Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Czy mówimy o Rado, ja go widzę na czarnym pasie z czerwonym przeszyciem :wub:

Tak, Rado jest już na pasku od jednego Forumowego Kolegi - gienek_mkb :-) Ciemnoszary zamsz - propozycja giebek_mkb i czerwene przeszycia, pod kolor okienka z kotwicą - moja propozycja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawa jasna, już myslalem ze kineskop mi siada i nie trzyma kolorów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest. Wczoraj byłem w GH i Moon od ręki z gabloty z 15% rabatem, bez wysiłku negocjacyjnego? Dostaniesz większy rabat?

Tak, żeby osłodzić sobie czas oczekiwania na Moona :-) Ten zegarek to dla mnie spore zaskoczenie. Na plus ;-)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piękna i bestia ;-)

Oj, kusi mnie przez twoje zdjęcia ten Kapitan. Może wreszcie jutro uda się przymierzyć w butiku, jak będą dostępne, mniejszy i większy model. Ciekawy jestem jak ta lub nielimitowana z bransoletą 37-ka leży na nadgarstku. Bo wersja xl to chyba busola jest.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Oj, kusi mnie przez twoje zdjęcia ten Kapitan. Może wreszcie jutro uda się przymierzyć w butiku, jak będą dostępne, mniejszy i większy model. Ciekawy jestem jak ta lub nielimitowana z bransoletą 37-ka leży na nadgarstku. Bo wersja xl to chyba busola jest.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

U mnie wybór był jasny, tylko 37 mm wchodziło w grę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. :-) U mnie bez przymiarki jednak się nie obejdzie- jeżeli już na żywo Captain Cook mnie przekona. Nie chodzi tylko o rozmiar. W moim przypadku oba są ekstremalne. Mniejsza wersja jest jednak aż przesiąknięta klimatem retro. Natomiast model XL to zdecydowanie nowoczesny koncept.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wiem. :-) U mnie bez przymiarki jednak się nie obejdzie- jeżeli już na żywo Captain Cook mnie przekona. Nie chodzi tylko o rozmiar. W moim przypadku oba są ekstremalne. Mniejsza wersja jest jednak aż przesiąknięta klimatem retro. Natomiast model XL to zdecydowanie nowoczesny koncept.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

W moim przypadku kwestia wymiaru miała oczywiście istotne znaczenie, ale tym, co w przypadku tego zegarka mnie urzekło, było jego mocne nawiązanie do oryginału z 1962 roku. Lupki co prawda nie ma, ale to akurat mi nie przeszkadza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach Cook wyglądał rewelacyjnie, w rzeczywistości nie zrobił już na mnie takiego wrażenia, jednak jest to coś ciekawego wśród masy podobnych do siebie zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W takim razie może sobie kupisz, Rafał, nowe damskie chrono "gwiezdny pył" ;) od Longinesa. To wprawdzie nie nurek, ale ma 36mm...

To faktycznie damski zegarek, czy może męski w damskim rozmiarze, jak np. Tudor HBB 36 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, naprawdę damski. Specjalnie zrobiony dla jednej z ambasadorek marki. Ale tu masz męski.... ;)

 

 

No bardzo ładny, tylko pewnie się nie pomylę jak napiszę, że to zupełnie inna "bajka" cenowa niż Longines  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Co to za bransoleta?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia, podnoszą atrakcyjność tego modelu. :)

 

Coraz bardziej podoba mi się ta 300tka.

 

Co to za bransoleta?

epicwatchphotos z jego instagrama foty, może w opisie wymienił nazwę firmy, nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epicwatchphotos z jego instagrama foty, może w opisie wymienił nazwę firmy, nie pamietam.

 

Dzięki  :) Zrobiłem research i jest to bransoleta Chamfered 5 Link od Geckoty z dopasowanymi end-linkami:

 

"The end links are custom and i had to work on them to get them tp fit. It's not as simple as buying it from a shop"


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.