Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Pięknie to wygląda. Gratuluję 👌

Dzięki , brakuje do kolekcji Doxa Sub Orange i Rolex Sub czarny lub niebieski (chodzi też po głowie Yachtmaster) i chyba będzie kolekcja zgrana jeśli chodzi o nurasy ;) a zaczęło się niewinnie od czarnego Monstera :) 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

Dzięki , brakuje do kolekcji Doxa Sub Orange i Rolex Sub czarny lub niebieski (chodzi też po głowie Yachtmaster) i chyba będzie kolekcja zgrana jeśli chodzi o nurasy ;) a zaczęło się niewinnie od czarnego Monstera :) 

Jestem pewien że w Twoim przypadku to nie możliwe i nie raz, ani dwa zaskoczysz nas pięknymi zdjęciami jeszcze piękniejszych czasomierzy i to będzie więcej niż dwa😀😀😀. A nowych w/w oczywiście Ci życzę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Jestem pewien że w Twoim przypadku to nie możliwe i nie raz, ani dwa zaskoczysz nas pięknymi zdjęciami jeszcze piękniejszych czasomierzy i to będzie więcej niż dwa😀😀😀. A nowych w/w oczywiście Ci życzę 😉

Raz jeszcze dzięki, ale myślę że 12 nurków starczy 😉wiadomo chciało by się więcej ale trzeba jakiś zdrowy dystans trzymać zakupowy 😁powiedz a Ty divera już masz jakiegoś na oku 🤔

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):

Raz jeszcze dzięki, ale myślę że 12 nurków starczy 😉wiadomo chciało by się więcej ale trzeba jakiś zdrowy dystans trzymać zakupowy 😁powiedz a Ty divera już masz jakiegoś na oku 🤔

Nie, doszedłem chyba do wniosku, że muszę podnieść budżet, ale w tej chwili niestety muszę to odłożyć w czasie....wiadomo inne priorytety i wydatki, ale nie tracę nadziei 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Pięknie to wygląda. Gratuluję 👌

Mnie się również strasznie podoba 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze dzięki, ale myślę że 12 nurków starczy wiadomo chciało by się więcej ale trzeba jakiś zdrowy dystans trzymać zakupowy powiedz a Ty divera już masz jakiegoś na oku
To zapewne wejdziesz w czas zastępowania. Nałóg to nałóg. Zapewne już wyznaczyłeś pierwszego do wymiany po obsadzeniu wszystkich slotów
Ja obstawiam, że będzie to Monster z czarną tarczą

Moje sloty już zapełnione i czas na zastępowanie bee46cf87281dc7144bbca033a1260ef.jpg&key=4e25434794698678e6e82dafb656002b34651afa4103780e7e58c1c9fe3a0193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy, bardzo kolorowo w pudle. 👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

To zapewne wejdziesz w czas zastępowania. Nałóg to nałóg. Zapewne już wyznaczyłeś pierwszego do wymiany po obsadzeniu wszystkich slotów emoji2.png
Ja obstawiam, że będzie to Monster z czarną tarcząemoji6.png

Moje sloty już zapełnione i czas na zastępowanie emoji19.pngbee46cf87281dc7144bbca033a1260ef.jpg&key=4e25434794698678e6e82dafb656002b34651afa4103780e7e58c1c9fe3a0193
 

👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój ulubiony nurek. Miałem ich mnóstwo. Wcześniejsza pomarańczka poszła dalej. Ta się nigdzie nie wybiera. 

20210310-174250.jpg 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to mój ulubiony nurek. Miałem ich mnóstwo. Wcześniejsza pomarańczka poszła dalej. Ta się nigdzie nie wybiera. 
20210310-174250.jpg&key=f675d91b26f818c9b90bb2b775fb197de4709dd5efb569afaaaff14b0bc98313 
 
Ja już się nie załapałem na niego pozostał mi substytut w postaci 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Ja już się nie załapałem na niego emoji21.png pozostał mi substytut w postaci 5 emoji6.png

Bądź cierpliwy, czasami wypływa. 

2 godziny temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Sie pochwalę, przyszło nowe etui na diverki😉

 

Fajnie wygląda. Sztywno siedzą zegary

Gdzie dajo 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztywno, sztywno...poduszki są osadzone tak samo jak etui, czyli na dwa zatrzaski. 

Jestem bardzo miło zaskoczony 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👍 

Drogo

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):
15 godzin temu, SLAWEK 01 napisał(-a):
Ok. 70 ze wszystkim.

PLN czy $

PLN😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.