Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Beagle raczej zdrowe są, chyba że czasem zapalenie uszu ze względu na kłapciaste :wink:

Labki są z tego co wiem głównie podatne na dysplazję stawów :? I to jest nagminne niestety.

 

Z innej beczki, to zapodałem temat spotkania podstolika rzeszowskiego. Kwkp (czy jakoś tak), Kekacz i ja jesteśmy chętni. Co Ty na to? Można by jeszcze kogoś dozbierać, w sumie trochę ludzi z Rzeszowa jest tutaj. Część się nie chwali :wink:

 

Z tego co słyszałem labradory maja jeszcze tendencje do otłuszczania, bo nie potrafią sobie poradzić z apetytem.

Uszy kłapciaste są mi znane, bo mój jamnior posiada takowe i to w dodatku "ogromne, muskularne" (jak śpiewał kiedyś M. Zembaty). Ale podczas kapieli wkładam mu waciki, potem wietrzę te uszy, czyszczę oliwką, i nic sie nie dzieje.

 

A co do spotkania, pragne dodać, że jam się od poczatku chwalił, że rzeszowskim "pniokiem" jestem.

Świetny pomysł Marku!

Chętnie skrzyżuję szklenicę i pogadam o starych karabinach. Musimy sie jakoś trzymać no nie? :wink:

Chyba, ze jakieś plagi egipskie nastaną. Ale po plagach tez można...

Tylko błagam, żeby nie było nic o polityce, bo będę kąsał!

:twisted: :wink: :lol:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK :lol:

Zapodam temat w "Aktualnościach" i zobaczymy co z tego wyjdzie. W najgorszej sytuacji w czterech też będzie o czym pogadać :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easyrider fajne poczciwe pieski, wydaje się że już mają trochę lat. Ale wyglądają na szczęśliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to mój rotomat:

 

tofikgv5.jpg

 

Mirek

 

SADYSTA :twisted: :wink: :D Jak się tak mozna znęcać nad biednym zwierzęciem! :wink:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jestem sadystą. Mój staruszek (15 lat) robi to z własnej nieprzymuszonej woli. Też jest zegarkomaniakiem i wraz ze mną buszuje po stronach Forum, nie odstępując mnie ani na chwilę. :)

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiano, świetny! :)

 

Dommir, nie dosyć że trzyma się bardzo dobrze jak na 15 lat, to jeszcze jest uzależniony od internetu! :wink: :)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian

A czy ktoś z Was hoduje żółwie? Wg mnie to przezabawne stworzenia :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem żółwia wodnego (czerwonolicy) i dziesięć lat temu podarowałem go mojej chrześnicy. Dzisiaj żółwik ma juz 17 lat i jest naprawdę duży. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
A czy ktoś z Was hoduje żółwie? Wg mnie to przezabawne stworzenia :)

Pozdrawiam.

Nooo przezabawne!Na przykład wejdzie na jesień pod wanne i utnie sobie drzemke do wiosny :) A jak wyjdzie to cię w palec u nogi ugryzie że głodny :lol:Albo psa mi straszy i gryzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z Was hoduje żółwie? Wg mnie to przezabawne stworzenia :)

Pozdrawiam.

 

Nawet się za nie bierz za żółwie wodne!

Pomyśl bardziej o żółwiu lądowym (np żółw grecki - testudo hermanni). Przynajmniej będziesz mógł wziąć do ręki.

To moje prywatne zdanie.


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian
A czy ktoś z Was hoduje żółwie? Wg mnie to przezabawne stworzenia :)

Pozdrawiam.

 

Nawet się za nie bierz za żółwie wodne!

Pomyśl bardziej o żółwiu lądowym (np żółw grecki - testudo hermanni). Przynajmniej będziesz mógł wziąć do ręki.

To moje prywatne zdanie.

 

Ale ja już mam żółwie :) I to dwa - stepowego i greckiego (od 3 lat). O wodnych żółwiach nawet nie myślałem.

 

Wiecie o tym, że te stworzenia śpią przez 10 miesięcy w roku? :)

 

Niestety zdjęć nie wrzucę, bo nie mam aparatu cyfrowego (ani skanera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julian chodziło mi tylko o to, żeby ktoś nie wziął sobie kłopotu na głowę.

Stepowy (Testudo horsefieldi) śpi 10 miesięcy w roku. Tworzy nawet kilkumetrowe nory ze względu na konieczność przetrwania w cieżkich warunkach.

Grecki nie musi się aż tak wysilać. :wink:

Poniżej zdjęcie wodnego - czerwonolicego. Ten egzemplarz akurat nie przyjmował niczego innego jak tylko surowe mięso (wołowe oczywiście, żeby sie biedaczek nie zatruł). Suszonymi kliełżami i inna karmą pogardzał. W związku z tym wodę trzeba było zmieniać co 2 dni (smród był nie do wytrzymania).

post-633-0-61829800-1330526126.jpg


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Ja miałem żółwia wodnego (czerwonolicy) i dziesięć lat temu podarowałem go mojej chrześnicy. Dzisiaj żółwik ma juz 17 lat i jest naprawdę duży. :)

 

moje były oswojone jak pieski :)

też duże a co za tym idzie piekielnie brudziły

(i śmierdziało okropnie)

ja polecam STEPOWEGO prawie bezwonny i miłe stworzonka

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam psa, żeby sie pochwalić, :)

a do tego co trzymam należy raczej podchodzić z dystansem jak do nieprzyjaciół :wink: ,

więc nie wiem czy te fotki będą tu na miejscu, ale zwierzęta to zwierzęta, mimo że moje to tylko bezkręgowce.

 

003jk6.th.jpg nhandu1cy4.th.jpg emiliajr9.th.jpg

 

post-2874-0-45371100-1330526290.jpg post-2874-0-14672300-1330526292.jpg pajakkkkqa5.th.jpg

 

i jeszcze jedno jest w moim domu:

post-2874-0-78600000-1330526375.jpg


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku jestem pod wrażeniem.

Zawsze tłumaczyłem ciemnocie, żeby pajaków nie zabijać. Mi w dzieciństwie się zdarzało.

Z bezkręgowców to chyba najwięcej pantofelków hodowałem. Bardzo wdzięczne zwierzątka. Potem srrruuu! pod mikroskop.

O pajęczakach nie mam pojęcia poza wiedzą o skorpionach, że im mają mniejsze szczypce tym jad słabszy.:lol:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darq a czy tego króliczka nie powinieneś najpierw oskubać i wypatroszyć . :evil:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem żółwia wodnego (czerwonolicy) i dziesięć lat temu podarowałem go mojej chrześnicy. Dzisiaj żółwik ma juz 17 lat i jest naprawdę duży. ;)

 

moje były oswojone jak pieski :lol:

też duże a co za tym idzie piekielnie brudziły

(i śmierdziało okropnie)

ja polecam STEPOWEGO prawie bezwonny i miłe stworzonka

8)

 

Feluś one nie brudzą one sr....

Kupując stepowego warto wiedzieć w jakich warunkach są czasem przewożone. To tragedia i zbrodnia w biały dzień!


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jestem w mniejszości ale właśnie o tym chciałem nadmienić , trzymanie dzikich stworzeń w domu jest tragedią dla nich niestety a popyt na nie tylko przypieczętowuje ich los , piesek - sam mam , kotek nie ma problemu ale nie inne stworzenia , wystarczy że w ogrodach zoologicznych mają super idealne warunki :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.