Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to bardziej wygląda na luzaka :o

 

Luzak na maksa :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na łóżko nie wpuszczam już psa bo sierść zostawia i co najgorsze kładzie się, wyciąga tylne nogi na maxa do tyłu i podciąga przednimi trąc fiutem po kołdrze  :wacko:  a potem w tym się śpi - FUJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na łóżko nie wpuszczam już psa bo sierść zostawia i co najgorsze kładzie się, wyciąga tylne nogi na maxa do tyłu i podciąga przednimi trąc fiutem po kołdrze  :wacko:  a potem w tym się śpi - FUJ !!!

Ciesz się, że nie "saneczkuje" po kołdrze :)

U mnie psu zdarzyło się wylegiwać w łóżku państwa pod ich nieobecność. Radość powitania psułem wkładając rękę pod pościel i wyczuwając ciepło za słowami "znowu leżałeś na łóżku"? Odchodził ze spuszczoną głową i ogonem. I tak do następnego razu, bo to było silniejsze od niego :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na łóżko nie wpuszczam już psa bo sierść zostawia i co najgorsze kładzie się, wyciąga tylne nogi na maxa do tyłu i podciąga przednimi trąc fiutem po kołdrze  :wacko:  a potem w tym się śpi - FUJ !!!

 

Gucławowi wolno leżeć na łóżku wyłącznie na nakryciu i jedynie w dzień. Żona już o to dba odpowiednio ;) W nocy śpi w swoim legowisku.

A w naszym otoczeniu są większe FUJ, niż to od naszych pupili i jakoś żyjemy ;) Pomyśl o toaletach (nawet firmowych), kuchniach, restauracjach, co nam podają ekspedientki, też nie wiemy ;)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w naszym otoczeniu są większe FUJ, niż to od naszych pupili i jakoś żyjemy ;) Pomyśl o toaletach (nawet firmowych), kuchniach, restauracjach, co nam podają ekspedientki, też nie wiemy ;)

 

To fakt, ale po co świadomie kusić los ? :blink:

Chociaż sam jestem niekonsekwentny i kota nie gonię z łóżka ;)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, marudzicie. A później narzekacie, że są alergie, wysypki, uczulenia i inne takie sprawy. Co nas nie zabije, to nas wzmocni :)

W mojej młodości wpierniczało się węgiel z szopki, bawiło się w piasku (kto wie co tam było??), po podwórku chodziły i kupczyły kury, kaczki, psy, całe lato spędzało się nad brudnym wtedy jeziorem i nikt nie umarł. Ja się kiedyś śmiałem, że gdyby teraz wychowywać dzieci, jak w tamtych czasach, to byśmy w więzieniach skończyli :D 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na łóżko nie wpuszczam już psa bo sierść zostawia i co najgorsze kładzie się, wyciąga tylne nogi na maxa do tyłu i podciąga przednimi trąc fiutem po kołdrze  :wacko:  a potem w tym się śpi - FUJ !!!

Spanie w jednym łóżku z kobietą też jest FUJ.  :)

W TVN leciała reklama w której mówili że co trzecia kobieta nie trzyma moczu, to gorsze FUJ niż pies i kot razem wzięte. :D

 

Mój Mruczek często śpi ze mną w jednym łóżku, najczęściej w nogach, ale zdarza się że wyleguje mi się na brzuchu albo piersiach, a czasem kładzie się nawet obok mojej głowy. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, marudzicie. A później narzekacie, że są alergie, wysypki, uczulenia i inne takie sprawy. Co nas nie zabije, to nas wzmocni :)

W mojej młodości wpierniczało się węgiel z szopki, bawiło się w piasku (kto wie co tam było??), po podwórku chodziły i kupczyły kury, kaczki, psy, całe lato spędzało się nad brudnym wtedy jeziorem i nikt nie umarł. Ja się kiedyś śmiałem, że gdyby teraz wychowywać dzieci, jak w tamtych czasach, to byśmy w więzieniach skończyli :D

Jadło się zielone niedojrzałe owoce i popijało wodą z węża ogrodowego. Najwyżej kończyło się sraczką. Robiło się proce z gumek do wentyli i łuki z gałęzi i sznurka. :)

