Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może też wrzucę.

Oto Beza. Beza to bullterrier. Lubię je. (ale nie polecam)

Bullterriery to interesujące stworzenia. Napisałbym „interesujące psy”, ale one jakby to powiedzieć, na pewno mają geny innych stworzeń. Rasę stworzył James Hinks jakieś 200 lat temu. Ludzkość powinna dziękować opaczności, że poza rzeczonym bullterrierem, nie stworzył nic innego.

Często mówi się o nich, że mają coś ze świni, klauna itd. Uważam, że nic bardziej mylnego. Mają na pewno psa (jakieś tam prawda, podstawy). Kota. Dinozaura (ze względu na szczególne dla rasy „udźwiękowienie”) Sardynkę lub szprotkę w puszce (to akurat przez fakt umiejętności przebywania w niezwykłym ścisku z „człowiekami” ). Wykazuje spore zainteresowanie rasą ludzką i próbuje odtwarzać pewne zachowania (szczególnie te związane ze spożywaniem posiłków).

Nie jest to mój pierwszy pies, więc teoretycznie coś tam wiem, brałem udział w szkoleniach itd. Natomiast klucz do umysłu Bullka ma formę i kształt zupełnie inny niż te które znałem (a były do siebie z grubsza podobne). Jest to wymagająca rasa (jakby ktoś chciał spróbować) i to nie dlatego, że jest trudna do opanowania (broń boże agresywna). Mam wrażenie, że nie da się jej opanować. Można się dogadać.. współpracować, mieć jakiś tam układ.. im więcej się w nią zaangażujemy, tym zwrot z inwestycji jest większy. Ogólnie to wybitnie uczuciowa sztuka, zakochana we wszystkich, uwielbia być w centrum uwagi, nawet jeżeli są to np. zabiegi kosmetyczne, których nie lubi – jestem przekonany, że poddaje się im tylko dlatego, że wtedy wchodzimy z nią w interakcję. Nasza jest bardzo fajna, choć były długie miesiące orki na ugorze. No nic nie przynudzam, wrzucam foty

84891f3608a3dad5a90c82f6df2da57a.jpg
6170808c74ffbe9cd8b098aec5c9a79c.jpg
d00f93f8f0580bbc003d04cd848d4149.jpg
09be2e620dba0a4ed6d84633fe2f4485.jpg
61661bd75effc691922f9e062211cf6e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Twój bullek a opis jeszcze lepszy, nie sposób się nie zgodzić ;)

Miłego funkcjonowania w otoczeniu tak oryginalnego psiaka.

 

Poniżej mój towarzysz na sobotnim spacerze w lesie, w pozycji bocznej ustalonej ;)

Niestety w ostatnim czasie chudnie w oczach :( (w szczycie formy 38 kg, aktualnie 28), pomimo szeregu badań brak jednoznacznej diagnozy co jest przyczyną takiego stanu rzeczy ale nie poddajemy się i mam nadzieję,  że wyjdziemy z tej sytuacji.

 

20220924_102405.jpg

20220924_102341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sn@p napisał(-a):

@Sn@p życzymy zdrowia pupilowi. 

Mieliśmy niebywałą przyjemność gościć w naszym życiu Amstaficę Glorię.

Gloriuszek był przez nas adoptowany, wiekowy i z nadwagą. Trochę pracy i pomimo wieku 10 lat, wyglądała jak szczeniak 😉

Genialny pies, wspaniała rasa. Anioł. W zestawieniu z wcześniej przedstawioną Bezą - takie coś jakby - piekło-niebo. No może już bardziej jesteśmy w czyśćcu.. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mają cieczkę i Romeo z wioski przesiaduje pod oknem mimo, że Zeno na bramce stoi 😁

 

 

DSC_2413.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To grzeczny koleżka. I płochliwy, szkoda go straszyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spacer z towarzyszami a przy okazji drobne grzybobranie w zagajniku 😀 Psiaki przeszczęśliwe a zarazem jakie zgodne 😉

20220925_152919.jpg

20220925_151646.jpg

20220925_143335.jpg

20220925_141515.jpg

20220925_141828.jpg

20220925_144800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]Sn@p[/mention] kurde żeś że ściółką brał widzę na szybkości sam obierasz później?
61ad3f72aafa35544d7bd51b2f223b25.jpg&key=f17234b06e2e548614740a4e6cb35e9a3faf6638d088d51d7aefc2c33d526747


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nuter napisał(-a):

[mention]Sn@p[/mention] kurde żeś że ściółką brał widzę na szybkości emoji16.png sam obierasz później? emoji6.png


Naleciało igieł z drzewek stąd taki stan w wiadrze bo było stosunkowo ciasno ;) a w obieraniu teściowa pomoże :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto koleżanka, razem z dwojgiem rodzeństwa, trafiła trzy tygodnie temu do domu, miała być na "tymczasie" - na okres sterylizacji, a potem do domu nowego miała trafić, ALE po wnikliwej i burzliwej dyskusji, z moją Szanowną,  cechującej się atmosferą wzajemnego zrozumienia, w późnych godzinach nocnych, ustaliłem że... do nowych domów trafia rodzeństwo a koleżanka zostaje u nas bo ma na mnie bardzo dobry wpływ... :D 

 

IMG-20220920-210958.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Daito napisał(-a):

Taka oto koleżanka, razem z dwojgiem rodzeństwa, trafiła trzy tygodnie temu do domu, miała być na "tymczasie" - na okres sterylizacji, a potem do domu nowego miała trafić, ALE po wnikliwej i burzliwej dyskusji, z moją Szanowną,  cechującej się atmosferą wzajemnego zrozumienia, w późnych godzinach nocnych, ustaliłem że... do nowych domów trafia rodzeństwo a koleżanka zostaje u nas bo ma na mnie bardzo dobry wpływ... :D 

 

IMG-20220920-210958.jpg

Dogaduje sie z sunia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, revolta4 napisał(-a):

Dogaduje sie z sunia ? 

Były trudne momenty... ale teraz jest już O.K. :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.