Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng
7 godzin temu, ptakug napisał: 
Żegnaj 😔 


Nawet sobie tego nie wyobrażam - jak to jest przeżyć swojego ukochanego pieseła.

Dlatego też wybraliśmy rocznego psiaka do adopcji, żeby zbyt wcześnie nie opłakiwać...

Smutne bardzo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Christo napisał:

Wracając do spania...

 

Co to za rasa pieska . Wygląda na niezłego przytulasa. Koteł też ładny.🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


Luzik w nocy...

 

50148293061_ac9daf9648_o.jpg

 

Luzik w dzień 🤣

 

50147772417_095552dd85_o.jpg

 

 

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Christo napisał:

A mój kot robi brzuszki ☺️
 

 

4BD631C2-E0B9-43D0-A3F2-5690B4BEF80A.jpeg

Przerażającesą dla mnie te koty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Piter80 napisał:

Przerażającesą dla mnie te koty.

 

Zupełnie niepotrzebnie, są bardzo łagodne i uwielbiają być głaskane 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak kot diabła😁

Edytowane przez Piter80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Nikt inny się tak nie cieszy na mój widok jak wracam do domu...

 

 

6D82CF90-45AB-43A9-A730-92D8E8048309.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonienie kotów i polowanie na kuny jest dopiero na drugim i trzecim miejscu.* Na pierwszym jest piłka nożna. Mojego Rexa-Rolexa martwi jedynie, czy toczenie piłki za pomocą przednich łap jest dozwolone, czy to już "ręka" ;)

 

20200730_175512-800px.thumb.jpg.0efb05833376c1e2b97e58841b513056.jpg   20200730_175444-800px.thumb.jpg.0416e4394856eae9cf09d88616e3d1a0.jpg   20200730_180101-800px.thumb.jpg.c4f91bbac9051dc3d0a1703d075a8fe6.jpg

 

* - właścicieli wszystkich mruczków (i kun) pragnę uspokoić. Polowanie w tym przypadku ogranicza się do pogoni za uciekinierem, bo... ucieka. Jak przypadkowo zostanie dogoniony, będzie co najwyżej obszczekany i obwąchany. Niestety niektóre koty o tym nie wiedzą... a podrapany nos naprawdę boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać szczęście na tym pyszczku😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zwierzęta są najlepszym przyjacielem człowieka. Sam mam psa, już ponad 15 lat, po tym xczasie traktuje go jako członka rodziny i zawsze obserwuje jego zachowanie. NIe mogę się oprzeć wrażeniu, że on zachowuje sie już jak taki zrzędliwy dziadek :D Ostatnio znalazłem artykuł na temat osobowości ziwerząt i uważam, że jest to ciekawy wątek. Wydaj emi się, że osobowośc kojarzy nam się z czymś typowo ludzkim. Jeśli ktoś jest równiez zainteresowany, to zapraszam <a href="https://perso.in/blog/czy-zwierzeta-maja-osobowosc/"> tutaj </a>

Edytowane przez rolex2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, clusca napisał:

Gonienie kotów i polowanie na kuny jest dopiero na drugim i trzecim miejscu.* Na pierwszym jest piłka nożna. Mojego Rexa-Rolexa martwi jedynie, czy toczenie piłki za pomocą przednich łap jest dozwolone, czy to już "ręka" ;)

 

Mnie interesuje co innego: jak dostał się do LM jako polski pies? ;) To jakaś zagraniczna murawa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R (ol) ex jeszcze nie gra zawodowo, ale jako jego manager jestem w trakcie daleko zaawansowanych rozmów z kilkoma znanymi klubami (FC Sopotkowo, Inter Paluch, czy Ciapkowo United). Murawa jest nasza, rodzima polska - nasza mała mieścina dba o rozwój swojej przyszłej kadry zawodniczej i regularnie przystrzyga trawę do przepisowej długości. Pies natomiast, nie wiadomo do końca, ale może mieć pochodzenie wschodnie. Został znaleziony na wschodnich kresach Polski, nie wiadomo, czy nie przedostał się przez zieloną granicę ;) Dzięki pomocy osób, które chcą pozostać anonimowe, w ostatnim momencie uniknął śmiertelnego zastrzyku i trafił do naszego domku :)

 

 

5 godzin temu, Carrot napisał:

Widać szczęście na tym pyszczku😀

 

To prawda. Uwielbiam ten widok, kiedy pies się śmieje :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najciekawsza zabawka ;)

IMG_20200721_201324982_MP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.