Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladałem kilka dni temu "Piłkarski poker" - sędzia Laguna (Gajos) nosił orienta patelnie jedynkę - zawadiacki sikor nie ma co. pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
czy ktoś potrafi zidentyfikować co takiego ma na ręku Antonio Esfandiari podczas rozgrywek "Poker After Dark" ?

 

cekino doro czyli wies tanczy i spiewa?

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś potrafi zidentyfikować co takiego ma na ręku Antonio Esfandiari podczas rozgrywek "Poker After Dark" ?

 

Może taki komputer pokerowy? Jak może być nurkowy to może i pokerowy?

 

- oślepia przeciwnika

- wzbudza zazdrość przeciwnika

- zastanawia przeciwnika

- rozprasza przeciwnika

- oblicza jakie karty ma przeciwnik mrugając odpowiednimi diamencikami


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Richard Mille :lol:

 

 

Ale pewnie tylko podczas oficjalnych spotkań. Kiedyś czytałem z nim wywiad, mówił że zbiera zegarki, a przy jego wynagrodzeniu 12-14mln dol/ sezon może sobie na WIELE pozwolić :huh:


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym pojechał wyścig Jarno?

 

post-27070-0-90482700-1331226620.jpg

 

Zapewne kwarc, bo mechanik mógłby nie przezyć wyścigu :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DonDonov napisal:

Pewnie Richard Mille ;)

 

 

Ale pewnie tylko podczas oficjalnych spotkań. Kiedyś czytałem z nim wywiad, mówił że zbiera zegarki, a przy jego wynagrodzeniu 12-14mln dol/ sezon może sobie na WIELE pozwolić :lol:

A skad takie przypuszczenia jesli mozna zapytac?

Posiadanie zegarka Richard Mille- tym bardziej przez kogos kto zna sie na zegarkach i je lubi- to czysta przyjemnosc, niezaleznie od kontraktow reklamowych :huh:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad takie przypuszczenia jesli mozna zapytac?

Posiadanie zegarka Richard Mille- tym bardziej przez kogos kto zna sie na zegarkach i je lubi- to czysta przyjemnosc, niezaleznie od kontraktow reklamowych :huh:

 

 

Marcin

 

 

Jak pisałem wyżej, w wywiadze przyznał że kolekcjonuje zegarki, i prawie z każdego wyjazdu coś przywozi.

 

Nie mówię że on tych nie lubi, jakby Ci tyle płacili co jemu też byś je lubił :lol: Tylko poza kamerami pewnie nosi tez wiele innych.


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne Audemars Piguet Royal Oak Offshore Survivor:

 

Only 1000 of these survivors were made. ~$44,000.

 

 

Drobne...


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałem wyżej, w wywiadze przyznał że kolekcjonuje zegarki, i prawie z każdego wyjazdu coś przywozi.

 

Nie mówię że on tych nie lubi, jakby Ci tyle płacili co jemu też byś je lubił :huh: Tylko poza kamerami pewnie nosi tez wiele innych.

Nie musieliby i nie musza placic, a i tak je lubie, moze dlatego, ze RM to klasa sama w sobie- pod kazdym wzgledem i mysle, ze Philippe doskonale o tym wie, dlatego wlasnie uwazam, ze nosi je nie tylko na oficjalne wyjscia.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trulli jest milosnikiem marki Audemars Piguet i posiada kilka ich zegarkow........

 

P.S. Stworze watek o zegarka w F1...postaram sie wrzucic duzo informacji w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Trulli jest milosnikiem marki Audemars Piguet i posiada kilka ich zegarkow........

 

I słusznie, wie co dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trulli jest milosnikiem marki Audemars Piguet i posiada kilka ich zegarkow........

 

P.S. Stworze watek o zegarka w F1...postaram sie wrzucic duzo informacji w temacie.

 

Popieram :huh:

 

TAG_2009_Ads_05_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym zdjęciu Hamilton modli się o miejsce w pierwszej 10 -tce ? Chyba nawet TAG mu nie pomoże.


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to stosunkowo dawne zdjęcie. Ostatnio widziałem Hamiltona z Grand Carrerą na ręce, podobnie Heikki Kovalainen - też Grand Carrera.

 

PS. Panowie, odchodzimy raczej od tematu. Na co noszą sławni ludzie jest osobny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to stosunkowo dawne zdjęcie. Ostatnio widziałem Hamiltona z Grand Carrerą na ręce, podobnie Heikki Kovalainen - też Grand Carrera.

 

PS. Panowie, odchodzimy raczej od tematu. Na co noszą sławni ludzie jest osobny wątek.

chyba nie takie stare bo to Carrera daydate, ten model dołączył do oferty taga pod koniec zeszłego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na tym zdjęciu Hamilton modli się o miejsce w pierwszej 10 -tce ? Chyba nawet TAG mu nie pomoże.

 

 

Chyba o miejsce w pierwszej 15. No i żeby awansować chociaż do Q2. Jakoś nie lubię gościa.


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba o miejsce w pierwszej 15. No i żeby awansować chociaż do Q2. Jakoś nie lubię gościa.

Ja też za nim nie przepadam. Za to jestem wielkim fanem Nakadzimy, gość jest nieprzewidywalny.


Poszukuje przycisk do Poljot chrono 3133

Wodołaz

Divers:

Alba, Seiko 7002-7000, amfibia blue lux & black.

22 - G-Shock

Seiko bellmatic

Poljot Chrono 3133

Orion Seal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś F1 już za bardzo nie interesuje po tym całym zamieszaniu z FIA. Wymyślają debilne przepisy, później z kilku rezygnują. Ogólnie tam jest większy burdel jak w PZPN, ale też tam są zdecydowanie większe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trulli jest milosnikiem marki Audemars Piguet i posiada kilka ich zegarkow........

 

P.S. Stworze watek o zegarka w F1...postaram sie wrzucic duzo informacji w temacie.

 

Już dawno takowy jest założony :rolleyes:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam sobie serial Moonlight a w nim glowny bohater nosi non stop Pama bodajze 112

czasem mi sie niedobrze robic jak w nimn walczy, plywa i generalnie robi wszystko

mi byloby szkoda :rolleyes:

 

btw nosic Paneraia na standartowym pasku to obraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.