Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam, że aktor jest dobrze dobrany.

 

Miałem potężne wątpliwości ale po Monachium i Przekładańcu ( Layer Cake ), gdzie obserwowałem Pana Craiga uważnie i mogę powiedzeć, że moim zdaniem się nadaje.

 

A i omega również miczego sobie ;)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

omega mdła i nijaka ale to się da znieść. aktor też mi nie pasuje - wolałbym Clive'a Owena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Craiga mam wciąż wątpliwosci (w Monachium zrobił na mnie wrażenie raczej knajpianego podrywacza), ale z drugiej strony mam cichą nadzieję, że zmieni nieco oblicze Bonda.

 

Szkoda, że Omega postawiła na promocję nowego modelu (ale to bylo do przewidzenia, obecnie w Bondzie w coraz mniejszym stopniu chodzi o jakiekolwiek tradycje). Oczywiście nic nie mam przeciwko PO, ale stary dobry Bond był już obok Speedmastera Pro nowym klasykiem i mam nadzieje ze bedzie jeszcze długo produkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba Seamaster Prof. Zawsze jak obejrzę Bonda w tv, to mam zrobione pranie mózgu i marzę o tym zegarku.

Niebieska tarcza z "falami", piękne wskazówki...

 

...a Planet Ocean? Jedyna zaleta w porównaniu z Seamasterem to co-axial.

 

A co do Craiga, to narazie nie wiem, co o nim myśleć, trzeba poczekać na film.

Lubiłem Brosnana. B)

Niestety Omegi też już nie będzie reklamował. B)

 

A seamastera będą nadal produkować, to najlepiej sprzedająca się Omega.

Pytanie, czy PO jej nie wyprze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w ogóle jestem przeciwny product placementingowi - to jednak jest ukryta reklama. Nic dziwnego, że robi ludziom "pranie mózgu". Sami zresztą mówicie, że seamaster pro idzie jak woda. Bond wg. mnie znacząco się do tego przyczynił.

 

Teraz w product placing za główny sposób reklamy obrał panerei - rezultaty chyba już widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co złego jest w product placement?

To nawet nie jest ukryta reklama, a jawna. Przecież to oczywiste, że Bond nosi ten zegarek, bo Omega za to zapłaciła, a nie dlatego, że uważa go za cudowny.

 

Zegarek bardzo mi się podoba a fakt, że nosi go jakiś fikcyjny bohater jest trochę rajcujący. ;)

Ja nie mam nic przeciwko tej formie reklamy.

 

seamaster pro idzie jak woda. Bond wg. mnie znacząco się do tego przyczynił.

 

Przyczynił się na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię Bonda, mimo to kupię sobie kiedyś seamastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

W filmie Elizabethtown w drugiej połowie filmu Orlando Bloom nosi Panerai Luminor 1950.

 

paneraied3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię product placement. W przypadku zegarków pozwala to na obejrzenie go w normalnej sytuacji ( no z kilkoma wyjątkami w przypadku Bonda ) na nadgarstku. To zupełnie inny odbiór niż zegarek za szybą w sklepie lub zdjęcie w katalogu.

 

A pboduct placement - czy Steve McQuenn w bullecie powinien jeździć kartonową makietą z napisem samochód ?

 

Czy w filmach zamiast starego dobrego Danielsa powinna być etykieta z napisem Bourbon ?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bonda to na pewno mial rolexa w goldfingerze (niedawno znow ogladalem).Vanilla sky komedią?tak to jest jak ktos filmu nie obejrzy i go ocenia albo powtarza jak papuga za kolegami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woocash

Dzisiaj oglądałem Lucky Number Slevin (teraz jakoś wchodzi do kin) i nieszczęsny pan Fischer a później Josh Hartnett nosi IWC Aquatimer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Klod w product placement nie bawia sie tylko najwieksi.

Kubrick niestety juz nie moze.

 

To ma byc film a nie zblizenia na gadzety.

 

Kocham kino i widzialem wiekszosc filmow.

 

Jak wybrnal z tego Tarantino. W Pulp Fiction uzywa marek ktorych juz nie ma a rzeczywiscie lat temu byly na rynku amerykanskim.

 

Polski ostatni film to Cialo.

