego nosił Senna:

 

Będę twardy, nie będę płakać (jak na "Jerrym" ;) ). A serio: kiedy tak patrzę na wyniki ACADEMY AWARDS z tamtego roku, to (wciąż) uważam, że skrzywdzono wówczas Tomka.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł jaki zegarek nosi Lior Raz w serialu HIT & RUN? Ciężko znaleźć zdjęcie w necie, ale jak ktoś oglądał pierwszy odcinek, to widać dosyć dokładnie. Zegarek cały czarny z dużymi pomarańczowymi wskazówkami

 

Screenshot_1.jpg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bill Murray w Ghostbusters. Co to może być?13c7cea31026b50892659c5b120457d1.jpg&key=f7b226015c1798e4dbcd718e7725e16e3469930cef9ec3b8f0006d4bca3ad36a9c1e39f20470a4ae04bedf2365774eb8.jpg&key=452126ccb1cd99e05ab1e843c227a141b38bcd2c17fce0df40591833d8cb8f3f

Jest to coś podobnego do Cartiera Tank Cintréé Dual Time tylko, że ten u Billa jest płaski, a Cartier mial zaokrąglony profil koperty. Poza tym film z 1984 r. a zegarek który znalazłem z lat 90. Jakies inne pomysły? Hamilton? (tylko złota koperta mi nie pasuje), Longiness?
bd7286290f869a8e63a71ba8617f53f4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.