Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, i to jest właśnie to co zwierzaki lubią najbardziej, nasze ciepłe łóżeczka

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano plywajac na jednym z podkrakowskich "jeziorek" bylem swiadkiem treningu wodnego nowofundlanda.

Ach, niesamowita bestia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruda mojego brata 4b8d1d9cd3adffe7a08d4208150506c3.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usnął na misce z wodą :)

 

2d1edae4a509445d65201e4b761e4f8b.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusiek zziajany jak diabli ale piłeczce nie przepuści :D Trzeba mu wyrzucić daleko w głębokie trawsko, to sobie wtedy ją wytrapia i jest baaardzo zadowolony :D Kochane psisko :)

 

12439322_IMG_20180724_183404089_HDR.jpg 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Gusiek

 

A mój się obudził i zdziwiony, że cały bok na mordzie ma mokry

 

864fb8c860d81106cf8932748b67509c.jpg

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój się obudził i zdziwiony, że cały bok na mordzie ma mokry

He, he. Psy są nisamowite :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niech ktoś mi powie, że nie warto jeździć nad polskie morze... ;)

 

04a7091af2c8d320442946a43a281ed8.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97650-1532511522,9986_thumb.jpgpost-97650-1532511533,9641_thumb.jpg

Dej japko, no deeej...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niech ktoś mi powie, że nie warto jeździć nad polskie morze... ;)04a7091af2c8d320442946a43a281ed8.jpg

Przedwczoraj taki sobie właśnie oglądałem, ładnie ale w 2 lata temu taki jak na poniższym obrazku. Bałtycki zachód nie ma startu......

 

347i2rk.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97650-1532640557,9405_thumb.jpg

Łazimy po nocy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja w trawie8229ebadf351adb1c71b39e9cf8db069.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maja w trawie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Maja! Piękne imię :) Ale dziwna perspektywa, domyślam się, że pies leży, ale wygląda jakby biegł :D

 

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja! Piękne imię :) Ale dziwna perspektywa, domyślam się, że pies leży, ale wygląda jakby biegł :D

 

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

W schronisku zapisano Majouri, ale kto by tak pieskowi mówił?

Po fińsku to podobno znaczy major!

Więc jaki pies, taki odpoczynek

Taki trochę, wojskowy tryb czuwania

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Cecon - gdzie tam jest trawa? ;)

Ja tam widzę plantację mniszka. 

Więc Maja w mniszku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowi i panie potrzebuję pomocy. W związku z tym, że mój ukochany 12,5 letni Svalbard owczarek niemiecki tydzień temu odszedł do psiej krainy szczęśliwości potrzebuję i chcę kupić kolejnego owczarka niemieckiego (miał być pit bull, ale rodzina nadal wierzy w różnie głupie mity na temat tych psów i ...)

 

Mój problem polega na tym, że ofert jest bardzo dużo, a ja nie do końca wiem jak sprawdzić ich rzetelność. Wiem, że przy zakupie psa powinnam dostać umowę, książeczkę zdrowia lub paszport i metryczkę lub rodowód z pieczątką oddziału i podpisem od ZKwP. Na stronie ZKwP są wypisane oddziały i sprawdziłam wszystkie dolnośląskie, ale nie ma hodowli, które mnie interesują. Za to jedna z nich pojawia się na stronie Dolnośląskiego Związku Hodowców Psów.

 

Czy ZKwP po prostu może mieć braki w aktualizacji danych i najlepiej do nich dzwonić? Czy DZHP jest pewnym miejscem sprawdzenia hodowli? Lub też jeśli znacie hodowle na Dolnym Śląsku owczarka niemieckiego długowłosego to po proszę o informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Cecon - gdzie tam jest trawa? ;)

Ja tam widzę plantację mniszka.

Więc Maja w mniszku ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój problem polega na tym, że ofert jest bardzo dużo, a ja nie do końca wiem jak sprawdzić ich rzetelność. Wiem, że przy zakupie psa powinnam dostać umowę, książeczkę zdrowia lub paszport i metryczkę lub rodowód z pieczątką oddziału i podpisem od ZKwP. Na stronie ZKwP są wypisane oddziały i sprawdziłam wszystkie dolnośląskie, ale nie ma hodowli, które mnie interesują. Za to jedna z nich pojawia się na stronie Dolnośląskiego Związku Hodowców Psów.

 

Czy ZKwP po prostu może mieć braki w aktualizacji danych i najlepiej do nich dzwonić? Czy DZHP jest pewnym miejscem sprawdzenia hodowli? Lub też jeśli znacie hodowle na Dolnym Śląsku owczarka niemieckiego długowłosego to po proszę o informacje ;)

 

 Zarejestruj sie na dogomani. http://www.dogomania.com/forum/

Tam Ci pomogą.

Pod żadnym pozorem nie kupuj psa z tych nowych Klubów psa, kota rasowego itp. itd,

To pseudochodowle, ktore sie zrzeszyły po zmianie ustawy. Niewiadomo jakie radowody te zwierzaki tak  naprawde mają. Czesto  rodzice nie mają badań genetycznych,  kojarzone są byle jak, aby miot był, a  póżniej zwierzaki z dysplazjami  itp itd.

 

Tam wystarczy, że masz zwierzaka podobnego do danej rasy i możesz zarejestrowac hodowlę i wystawiać papiery. Zwierzak owszem ma metrykę tylko nic nie wartą. 

 

Czasami warto zapłacić pare złotych wiecej i mieć  zwierzaka naprawdę rasowego i przede wszystkim zdrowego zwierzaka -zaoszczedzić  sporo kasy na wecie, oraz  sobie i zwierzakowi stresu zwiazanego z chorobami i  wizytami u weta.

 

I zanim kupisz psa poczytaj w necie na jakie choroby owczarki najczesciej chorują. I pytaj hodowców czy rodzice mieli testy czy hodowla wolna od tych chorób. Czasami nawet w niby dobrej hodowli tzn takiej zrzeszonej w porządnym klubie zdarzają się hodowcy, którzy kojarzą zwierzeta byle jak, nie wycofuja z hodowli zwierząt z obciążeniem genetycznym i później potomstwo

jest dziedzicznie obciążone przeróżnymi swinstwami.

 

Edit:

 a te strony przeglądałaś ? https://www.owczarek.pl/hodowle

 

https://www.darkaro.pl/ to porządna hodowla i w maju mieli jakiś miot, może mają jeszcze szczeniaki.

Edytowane przez Lazur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.