Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Spoko ! Jak nie widzisz, Twój pupil na pewno próbuje czy masz wygodne posłanie 🐕

Znam to z autopsji .... po powrocie do domu nasz Amiczek witał nas z entuzjazmem .... ale jak wsadziłem rękę pod pościel i wyczułem  ciepło jego radość gasła w oczach i z opuszczonym ogonem schodził nam z oczu . Ale przynajmniej w naszej obecności wiedział gdzie jego miejsce .... w szyku

 No widzisz... to masz pecha :)

Ja nawet kilka razy "zapraszałem" nie wchodzi na łóżko..

 Idzie do swojego kojca, lub na fotel.

 Co najwyżej spi obok łóżka na dywaniku..


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Śpicie ze swoimi psami jak nie przymierzając pewni celebryci ?

Tak :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Tak :)


Psy, psy .... chyba sobie jednak Mariusz odrobinę pochlebiasz ... sorry pomyliłem Ciebie z @loco50, posiadaczem sfory psów obronnych 😎


 

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):


Psy, psy .... chyba sobie jednak Mariusz odrobinę pochlebiasz ... sorry pomyliłem Ciebie z @loco50, posiadaczem sfory psów obronnych 😎


 

Moja Chihuahua jest zdecydowanie psem obronnym :)

20200718_153309-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Moja Chihuahua jest zdecydowanie psem obronnym :)

20200718_153309-01.jpeg

Ostatnio u kolegi szczekała jego ukochana Chihuahua, a ja myślałem, że mu łożysko w pralce padło... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kiniol napisał(-a):

Ostatnio u kolegi szczekała jego ukochana Chihuahua, a ja myślałem, że mu łożysko w pralce padło... 

Musiała być mocno wystraszona, bo te psy normalnie wcale nie szczekają.

 

Moja szczeka tylko wtedy, gdy późno wieczorem wychodzi na ogród - dodaje sobie w ten sposób odwagi. Pomimo zapalonych lamp zewnętrznych wszędzie widzi kołyszące się cienie drzew i najnormalniej wtedy się pietra ;) Ale ogólnie to bardzo odważna rasa - potrafi się rzucić na dwa razy większego od siebie kota zabójcę od sąsiada. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Śpicie ze swoimi psami jak nie przymierzając pewni celebryci ? Przecież taki piesek jak wróci ze spaceru w zależności od aury ma w sierści pełno piachu, że o innych niespodziankach nie wspomnę. I to wszystko potem zostaje na posłaniu ‼️
Mnie się zdarzało wpuścić kota, ale koty z zasady nie szlajają się w błocie  a jeżeli już nawet to potem długo doprowadzają futerko do perfekcji 🐈

Spać to nie ale czasami w wolny dzień jak leżakujemy do 9.00 to wskoczy tajniacko w nogach i powoli przeczołga się na drapanko. 

Za to w dzień powszedni na kanapie oprócz narzuty kładziemy jego kocyk i tam tylko może się byczyć - tak w teorii a w praktyce.... 

IMG_20210324_201425.jpg

IMG_20210324_201720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak późno😔Ale🥳 Wesoło było dziś 😁Ooo i ja nie śpię 😎b0ad55531bab.jpg

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2021 o 20:16, mario1971 napisał(-a):

Musiała być mocno wystraszona, bo te psy normalnie wcale nie szczekają.

 

Moja szczeka tylko wtedy, gdy późno wieczorem wychodzi na ogród - dodaje sobie w ten sposób odwagi. Pomimo zapalonych lamp zewnętrznych wszędzie widzi kołyszące się cienie drzew i najnormalniej wtedy się pietra ;) Ale ogólnie to bardzo odważna rasa - potrafi się rzucić na dwa razy większego od siebie kota zabójcę od sąsiada. 

Co do kotów .... rodzice mieli kiedyś psa wilczkopodobnego, strasznie ciętego na koty. 🐕

Kiedyś przechodziliśmy koło garaży w których pomieszkiwały półdzikie koty. I właśnie jeden taki sobie siedział. 🐈

Nasz pies dostał szwungu i dawaj biec do kota. Kot siedzi jak wmurowany. Pies szarżuje. Kot siedzi. Pies nie zwalnia. Kot siedzi. Pies przebiega obok kota i dalej już jakby nic nie było 😸


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to się kurła jadło ????🤪

 

IMG_20210327_105054-01.thumb.jpeg.cfeb850bf9b34cec16c4ad02b1519c5e.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest mina zadowolonego psa :)                                                                                                                      ce538d1a000e2f59544e2ffd9a1b40e0.jpg056e459481f1ddbc8ec70e0d5ed871fc.jpg

 

 

Tomek, Twój także będzie kiedyś tak się cieszył :) 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

I to jest mina zadowolonego psa :)                                                                                                                      ce538d1a000e2f59544e2ffd9a1b40e0.jpg056e459481f1ddbc8ec70e0d5ed871fc.jpg


Byłem kiedyś niedaleko Ciebie u rodziny w Czerwonaku. Pokazywałem fotki swojego Amiczka, a młody kuzyn tak zagadał: wuja wuja, ten pies to ale jaka rasaaa ⁉️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

I to jest mina zadowolonego psa :)                                                                                                                      ce538d1a000e2f59544e2ffd9a1b40e0.jpg056e459481f1ddbc8ec70e0d5ed871fc.jpg

 

 

Tomek, Twój także będzie kiedyś tak się cieszył :) 

Zobaczymy. On ma ponad 10 lat ciężkiego życia za sobą i trochę choruje, więc dopiero uczy się, co to uśmiech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

I to jest mina zadowolonego psa :)                                                                                                                      ce538d1a000e2f59544e2ffd9a1b40e0.jpg056e459481f1ddbc8ec70e0d5ed871fc.jpg

 

 

Tomek, Twój także będzie kiedyś tak się cieszył :) 

Chyba temu piesu baterie padły 😁.

Edytowane przez Callahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.