Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bEEf

Rolex Milgauss GV

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przedstawiam kilka fotek mojego nowego nabytku smile.gif Wprawdzie w galerii są już zdjęcia Milgaussa autorstwa Kloda100, ale w wersji bez GV (czyli ze zwykłym szafirem). Wersje te różnią się również nieco tarczą. To moja pierwsza sesja "makro" z zegarkiem, więc wybaczcie pewne niedoskonałości techniczne. Zegarek na żywo jest naprawdę piękny. Postaram się w przyszłości wrzucić więcej zdjęć.

 

1.

ge5480_IMGP5594_f_s700.jpg

 

2.

hl7899_IMGP5597_f_s700.jpg

 

3.

po7227_IMGP5598_f_s700.jpg

 

4.

za1035_IMGP5600_f_s700.jpg

 

5.

cg1005_IMGP5612_f_s700.jpg

 

6.

zw8068_IMGP5605_f_s700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najfajniejszych Rolków. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał inne bardziej stonowane kolory byłby nie jednym z nafajniejszych a najfajniejszym i to zdecydowanie B)

 

Raz jeszcze gratuluje pięknego zegara !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie włos uciąć, że Klaudiusza był z zielonym..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jedyne co mi się w tym modelu nie podoba to wskazówka sekundnika, ale bez niej zegarek nie byłby sobą. Tak, czy siak gratuluję Rolexa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miał inne bardziej stonowane kolory byłby nie jednym z nafajniejszych a najfajniejszym i to zdecydowanie B)

 

Raz jeszcze gratuluje pięknego zegara !

Dzięki :) Co do stonowanych kolorów' date=' rzuć okiem na tego bez zielonego szafiru (link poniżej), po czym kupuj [img']http://s.zegarkiclub.pl/forum/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

 

@eye_lip, być może, ale nie ten z galerii:http://zegarkiclub.p...page__hl__rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie powiedzieć, że to chyba jedyny ładny rolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kolory robią swoje, a w zasadzie robią ten zegarek. Połączenie tych kolorów ze sobą dało świetny efekt.

 

...Jash, Sekunda jest świetna B)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEEf być może i bym brał ale niestety rozmiar na moją łapke nie ten B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia napis Oyster Perpetual.

Oyster - typ zamykania bransolety

Perpetual - ??? Nie wymaga wymiany baterii? B) I tak niezupełnie perpetual, bo przeglądy trzeba robić.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

bEEf być może i bym brał ale niestety rozmiar na moją łapke nie ten B)

 

No tak, dla Michała to tylko patelenki na łapę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia napis Oyster Perpetual.

Oyster - typ zamykania bransolety

Perpetual - ??? Nie wymaga wymiany baterii? B) I tak niezupełnie perpetual, bo przeglądy trzeba robić.

Oyster nie tyczy się bransolety tylko koperty, zresztą perpetual też.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, śmiejesz sie ale taka prawda, co przymierzam jakiś fajny zegarek 38-40mm to mnie szlag trafia że mam taką łape B) ten zegarek poprostu ginie i śmiesznie to wygląda. Zaś z drugiej strony... :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, ten zegarek jest masywny i gruby, bardzo dobrze leży - ogólnie efekt może nie być taki zły. Spróbuj kiedyś przymierzyć przy okazji wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek, śmiejesz sie ale taka prawda, co przymierzam jakiś fajny zegarek 38-40mm to mnie szlag trafia że mam taką łape :) ten zegarek poprostu ginie i śmiesznie to wygląda. Zaś z drugiej strony... :)

 

Wiem i współczuję :)

Ale z drugiej strony też masz dobrze, tyle fajnych wielkich i grubaśnych sikorów wygląda u Ciebie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Zawsze mnie zastanawia napis Oyster Perpetual.

Oyster - typ zamykania bransolety

Perpetual - ??? Nie wymaga wymiany baterii? :) I tak niezupełnie perpetual, bo przeglądy trzeba robić.

Perpetual dotyczy nakręcania rotorem w obie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle fajnych wielkich i grubaśnych sikorów wygląda u Ciebie w sam raz.

 

Otóż to :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Submarinera, ale Twój Milgauss bardzo mi się podoba. Sekundnik świetny :)

 

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zresztą perpetual też

Hm, no w instrukcji piszą "perpetual movement", więc ja rozumiem to tak, że "perpetual" = automatyczny. Tak czy inaczej, elaboraty na tarczy w Rolku to taka konwencja - tutaj są wyjątkowo deliaktne, czcionka jest mikroskopijna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no w instrukcji piszą "perpetual movement", więc ja rozumiem to tak, że "perpetual" = automatyczny. Tak czy inaczej, elaboraty na tarczy w Rolku to taka konwencja - tutaj są wyjątkowo deliaktne, czcionka jest mikroskopijna.

W sumie masz rację.. ale koperta też jest wieczna :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie włos uciąć, że Klaudiusza był z zielonym..

 

RUSKI miał z zielonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEEf być może i bym brał ale niestety rozmiar na moją łapke nie ten :)

Michal,nie lam sie!Ja mam 20cm w nadgarstku i nosze czasem 34mm wołne!Robie to z powodu genialnego chronometra 2809 i wcale nie przeszkadza mi ten rozmiar (-;

Jednak to kwestia gustu.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal,nie lam sie!Ja mam 20cm w nadgarstku i nosze czasem 34mm wołne!Robie to z powodu genialnego chronometra 2809 i wcale nie przeszkadza mi ten rozmiar (-;

Jednak to kwestia gustu.

Janek, prosze Cie wrzuć no fote nadgarstkową, moze być pw :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-90818800-1331804970.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.