Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

PS. Tarzanie się w gównie - to hobby 😎

To nie  hobby, to... przymus przykrycia niechcianego zapachu innym bardziej takim ???

Może masz zbyt "wyperfumowane mieszkanie, lub zbyt często są kompane w środkach zapachowych... ( innych niż np. szare mydło, lub poprostu czysta woda..

Innym specyficznym przypadkiem jest tarzanie się w g@nie sarny... Zapach posoki, lub odchodów to dla wielu psów "narkotyk"

 np. taki posokowiec nie powinien "tknąc"  krwi sarny, bo nigdy nie pójdzie w trop za inną zwierzyną...

 Ale dal "zwykłych" psów to same "diory" są... :)

Ja chodząc po lesie , mimo, że to Border... muszę być czujny i pilnować by nie było "ślizgnięcia się po  wnie sarnim... Zapach/smród straszny, i trudno go zmyć...

 

Owczarek ( poprzednik bordera  Barretta) "uwielbiał "g..wno dzika"  a po znalezieniu tego samego od lisa dostawł pierdolca i ciągnął by dopaść lisa... ( a to nie pis myśliwski" )

 

ps.. od dzieciństwa zawsze były owczarki , to mój PIERWSZY nie owczarek, a owczarz... :)

Jest EXTRA... no ale to Border......przez DUŻE B

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Wcześniej miałem tego wielkoluda - rył w ziemi niczym dzik. Żadnej roślinie/drzewku nie przepuścił. To był prawdziwy obrońca stada i mój najlepszy przyjaciel.  

c382f3dd59727069eabbc290bdf139bc.jpg


Piękny Berneński 🥰😍 Mamy obok dziewczynkę (jakieś 60kg) cudowna. Moje kondle zawsze się z nią bawią. Gaja - oaza spokoju i miłości - jak widzi moją córkę, to zawsze jest dużo buziaków. Pan 60+ niestety jej nie ogarnia i większość dnia siedzi w ogrodzie 🙁. Cudna dziewczynka - jakby tyko gość powiedział, ze nie daje rady, to wziąłbym w sekundę.

 

30 minut temu, mkl1 napisał(-a):

To nie  hobby, to... przymus przykrycia niechcianego zapachu innym bardziej takim ???

Może masz zbyt "wyperfumowane mieszkanie, lub zbyt często są kompane w środkach zapachowych... ( innych niż np. szare mydło, lub poprostu czysta woda..

Innym specyficznym przypadkiem jest tarzanie się w g@nie sarny... Zapach posoki, lub odchodów to dla wielu psów "narkotyk"

 np. taki posokowiec nie powinien "tknąc"  krwi sarny, bo nigdy nie pójdzie w trop za inną zwierzyną...

 Ale dal "zwykłych" psów to same "diory" są... :)

Ja chodząc po lesie , mimo, że to Border... muszę być czujny i pilnować by nie było "ślizgnięcia się po  wnie sarnim... Zapach/smród straszny, i trudno go zmyć...

 

Owczarek ( poprzednik bordera  Barretta) "uwielbiał "g..wno dzika"  a po znalezieniu tego samego od lisa dostawł pierdolca i ciągnął by dopaść lisa... ( a to nie pis myśliwski" )

 

ps.. od dzieciństwa zawsze były owczarki , to mój PIERWSZY nie owczarek, a owczarz... :)

Jest EXTRA... no ale to Border......przez DUŻE B

 


Mirku, ja to się na rasach nie znam. Jeden to Owczarek Zachodniopomorski a Irena to Gończy Szczeciński 🤣

Obydwa bydlątka tarzają się w lesie jak poyebane. Las fajny, bo miejski i zabójcy z flintami nie chodzą. Ale sarenków, dzików i innych dzikusów u nas dostatek… No i tarzańsko jest często 😎

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Piękny Berneński 🥰😍 Mamy obok dziewczynkę (jakieś 60kg) cudowna. Moje kondle zawsze się z nią bawią. Gaja - oaza spokoju i miłości - jak widzi moją córkę, to zawsze jest dużo buziaków. Pan 60+ niestety jej nie ogarnia i większość dnia siedzi w ogrodzie 🙁. Cudna dziewczynka - jakby tyko gość powiedział, ze nie daje rady, to wziąłbym w sekundę.

60kg to już spory prosiak. Mój w wieku 6 lat miał 45kg, długie łapy, wybiegany szczuplak.  

Berneńczyki maja tendencje do tycia. Część zależy od genów, druga od podawanego żarcia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

60kg to już spory prosiak. Mój w wieku 6 lat miał 45kg, długie łapy, wybiegany szczuplak.  


Gaja jest spasiona i nie ma ruchu. Pan sąsiad jej nie ogarnia 🙁 Bardzo chiałaby się bawić (ma 1/5 roku) ale Pan nie daje rady. Strasznie smutne 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Genovese_ napisał(-a):

U mnie kot siedzi w domu w klimatyzowanych pomieszczeniach.Tutaj w wlkp co roku jest tylko gorzej.Upały są takie ,że bez klimy nie można normalnie funkcjonować...


U mnie jeden pieseł ucieka z pomieszczenia z klimą - bo wentylator 🙁 

Leży w korytarzu i dyszy 🙁

No, nie przekonasz kudłacza…

 

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowy spacer pomimo upału

1656393412769.jpg


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2022 o 22:46, Pamiko napisał(-a):

17FCBD6A-1030-40CA-8CAD-80211DA38C25.jpeg

Z daleka to coś po prawej wygląda jak zwinięty w kulę pangolin. 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście podobne ale to niestety zwykła poducha pod glowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

830A6A66-004F-4C8D-B024-D560435B8569.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2022 o 21:30, mario1971 napisał(-a):

Psy uwielbiają zajmować puste miejsce szefa.

39319445abe1db5d97b7a5c58bda5896.jpg

Pies mówi to samo o człowiekach…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2022 o 00:31, KRISTOF_KON napisał(-a):

🥰

IMG-20210424-WA0005.jpg

Lubią się


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mikrofon?


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze trzy koty zostaly w domu, a teraz na działce dokarmiamy lokalna kocia rodzine 

145084F4-125C-4E55-9CF2-EFA0EE66AA82.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spacer rehabilitacyjny :)

IMG_20220703_155730232.jpg

IMG_20220703_160050099_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja nic nie zrobiłem.....

 

 

 

 

 

 

20220519_202450.jpg

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem dziś królika miniaturkę syna, wystawiłem go na taras w klatce o 8 wróciłem o 10 klatka przestawiona wszędzie trociny, królik martwy w klatce nie wiem co chciało się do niego dobrać, biedak padł chyba na zawał. Szkoda zwierzaka, mieliśmy go dwa lata.

 

 

IMG_20211203_204449~2.jpg

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.