Dzisiaj dzieciom pozostały zajęcia uzupełiające w szkole. Z zegarkiem w ręku biegają na basen i zajęcia pozalekcyjne. Wyścig szczurów .... i się dziwią że potem różne nerwice i inne takie tam ... to z tego trybu życia i braku dzieciństwa :(


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czasy naszej młodości były wspaniałe i fantastyczne bo byliśmy wolni, teraz IMO dzieci wychowywane są w niewoli i w klatkach. :)

 

https://www.facebook.com/467689333360318/videos/1438379779624597/UzpfSTEwMDAwMDE4MzgxMTI5NDoyMDU4NzcxNzE3NDcyMjY5/


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spanie w jednym łóżku z kobietą też jest FUJ.  :)

W TVN leciała reklama w której mówili że co trzecia kobieta nie trzyma moczu, to gorsze FUJ niż pies i kot razem wzięte. :D

 

Świetne do Dziaku :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz

 

b6227ccc78c17b2e8f5ff7df4afb2c73.jpg

b9410a50686bda1523382109d51e1b24.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz

 

Mruczy ? :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mruczał.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie "saneczkuje" po kołdrze :)

U mnie psu zdarzyło się wylegiwać w łóżku państwa pod ich nieobecność. Radość powitania psułem wkładając rękę pod pościel i wyczuwając ciepło za słowami "znowu leżałeś na łóżku"? Odchodził ze spuszczoną głową i ogonem. I tak do następnego razu, bo to było silniejsze od niego :huh:

Małe psy tak mają jak się im gruczoły zapachowe zatkają u wylotu - jak pies tak robi to trzeba się tym zająć osobiście albo iść do weterynarza 

 

 

 

 

Gucławowi wolno leżeć na łóżku wyłącznie na nakryciu i jedynie w dzień. Żona już o to dba odpowiednio ;) W nocy śpi w swoim legowisku.

A w naszym otoczeniu są większe FUJ, niż to od naszych pupili i jakoś żyjemy ;) Pomyśl o toaletach (nawet firmowych), kuchniach, restauracjach, co nam podają ekspedientki, też nie wiemy ;)

U mnie to samo - w dzień ma koc i wtedy zalega na łóżku lub kanapie - czasem jednak się zapędzi i jak nikt nie widzi to wskoczy sobie w nogi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł dobrze prawi. Czasami trzeba dupsko pieska przeczyścić i wycisnąć wydzielinę. Nie jest to specjalnie sympatyczne ale może uchronić sabake od zapalenia i poważniejszych problemów


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zasłużony odpoczynek...

post-34987-0-33630400-1523632347_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przerywniczek... :)

 

6c1ca5fe4a46cc83ebafaab9d554fe61.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mój nowy nabytek"... Brzmi to słabo. Starą gdzie kupiłeś?

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam gorszy dzień, ale nabyć to można ogórki w warzywniaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam gorszy dzień, ale nabyć to można ogórki w warzywniaku.

Może są tacy,którzy przygarniają psy.Ja zwyczajnie  nabyłem,lub jak kto woli kupiłem z hodowli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paaaanoooowieeee... luuuuziiik

Nabytek czy przygarniak... nie ma różnicy. Ważne żeby był szanowany i lubiany. Reszta jest nieistotna.

A gryzoń bardzo ładny. Dużo pracy przed wami, żeby nauczyć go co może, a czego nie

 

 

Wrrreszcie trochę słońca.

Myszy drrrżyjcie!

 

f0ed5a79b8b75b57c68ae25a6fef5cba.jpg

 

 

 

 

I psinco zmachrany ze spaceru powrócił

 

06dc963f2080eadddd1831c198c40454.jpg

 

 

Dostał jarmuż od pani i szczęście powróciło :D

 

8f50767a670b6d02b396aee4fe512d85.jpg

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał jarmuż od pani i szczęście powróciło :D

To chyba jakaś nordycka rasa :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... zwykły retriver z Nowej Szkocji

Ale żarty jak każdy toller. :P

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.