Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

@Hipek nie wiem dlaczego, ale boję się psów z jasnymi oczami.

 

Naprawdę nie wiem dlaczego  :o


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hipek nie wiem dlaczego, ale boję się psów z jasnymi oczami.

 

@DUBHEAD dzięki :) warunki mam dobre (chyba), domek, ogrodzenie i 900 m działki. Owczar nie narzeka biega sobie gdzie chce i ile chce, bo sam sobie drzwi potrafi otworzyć. Ale obawiam się reakcji tych dwóch ras na siebie.

Koleżanko, zamiast tego drugiego psa, kup sobie kozę, wygląda prawie jak pies a mając takiego zwierzaka w domu, czerpiesz same korzyści. Nie będziesz musiała kosić trawy co tydzień, 900 metrów to jedna koza spokojnie obrobi i świeże mleko będziesz miała codziennie. No i samo dojenie kozy, też może sprawić sporą przyjemność. :)  

 

post-28411-0-21187500-1394803816.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszę trawę co dwa tygodnie :D Poza tym mam ogródek z warzywami, betonowe ścieżki i betonowy podjazd, więc do koszenia zostaje z 30 m kw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogi niestety żyją krótko. Proporcjonalnie szybko wkraczją w wiek starczy a w przypadku problemów z chłodzeniem robi się nieciekawie.

 

Pytanie- po co drugi pies?

Zadaję je z perspektywy właściciela, który ma ciągle problemy z jednym tylko psem.

Np. wnieść i znieść swojego pupila ze schodów (30kg ) co jakiś czas to nie problem ale nie jest to wygodne.

Częste wizyty u weterynarza- średnio raz na tydzień lub dwa do przykejmnych nie należą.

 

 

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale obawiam się reakcji tych dwóch ras na siebie.

A co ma rasa psa do jego reakcji na psa innej rasy?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze Svalbem nie mam żadnych problemów. Żyje sobie już 9 rok, nigdy nie był chory, nie ma dysplazji biodrowej i innych schorzeń dedykowanym owczarkom. Schodów niestety mam dużo w domu, ale psa zawsze można ulokować na najniższym poziomie, żeby tyle nie musiał wchodzić.

 

Po co? Przede wszystkim dlatego, że chcę i mogę. Od dawna mi się dogi podobają, ale padło na owczarka. Zawsze miałam w domu psy i sobie nie wyobrażam bez nich mieszkać. Poza tym Svalb już jest w połowie (tfu tfu) życia i przydałby mu się młodszy przyjaciel. A przynajmniej według mnie by mu się przydał.

 

Wiesz psy różnych ras mogą mieć różne charaktery. Jedne rasy lubią dominować, inne wręcz przeciwnie. Oczywiście wiem, że każdy pies obojętnie od razy ma inny charakter i można go wytresować czy ułożyć.

Edytowane przez Kromeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dowiesz się jak się jeden pies dogada z drugim póki ten nowy nie dorośnie. Nie ma na to recepty.

Dog to molos a one w większości rywalizują z innymi psami o hierarchię i nie tylko z psami.

Do molosów trzeba mieć pewność siebie i konsekwencję w wychowaniu, to zupełnie inna bajka niż owczarek który jest zorientowany na człowieka.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubam, piękny owczarek...

 

 

Tapatalk

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka - kto pozna co to za rasa????  - ciekawy jestem czy komuś uda się trafić - zdjęcie dla ułatwienia z kawałkiem ucha

Odpowiedz dzisiaj wieczorem chyba że ktoś odgadnie wczesniej

post-68206-0-72946700-1394887218_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Brunner na rewirze, 5.1kg kota.   :)

 

qgty.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Owczarek Środkowoazjatycki ?

Piękny kawał kotera.

Edytowane przez Ciotka Klotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEeee nikt się nie chce bawić w zgadywanke co to za rasa mojego pupila - stworek kupiony mojej córce tym czasem to on wieczorami siedzi mi na kolanach i przegląda forum i allegro za zegarkami - pociecha niesamowita zwie się Franek

post-68206-0-61790800-1394915733_thumb.jpg

post-68206-0-57685300-1394916035_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie liczyłem że wszyscy zasugeruja się wpisami poprzedników i że mój to też będzie piesek albo kot a tu figa - świnka morska

Kupiona córce jakis czas temu niestety nie spotkała sie z jej większym zainteresowaniem i tak skumaliśmy się my we dwoje

Naprawde polecam te zwierzątka - to nie chomiki które gryzą i uciekają - świnki szukaja miejsca żeby się wtulić i tak siedzą przytulone godzinami albo zasypiają - pieszczochy niesamowite i nie śmierdzą jak niektórzy myślą wystarczy zmieniać im trocinki raz na dwa dni ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swinka fajna

a ja mam 6,5 kg kotki :) znajda ale się w ciagu kilku lat rozrosła :)

Ja pozno nie wracam z pracy to siedzi pod drzwiami i ryczy , potrafi tak i godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świnki morskie są urocze ;) Miałam albinosa kiedyś, ale żarła kwiatki z parapetu... dobra nie ważne. Nie wrócę do tego typu zwierząt, bo nie lubię sprzątać im klatek, a to podstawa jednak, aby im się dobrze żyło i nam. Chomiki też miałam te 20 lat temu. Cóż każdy wylądował w zębach kota lub psa... więc ich żywoty były krótkie niestety.

 

@dariusz mój pies z kolei potrafi wyczuć na 5 minut wcześniej, że mój ojciec jedzie i rzuca się na drzwi, skacze, piszczy cuda wyprawia dopóki się go nie wypuści, bo pan wraca ;) I dodam, że mój tata nie wraca o tych samych porach tylko różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może York- jakoś najbardziej pasuje jako towarzysz kobiety.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dariusz mój pies z kolei potrafi wyczuć na 5 minut wcześniej, że mój ojciec jedzie i rzuca się na drzwi

Pies po prostu słyszy samochód wcześniej niż człowiek i dość dobrze odróżnia nawet podobne samochody.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie dodałem jeszcze jednego zwierzaka, który opanował moje serce całkowicie :) Taki wyluzowany psi "Bob Marley" - Bambosz :) Oraz jeszcze dwa zdjęcia moich "Pań" :)

 

 

post-41034-0-46206400-1395089805_thumb.jpg

post-41034-0-86671300-1395089827_thumb.jpg

post-41034-0-62019200-1395089834_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sukę owczarka niemieckiego.Hasta dobiega już 16 roku życia.

W sobotę miała operację ze względu na ropomacicę.

Tylne łapy jak to u wilka już prawie wysiadły.

Od soboty daję  2 razy dziennie jej kroplówki.

Staram się ją doprowadzić do jakiegoś dobrego stanu.

Dziś jednak kłapnęła pyskiem tuż przy twarzy żony gdy chciała ją wynieść na dwór.

Biję się z myślą,czy nie podjąć jedynej rozsądnej decyzji :mellow:

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weterynarz stwierdził,że jeszcze stanie na nogi.Dlatego jeszcze walczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna wrócić do sprawności. pytanie - czemu psiunia nie była wcześniej sterylizowana.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.