Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Recommended Posts

Znam, najbardziej podoba mi się mimika twarzy Pacino :D Facet jest wielki ;)

Oprócz wspomnianych wyżej tytułów bardzo podobał mi się w " Tajemnice Los Angeles". Bardzo dobry film z genialnym klimatem :)

Edited by Buczo

Po raz enty oglądając ten występ zauważyłem, że Adam Clayton ma na ręce chyba Patka Nutilusa, mam rację?

post-49435-0-18133100-1393885672_thumb.jpg

Panowie, wiem, że kiepskie zdjęcia (spróbuję znaleźć lepsze), ale może rozpoznacie, co nosił inż. Mamoń z "Rejsu" grany przez genialnego Zdzisia Maklakiewicza.

post-35535-0-18806600-1395182207.png

post-35535-0-90178200-1395182216.png

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Nosił skarpety i sandały;)

Co do zegarka obstawiam coś tissota

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

George Cloney w "Grawitacji"

qP5Nap8.jpg

Edited by Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Panowie, wiem, że kiepskie zdjęcia (spróbuję znaleźć lepsze), ale może rozpoznacie, co nosił inż. Mamoń z "Rejsu" grany przez genialnego Zdzisia Maklakiewicza.

Myślę, że kształt bardzo zbliżony, więc być może rzeczywiście Tissot.

http://www.wristchronology.com/wp-content/uploads/Tissot-vintage-watch-Gold-plague-004.jpg

Jason Statham w "Homefront". Jakiś PAM

2KZEKLv.jpg

kaO37bV.jpg

Only Fools Do Not Fear The Sea

Oglądał ktoś może film pt. "Wielkie piękno" i wie co główny bohater nosi na nadgarstku?

Włoski, gość zajmuje się modą, tytuł "Wielkie piękno", traktuje m.in. o modzie, stylu i definicji piękna + ma być typowo włoski - dla mnie to musi być Rolex, ewentualnie Patek, Longines lub AP.

We Włoszech jest baaardzo duuużo vintage chrono, vintage Dayton i Submarinerów, a marka jest bardzo faworyzowana na tle innych, więc jeżeli garderobę projektował ktoś kumający cza-czę, to na nadgarstku wylądował jakiś Rolex. 

M.in. z tego względu na polski wspaniały ekspert domu Antiqorum, mieszkający we Włoszech, Pan Waldemar Ferri-Szerbowski jest ekspertem od vintage Rolexów, Patków i Vacheron'ów ;)

Jeżeli zastanawiacie się przez pół filmu jaki zegarek miał aktor/aktorka, to proponuję siedzieć do końca napisów, dla przykładu na credits do Jaeger-LeCoultre znalazłem w filmach "Outrage" Takeshiego Kitano, jakimś ckliwym romansie z Audrey Toutou(oglądałem z dziewczyną) oraz paru innych filmach z ostatnich kilku lat.

Edited by Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

Miałem kiedyś podobnego Tissota.

Włoski, gość zajmuje się modą, tytuł "Wielkie piękno", traktuje m.in. o modzie, stylu i definicji piękna + ma być typowo włoski - dla mnie to musi być Rolex, ewentualnie Patek, Longines lub AP.

We Włoszech jest baaardzo duuużo vintage chrono, vintage Dayton i Submarinerów, a marka jest bardzo faworyzowana na tle innych, więc jeżeli garderobę projektował ktoś kumający cza-czę, to na nadgarstku wylądował jakiś Rolex. 

M.in. z tego względu na polski wspaniały ekspert domu Antiqorum, mieszkający we Włoszech, Pan Waldemar Ferri-Szerbowski jest ekspertem od vintage Rolexów, Patków i Vacheron'ów ;)

Jeżeli zastanawiacie się przez pół filmu jaki zegarek miał aktor/aktorka, to proponuję siedzieć do końca napisów, dla przykładu na credits do Jaeger-LeCoultre znalazłem w filmach "Outrage" Takeshiego Kitano, jakimś ckliwym romansie z Audrey Toutou(oglądałem z dziewczyną) oraz paru innych filmach z ostatnich kilku lat.

Właśnie wydawało mi się że to rolex 6694.

W filmach w których zegarki są sponsorowane faktycznie nazwa marki często występuję w napisach końcowych, ale myślę że w tym przypadku zarówno stroje jak i zegarki to dobra robota osoby odpowiedzialnej za kostiumy :)

Co prawda to nie aktorzy/dziennikarze/celebryci, ale Polscy piloci, chyba Seiko flightmaster SNA411:

Edited by DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...

Thomas Crown Affair z McQueen'em - chyba nikt, nigdy, dotąd, nie zwrócił uwagi, że oprócz słynnego Memovox'a, którego on uczynił kultowym, podobnie jak Persole model 714, McQueen miał tam również pięknego Patka kieszonkowego!, co odkryłem niedawno!

k538et.png

Kolejne napisy na tarczy to:

Patek Philippe & Cie 

Geneve

Tiffany & Co 

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

Thomas Crown Affair z McQueen'em - chyba nikt, nigdy, dotąd, nie zwrócił uwagi, że oprócz słynnego Memovox'a, którego on uczynił kultowym, podobnie jak Persole model 714, McQueen miał tam również pięknego Patka kieszonkowego!, co odkryłem niedawno!

Memovox'a nie zauważyłem - Cartier'a owszem.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

A ja szukam nazwy tego zegarka. Może ktoś skojarzy ? Kadr z filmu Kevin sam w domu, zegarek Petera McCallistera.

post-67522-0-05867300-1397331392.jpg

post-67522-0-44559300-1397331415.jpg

Porwanie. Na ręku G i Hamilton Khaki 

jT51Ow4.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos