Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ps1974 napisał(-a):

Mój przyjaciel 🙂

Fajny ‼️
Ale co on ma na szyi ⁉️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Fajny ‼️
Ale co on ma na szyi ⁉️

 

Ma tracker GPS - w każdych krzakach idzie go znaleźć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na produkty Tile albo "świeże" AirTags'y od Apple. Wielkość małego breloczka, będą wygodniejsze dla futrzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Keniutek napisał(-a):

Popatrz na produkty Tile albo "świeże" AirTags'y od Apple. Wielkość małego breloczka, będą wygodniejsze dla futrzaka.

Racja. 🐈
Ten na szyi koteła to dobry dla dużego psa albo małego konia 😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten nadajnik jest taki duży, żeby kota nie tylko w każdych krzakach, ale i w każdej piwnicy można było namierzyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Może ten nadajnik jest taki duży, żeby kota nie tylko w każdych krzakach, ale i w każdej piwnicy można było namierzyć emoji23.png.

Kot sobie spokojnie radzi - przestał go zauważać po paru wyjściach z domu. Ten nadajnik załatwia kilka spraw (nie reklamując, firma Tractive, ale jest jeszcze kilka innych firm mających takie trackery w ofercie 

) :

1. Ma bardzo dużą dokładność - śledząc z komórki na mapie moja pozycja pokrywa się z pozycją kota jeśli jesteśmy w odległości nie większej około 3-4 metry.

2. Jeśli nadal go nie widzę, mogę włączyć dźwięk - częstotliwość jest tak dobrana, że słychać dobrze a koteł nie podskakuje ze zdziwienia (tak go kiedyś znalazłem na drzewie - zaczął mi piszczeć nad głową)

3. W nocy mogę włączyć światło (niebieska dioda, dobrze widoczna)

4. Zapięcie jest tak zrobione, że jeśli zwierzak wyjdzie na drzewo i zawiśnie na obróżce to obroża odepnie się, żeby nie robić za szubienicę (przetestowane w bezpiecznych warunkach, działa doskonale)

Zwierzak nie ma nic przeciwko noszeniu, kształt jest opływowy i nie przeszkadza w przedzieraniu się przez krzaki. Producent mówi, że nadaje się do kotów powyżej 3 kg (całość waży 45 gram). Bateria wystarcza na kilkadziesiąt godzin.

Nie wypuszczam kota samego, tylko chodzę za nim w terenie, mogę wziąć książkę i nie patrzeć na kota cały czas :-), 

Niestety, firma wymaga rocznego abonamentu, co jest nieco denerwujące, ale OK, rozumiem, że utrzymują swoją infrastrukturę, programistów itp.

Może komuś przyda się powyższy opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, abir napisał(-a):

W temacie lejzi foto.
Tak wygląda 2/3 doby u tego "drapieżnika" emoji1787.png


Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

 

Skądś to znam

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poleży w Słońcu dłuższą chwilkę, wygląda jakby się naćpał...

20210305_085641.jpg


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2021 o 14:16, rmak napisał(-a):

Skądś to znam

A popatrz na filmy relacje z afrykańskiego buszu. Lwy się wylegują, prokreują i takie tam ... dopiero jak zgłodnieją wykazują wzmożoną aktywność. :unsure:
Jak nie ma takiej potrzeby, to cennej energii się nie traci :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies wskazuje na niucha, co dobre. :) 74db65d1227bf0888f5f5ba602a2290c.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Z cyklu Pan idzie.... 

 

Pozycja wystawowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2021 o 14:45, OperatorkaKosiarki napisał(-a):

0D08E350-9772-489C-ABDE-51498DCBD994.jpeg

Czujny skubaniec 🐩


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

9d16782027c0852a338817351c464f4a.jpg

Taki przynajmniej nie komentuje Twojego stylu jazdy 🎃


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.