Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

A dzięki  :) Ja generalnie nie przepadam za bransoletami (choć ostatnio Balla nie noszę inaczej jak na stali), jednak w przypadku tego Sumo obawiałem się, czy jest jakaś sensowna opcja na pasek skórzany, żeby między paskiem a kopertą nie było czeluści jak Rów Mariański. Na szczęście Filip jakoś tak pokombinował, że tam gdzie trzeba jest więcej skóry i IMO wygląda to całkiem nieźle, nie mówić już o kolorze i fakturze  :) Korci jednak Crafter Blue, też w pomarańczce  ;)

Crafter Blue jak dla mnie to już naprawdę mocny nurek więc ja wybrałbym gumę, i tak chyba w oryginale występuje na gumie i bransolecie. Druga sprawa, to przecież nie nosimy nurków by nurkować, chyba że w basenie. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Crafter Blue jak dla mnie to już naprawdę mocny nurek więc ja wybrałbym gumę, i tak chyba w oryginale występuje na gumie i bransolecie. Druga sprawa, to przecież nie nosimy nurków by nurkować, chyba że w basenie. ;)

Ja to nawet w przypadku basenu jedynie ...brodzę  :) I chyba zdecyduję się na Craftera, który jest na naszym bazarku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest?, podrzucisz link na pw, nie podkupię, bo mam wewnętrzny, osobisty szlaban na zakupy w tym roku. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jest?, podrzucisz link na pw, nie podkupię, bo mam wewnętrzny, osobisty szlaban na zakupy w tym roku. ;)

Poszło  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta guma jest bardzo fajna, a sądzę że i bardzo solidna. Nie ma się co zastanawiać :D.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ta guma jest bardzo fajna, a sądzę że i bardzo solidna. Nie ma się co zastanawiać :D.

Dlatego już ją kupiłem  :) Co prawda bardziej, szczególnie do letniego "klimatu" pasuje mi pomarańcz, ale jak mawiają starożytni Rosjanie, lepszy wróbel w garści, niż kanarek na dachu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie Ci pasowala, szukaj dalej pomaraczowej, a ta spokojnie mozesz bez rozpakowywania do mnie odeslac :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie bedzie Ci pasowala, szukaj dalej pomaraczowej, a ta spokojnie mozesz bez rozpakowywania do mnie odeslac :)

Myślę, że będzie całkiem ok :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie tymi paskami "skołowałeś" że zamieniłem w swoim LLD oryginalny na takie coś. :)

post-57210-0-28499000-1534935595_thumb.jpg

post-57210-0-08139800-1534935602_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak mnie tymi paskami "skołowałeś" że zamieniłem w swoim LLD oryginalny na takie coś. :)

Fajnie mu  :) Bardzo mi się ten LLD podoba; mam tylko z nim jeden problem, bo tam jest całkiem spory L2L, który ...jest dla mnie problemem  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda dość specyficznie ułożone ucha, ale jak dla mnie to kwestia własnej akceptacji. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To prawda dość specyficznie ułożone ucha, ale jak dla mnie to kwestia własnej akceptacji. :D

Coś o tym wiem, bo przy raczej wątłym nadgarstku noszę Sumo  B)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie tymi paskami "skołowałeś" że zamieniłem w swoim LLD oryginalny na takie coś. :)

Ale fajny pasior, co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda dość specyficznie ułożone ucha, ale jak dla mnie to kwestia własnej akceptacji. :D

Spokojnie mogli dać mniej po 1mm z każdej strony. Zegarek raczej nic by nie stracił, a byłby bardziej uniwersalny rozmiarowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spokojnie mogli dać mniej po 1mm z każdej strony. Zegarek raczej nic by nie stracił, a byłby bardziej uniwersalny rozmiarowo.

Si, a tak pozostaje zbieranie kasy na Rado Captain Cook w rozmiarze 37 mm  :) Chyba... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny pasior, co to?

Red Stripe Canvas Velcro Carbon


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ostatnio bardzo spodobała Alpina Extreme Diver w wersji pomarańczowej.

Alpina_Extreme_Diver_300_Orange_Duo-750x

Edytowane przez jtwrd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris sixty five :

 

ea9734292ff48b3b.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ostatnio bardzo mi się spodobał (zdjęcie z netu): 

post-34987-0-62021500-1535451320_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na pewno nie powielisz oklepanych schematów z tym Rado. :)

Na pewno, do tego fajny (jak dla mnie oczywiście) bo mały  ;) Jest tylko jeden problem, strasznie napaliłem się na Moona, ale czy właśnie z nim nie wpadam jednak trochę w schemat? Zaczynam się mocno zastanawiać...  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jest to stosunkowo popularny wśród miłośników zegarków model - co nie znaczy, oczywiście, że cokolwiek z nim nie tak. Do mnie średnio przemawia, ale to odczucie czysto subiektywne. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, jest to stosunkowo popularny wśród miłośników zegarków model - co nie znaczy, oczywiście, że cokolwiek z nim nie tak. Do mnie średnio przemawia, ale to odczucie czysto subiektywne. :)

No nic, mam trochę czasu, na podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej ewentualnego zakupu Moona, ale tak czy inaczej, Alpinist pójdzie do ludzi  :) Pewnie z czasem będę tego żałował, ale cóż, trzeba iść do przodu, a on i tak ostatnio dość rzadko gościł na nadgarstku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.