Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzyni drugiego planu. Zawsze przy mnie :)

02fcd71dd74c6b9ee1cb3e90bac47018.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się pozuje... 
 
 
IMG_20210206_122242-01.thumb.jpeg.1990ee8f872db4cf0e1d7aae0995da54.jpeg

Revolta, ależ pięknie Ci ten hultaj wyrósł.
Pamietam z chinawatches Twojego Red Nose’a, jak porównujesz charaktery obu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno inne (chociaż mogę słabo pamiętać wiek szczenięcy pita bo był że mną 16 lat teraz jest 1.5 r jak go ze mną nie ma a staffik ma 7 miesięcy) pit to był tur nic mu nie przeszkadzało szliśmy przez las wodę błoto szedł krok w krok, ten trochę panienka ominę wodę 😋ominę błoto, 😋, pit nie opuszczał mnie na krok nawet jak leżał to musiał dotykać mi stopy ciała zawsze przy mnie ten potrafi być trochę dalej, pit szybciej się uczył wszystkich komend, z staffiki em trzeba więcej pracować, pit to sportowiec jak zobaczył piłkę czy kija to potrafił się bawić pół dnia bez przerwy, ten jak ma ochotę pobiegnie 4 Razy i mu starczy, ale nie jest źle i będzie lepiej bo widzę potecjal w staffiku już im starszy tym jest lepiej. 

CIMG0238.JPG

CIMG0275.JPG

 

 

I nasza fota o którą Żonka jest zazdrosna, mówi zawsze że mną nie masz takiego zdjęcia!!! 

 

 

 

 

100_0521.jpg

 

 

 

Bardzo walczyłem z sobą aby nie "wziąść" jescze raz pita, serducho mówiło bierz! A rozsądek, jest duży mój ważyl 42 kg, zniszczenia w domu bieganie po schodach panelach jesnak ciężar robi swoje, bardzo ciężko stłumić agresję do innych zwierząt to jest trochę psi łobuz, nawet jeżeli pies jest łagodny spokojny jak mój kaganiec konieczny na spacerach dla ludzi bo źle reagują że idziesz z takim psem bez kaganca, nie chcą cie przyjąć nigdzie na wakacje bo myślą że pies morderca zje właścicielom dzieci, stafik to jest 20 kg dorosłego psa wesoły psotnik morda przyjemna ruchliwy, bezproblemowy, w dzudzyslowiu oczywiście he he 

Pit był tak oddany człowiekowi że chyba życie by oddał oby obronić swoją rodzinę, staffik teoretycznie pies niania zobaczymy co z niego wyrośnie, narazie jest dobrze, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, revolta4 napisał:

Na pewno inne (chociaż mogę słabo pamiętać wiek szczenięcy pita bo był że mną 16 lat teraz jest 1.5 r jak go ze mną nie ma a staffik ma 7 miesięcy) pit to był tur nic mu nie przeszkadzało szliśmy przez las wodę błoto szedł krok w krok, ten trochę panienka ominę wodę 😋ominę błoto, 😋, pit nie opuszczał mnie na krok nawet jak leżał to musiał dotykać mi stopy ciała zawsze przy mnie ten potrafi być trochę dalej, pit szybciej się uczył wszystkich komend, z staffiki em trzeba więcej pracować, pit to sportowiec jak zobaczył piłkę czy kija to potrafił się bawić pół dnia bez przerwy, ten jak ma ochotę pobiegnie 4 Razy i mu starczy, ale nie jest źle i będzie lepiej bo widzę potecjal w staffiku już im starszy tym jest lepiej. 

 

 

Piękny piesek i dobrze mu z oczu patrzy 🥰

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny poranek na sportowo :)

IMG_20210207_104220490.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mimo swoich małych rozmiarów jest to pies niezwykle energiczny, który potrzebuje dużo ruchu. Nie jest to typowy kanapowiec. Parson russell terrier uwielbia spacery i ćwiczenia."

 

Jak widać.  :D  ;) 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

"Mimo swoich małych rozmiarów jest to pies niezwykle energiczny, który potrzebuje dużo ruchu. Nie jest to typowy kanapowiec. Parson russell terrier uwielbia spacery i ćwiczenia."

 

Jak widać.  :D  ;) 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

 

Syn ma tej samej rasy suczkę która mnie często odwiedza i zawsze tak się cieszy że mało się nie zabije własnym ogonem, ale moją kotkę omija szerokim łukiem, bo kotka się z nią nie patyczkuje tylko wali pazurami po nosie.:) 

Kiedyś zapytałem dlaczego Tosia tak krzywo siada, usłyszałem że podobno prawdziwe damy tak siadają. :D

20210131_175550 (3).jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


Irena wytężyła swoje 3 szare komórki i się zamyśliła…

 

 

8C6425EB-0EBF-4DD6-A327-50F374A0C746.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj, bo Irena Ci powie , że masz jedną :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KRISTOF_KON napisał:

Mój kot uwielbia umywalkę
 


Mój też....ea8b1bf62f95670649380453ab67fd40.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


 

37ECCAEE-BE53-421E-9804-3DA97A36F3AD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prawie " czarna pantera 😋😉😄

 

 

 

IMG_20210209_101000-01.jpeg

 

 

 

 

 

 

IMG_20210209_101000_1-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


 

DB06AC42-297C-403E-8ACB-31FBFC0BCA10.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.