Mialem okazje porozmawiac z producentem i za to mu podziekowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było już o tej scenie, ale przypomniał mi sie film "U Turn" ("Droga przez piekło" :wink: ), rez. Oliver Stone, grali m.in. Sean Penn, Jennifer Lopez, Nick Nolte i kilka innych "sław".

Główny bohater nie ma gotówki aby zapłacic za naprawę samochodu i ofiaruje mechanikowi Movado warte, jak twierdzi, 7800 $, ten po krótkich oględzinach odmawia bo wg niego zegarek nie jest nic wart i nie ma nawet "cyferek", nie to co jego Casio z kalkulatorem, które ma wszystkie funkcje.

Coś mogłem pokręcić ale scenka bardzo zabawna...


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film "Nieoczekiwana zmiana miejsc" (Trading Places) z Eddiem Murphy i Danem Aykroydem :) i scena w lombardzie

 

"Pawnbroker: Burnt my fingers man.

Louis Winthorpe III: I beg your pardon?

Pawnbroker: Man, that watch is so hot, its smokin'.

Louis Winthorpe III: Hot? Do you mean to imply stolen?

Pawnbroker: I'll give you fifty bucks for it.

Louis Winthorpe III: Fifty bucks? No, no, no. This is a Rouchefoucauld. The finest water-resistant watch in the world. Singularly unique, sculptured in design, hand-crafted in Switzerland and water resistant to three atmospheres. This is *the* sports watch of the '80s. Six thousand, nine hundred and fifty five dollars retail!

Pawnbroker: You got a receipt?

Louis Winthorpe III: It tells time simultaneously in Monte Carlo, Beverley Hills, London, Paris, Rome and Gstaad.

Pawnbroker: In Philadelphia it's worth 50 bucks. "

 

 

:)


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam ,a wogóle wie ktoś coś o tym zegarku ? Ja przepraszam .ale takiej marki nie znam :oops:

 

OT

czy ktoś pamięta tytuł i rezysera filmu SF ( rend licze na Ciebie) w którym na pustyni ktoś znajduje resztki robota bojowego , ofiaruje pewnej artystce ,która go wkomponowuje w taka nowoczesna rzeźbę, ale niestety ten robot się sam naprawia i zaczyna się ..rzeź - proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pamiętam ,a wogóle wie ktoś coś o tym zegarku ? Ja przepraszam .ale takiej marki nie znam :oops:

 

Nazwa tej marki pojawia sie tylko przy okazji tego filmu. Pewnie nie znalezli chetnego sponsora na przedstawienie zegarka wiec cos uradzili.


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
This is a Rouchefoucauld. The finest water-resistant watch in the world.
pamiętam ,a wogóle wie ktoś coś o tym zegarku ? Ja przepraszam .ale takiej marki nie znam :oops:

Pewnie taka marka nie istnieje i nigdy nie istniała: ładnie brzmi, arystokratycznie, więc tak nazwali (kojarzy się ponadto, choć pisze inaczej, z pisarzem - aforystą, FranÓois de La Rochefoucauld)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Darku Pustynny robot 4.

 

 

Deem ten film jest super. Caly film jest swietny i w tej scence w warsztacie. Obydwie role gra Sean. Gra tez slepca.

 

 

Podobnie jak Murphy w Ksiaze w ...

On tam chyba przynajmniej 5 rol zagral.

 

 

 

Widzial ktos Idiotow Larsa Von Triera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

zartowalem nie wiem jaki tytul.

 

moze pamietasz kto gral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzial ktos Idiotow Larsa Von Triera?

 

 

ja widziałem. Ale zegarków to oni tam chyba nie mieli :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Podobal Ci sie Neuro? A z Pania Bjork tez widziales.

 

Trier ma leb jak dla mnie. Skubaniec. :)

 

Nie mieli. Ale w sumie to pierwszy raz zobaczylem penisa w ... w kinie.

 

Bo jak grali Deepthroat w usa to jeszcze bylem za maly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie. Podobnie jak z panią Bjork (ale rola genialna)

 

Dla mnie największe osiągnięcie von Triera to Kingdom. Obydwie części. W ogóle jeden z najlepszych filmów (bo jakoś nie umiem traktować tego jako serial) jakie widziałem.

 

No a co do tego że gość jest genialny wątpliwości nie mam :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.