Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Dokładnie. Kot z rocznika 2000, swoje przeżył.

Miałem bardzo podobnego, tylko czarnego. Dochodziliśmy jaka to rasa, ale do jednoznacznych wniosków nie doszliśmy. Na pewno ładniejszy od Persa, bo nie ma nosa jak po zderzeniu czołowym. Znaleziony w nocy na parkingu, właściciele nie znalezieni. Po paru latach Maryla R w TV mówiła że taki jej zginął (mieszkała ówczas nieopodal), ale w tym czasie kot uległ już zasiedzeniu. :)

Jak wiesz co to za rasa to chętnie usłyszę :wub:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jędrula.wawa napisał(-a):

Miałem bardzo podobnego, tylko czarnego. Dochodziliśmy jaka to rasa, ale do jednoznacznych wniosków nie doszliśmy. Na pewno ładniejszy od Persa, bo nie ma nosa jak po zderzeniu czołowym. Znaleziony w nocy na parkingu, właściciele nie znalezieni. Po paru latach Maryla R w TV mówiła że taki jej zginął (mieszkała ówczas nieopodal), ale w tym czasie kot uległ już zasiedzeniu. :)

Jak wiesz co to za rasa to chętnie usłyszę :wub:

 

Mój był kupiony od hodowcy. To kot leśny norweski.

Byliśmy z nim nawet na paru wystawach, szybko zdobył tytuł Championa.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mój był kupiony od hodowcy. To kot leśny norweski.

Dzięki, ale nasz chyba nie był Norweski, bo te wyrastają na naprawdę duże koty. Żona mówi, że nasz był Rosyjski cośtam cośtam. 
BTW jak zacząłem o Maryli, to miałem z nią taką przygodę. Pomiędzy jej osiedlem a moim był pas przestrzeni, na której położono jakieś instalacje podziemne i zasypano, ale gruntu nie ubito. Marylka jakimś wielkim amerykańskim samochodowym osobowym skracała sobie drogę i skończyło się .... wiadomo. Akurat tamtędy przechodziłem i z dwoma gosciami usiłowaliśmy ją wypchnąć, ale szło niesporo, bo nie umiała rozbujać samochodu tylko gazowała aż piach pryskał. No to podbiegłem do przechodzących nieopodal paru gości i zapraszam, żeby pomogli POPCHNĄĆ MARYLKIE ‼️
Słucham, że co ⁉️ .... taka była ich reakcja :rolleyes:

No ale dobrze się skończyło, po krótkich wyjaśnieniach udało się w paru chłopa wyrwać ją z pułapki :)

 

 

Edytowane przez Jędrula.wawa
Error

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Norweg w szczytowej formie ważył 12kg. To był faktycznie duży kot i niestety dosyć agresywny w stosunku do innych zwierząt. Stąd wytrzymałem tylko parę wystaw, a na pierwszej dostał dyskwalifikacje właśnie za agresję - nie chciał się dać rozciągnąć sędziemu do pozy w tzw. zwisie. Psy i obce koty na sąsiednich działkach nie miały z nim łatwej przeprawy. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

To znaczy ....

 

 

się dość księżniczka wyluzowała kiedyś i empirycznie doświadczała sił grawitacji z balkonu🤣  ja bym się nie podniósł. u niej skończyło się na diagnostyce u konowała i nic, żadnych urazów. tylko poobijana była z lekka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, abir napisał(-a):

doświadczała sił grawitacji z balkonu

Sprawdziło się porzekadło, że koty spadają na cztery łapy 🐈
Dzieci miały kotkę dość drobnej budowy, ruską bo z Jurmali ( wiem, wiem, to teraz Łotwa). I kiedyś zniknęła z mieszkania na 4. pietrze. Po jakimś czasie znalazła się w ... piwnicy. 
Mialem ja jakiś czas na wakacjach w Giżycku. I poznałem jej ruski charakter, jak kupiłem chyba dwukilowa łopatkę na mielone kotlety. Mięso umyłem i odłożyłem do ociekniecia. Nagle słyszę rumor bo ta złodziejka zeskoczyła z tym mięsem ze stołu i w nogi. Dorwałem ja dopiero na podwórku i jeszcze warczała jak jej odbierałem 🦁

7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

nie chciał się dać rozciągnąć sędziemu

A co mu będzie jakiś sędzia rozciągał .... . Jak w porzekadle - chcesz mieć niewolnika, kup sobie psa. Chcesz być niewolnikiem - kup sobie KOTA 🐈


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Pewnych klimatów międzygatunkowych zupełnie nie rozumiem :) :

 

1639725785_050.jpg.8d46c45c37ff1b7f0eb7a392d1a96158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

bydlę w twoim łóżku

„gorące łóżko” .... jak na Uboocie


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Bury. żony pewnie tak nie głaskasz :wub:

ps. Fajna bransoleta przy zegarze :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

@Paweł Bury. żony pewnie tak nie głaskasz :wub:

ps. Fajna bransoleta przy zegarze :)

 

Głaskam też i też tak mruczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba żonę od czasu do czasu pogłaskać, żeby się nie odzwyczaiła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.