Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Traumy adopcyjnej ani śladu :)

post-68982-0-62129800-1515363542_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem boksera 11lat. Bokserke. Super mądry pies. Strasznie przywiązany i bał się petard. Jak nadchodził Sylwester to się zaczynał szał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten na dźwięk wystrzału od razu się rzuca w jego kierunku. Do milicji by się nadawał. Dziś może być minus 3 więc dostanie kaftan i lekkie ogrzewanie w budzie.

A tymczasem:

post-68982-0-70899100-1515450919_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój psiak panicznie boi się petard dlatego co się zmienia rok mam z nim „problem” bo biedak cierpi. Po Nowym Roku staram mu się to wynagrodzić

 

937731b3a906c74655dcdf9f12282aad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój owczar co roku na Sylwestra gonił mnie po całym domu. Od piwnicy po strych, po 4 kondygnacjach za nim biegałam, bo nie mógł znaleźć sobie miejsca. Nawet nie raz jak burza była to się chował np. w szafie z ubraniami. A teraz szczęście w nieszczęściu nie słyszy i to był pierwszy od 12 lat Sylwester, gdzie i ja i pies mieliśmy święty spokój :)

 

I tak próbowałam mu dawać tabletki na uspokojenie, ale raz mi po nich zasnął tak głęboko, że myślałam, że zdechł i go obudziłam... 5 minut przed północą. To był błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies Mimo.bed80597c32246ef396cf95b89fcaf93.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to wczoraj komuś uszło i goniło mi po ogrodzie.6e1b793f4026947bb482046620ad5c99.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja donka lubi oglądać fajerwerki i nic sobie z tego nie robi, robiła. W tym roku jak zaczęli strzelać o 18 to było ok i spacer przebiegał bez problemu ale o północy zaczęła szukać kryjówki i wylądowała w domu.

4f6337d0a3a5673f560cce3d03978716.jpg

A tu znalazła swój prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie ogrzewaniem, ale w budzie najważniejsza jest SŁOMA. Żadne szmaty, tylko naturalny materiał. Nie chłonie wilgoci i zapewnia odpowiednie ciepło i komfort zwierzakowi.

Tak jak piszesz, słyszałem o zaletach słomy. Przy czym zrobiłem pewien błąd w budowie budy i mam tylko 7 cm od podłogi do krawędzi otworu z klapą. Więc sensownej warstwy słomy nie dam rady włożyć.

 

Sądzę, że polarowy kaftan w mrozy zadziała jak pogrubiona sierść. Do tego drzwi do budy i lekkie ogrzewanie. Mam nadzieję, że się nie mylę i wystarczy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma budę gdzie próg ma może ze 2 cm a słomy jedt cała kostka trochę wyjdzie samo trochę pies wyniesie do przedsionku ale i tak jest warstwa konkretna, która jak się pies układa to już zostaje. Wilgoci wchłania i scenie szybko nie to co koce, materace etc, które już po położeniu się są mokre.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mój Ramzes dostawał nowy snopek słomy do budy to cały dzień z niej nie wychodził :) ja jej nie wymieniałem tylko dokładałem po jakimś czasie bo zawsze coś z budy wyleciało :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często wymieniasz słomę?

Dwa, trzy razy w roku a to tylko dlatego że buda to raczej od święta służy mojej donce.

I tak jak u kolegi z postu powyżej wymiana słomy to niezła zabawa starej nie chce oddać a nowej nie daje rozłożyć bo już jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mój Puszek :) nigdy nie miałem kota, który byłby tak mocno przywiązany do nas4001181d98673bcfb1d9424b02c1ca76.jpg0ca1cbd6eaca745b255a810bb60d527a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna bestyjka, czy on jest rasowy? Ja ma tzw. ruska i bardzo lubię, takie puchate koty, które nie są persami  ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie kot przypomina puchacza?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna bestyjka, czy on jest rasowy? Ja ma tzw. ruska i bardzo lubię, takie puchate koty, które nie są persami ;)

Tak, to Ragdoll - nasi znajomi mają hopla na punkcie tej rasy i nas zarazili ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mój Puszek :) nigdy nie miałem kota, który byłby tak mocno przywiązany do nas

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

No jest po prostu przepiękny:) Ragdoll to jedne z moich ulubionych ras. Słyszałam, że są bardzo łagodne i bardzo przywiązują się do ludzi a Twój kot jest tego potwierdzeniem w takim razie. Coraz więcej argumentów za tym by kupić kota właśnie tej rasy.

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić... Dachowca ze schroniska zabrać :)

Mój jest ze wsi " na zamówienie " od ciotki mającej koty

 

 

bf2d86d2eb5711463ee935a8598994df.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on taki zdziwiony ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.