Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

 

A co się stało temu piesku?

 

Problemy trawienne, nie przyswaja białka 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel jest po dwóch zabiegach w przeciągu 3 tyg.Jest bardzo dzielny chociaż widzę w jego oczach ze cierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pamiko napisał(-a):

Mój przyjaciel jest po dwóch zabiegach w przeciągu 3 tyg.Jest bardzo dzielny chociaż widzę w jego oczach ze cierpi.

Współczuję 😞 a zarazem życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego przyjaciela. Ja z moim mam problem od 2 msc , chudnie w oczach,  diagnoza eneropatia białkogubna 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia dla Waszych zwierzaków! Od, mniej więcej, końca sierpnia nie było chyba dnia, żeby Szyszeł nie był u weta - mamy poważną lipę z nerkami niestety... na początku września przestała całkiem jeść, a była żarłokiem, jakich mało... poźniej chyba ze trzy razy się już na poważnie z nią żegnaliśmy... No, ale obecnie jesteśmy ze 300 gramów do przodu od najgorszego wyniku wagowego i ciągniemy we właściwą stronę - co najważniejsze - w dobrych nastrojach ;) Choroba nieuleczalna, ale walczymy dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia dla Twojego psiaka :)

Super że walczycie i się nie poddajecie. W tym wszystkim najbardziej irytuje mnie to że część wet leczy, aby leczyć a nie wyleczyć 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irence zrobiło się smutno, jak usłyszała o chorych pieskach - pozdrawia serdecznie i życzy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

IMG_2933.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia dla Twojego psiaka 
Super że walczycie i się nie poddajecie. W tym wszystkim najbardziej irytuje mnie to że część wet leczy, aby leczyć a nie wyleczyć  


W naszym przypadku niestety jedyną opcją jest właśnie leczenie, bo na wyleczenie szans nie ma. Obecnie jesteśmy pod opieką świetnego zespołu

Irence zrobiło się smutno, jak usłyszała o chorych pieskach - pozdrawia serdecznie i życzy szybkiego powrotu do zdrowia.


Dzięki! 68686115117__59668E42-2CEF-46E3-9317-77A9F37DDE12.jpgIMG_0590.jpg68521341261__86AAF4F8-6334-44AB-ACC0-CA28049B51E3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dzięki! 68686115117__59668E42-2CEF-46E3-9317-77A9F37DDE12.thumb.jpg.df6099273aa607890c27b852ae13495c.jpgIMG_0590.thumb.jpg.e519a041f83d673799a19ba22ed0ba43.jpg68521341261__86AAF4F8-6334-44AB-ACC0-CA28049B51E3.thumb.jpg.8290fcdc3a29fe7d369605336ebae4dc.jpg
Drug trzyma kciuki, walczy z chorobą nerek już ponad 1.5 roku a85f961c5aac513a9b86b124e902dc5a.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2022 o 11:37, revolta4 napisał(-a):

Nie ma szans .

U mnie identycznie. Pierwsze co by zrobiła to albo "pantoflem" by go pogłaskała albo wypuściła wolno. Nawet jak chodziliśmy z juniorem na wystawy pająków to zostawała w domu. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2022 o 21:13, Valygaar napisał(-a):

@Nuter jeśli to nie tajemnica - co Cię skłoniło, żeby wybrać psa tej rasy? 

To nie jest zaczepne, ale nigdy nie miałem okazji zadać pytania właścicielowi tej rasy. Ok, może miałem, ale pies patrzył i słuchał ;)

@Valygaar haha, doprawdy nie wiem co mnie podkusiło. W ramach wyjaśnienia, jestem daleki od wiązania części swojego życia z psem, bo "mi się najbardziej podobał (z wyglądu)". Zawsze staram się dowiedzieć możliwie jak najwięcej o rasie, zanim zapadnie decyzja. To nasza 4 rasa, był York, Mops, Akita i Amstaff. Bulka zawsze chciałem, w zasadzie przed amstaffem miał być Bullterrier, ale nie pykło. 

Z bullterierami i ich właścicielami jest trochę jak z kierowcami BMW. Sam miałam i mam, ale powiedzmy trzymam w garażu na wypady, a nie użytkuję na co dzień. To wspaniałe samochody, tylko delikatnie mówiąc, mają swoje humory. Szczególnie te bardziej wyrafinowane. No i wszyscy o tym mówią, a najmniej właściciele. Bo uwielbiają "pomimo".

Bullterriery są ponadprzeciętnie uczuciowe i wylewne. Mają jakąś taką potrzebę komunikowania się z człowiekiem. Gra oczu, mowa ciała i próby wokalizowania czasami wprawiają w osłupienie. Już pisałem, że mają w genach sardynkę w puszce, tak ważna jest dla nich bliskość. Ja to (tę rasę) traktuję jak wyzwanie, nieustannie moją Bezę trenuję, na każdym spacerze, w każdej sytuacji - nie robię sobie taryfy ulgowej. Z nimi inaczej się chyba nie da. Od razu wyjaśnię - agresja zero. Ciekawskość tysiąc. Niezłomność tysiąc. Posłuszeństwo od zera, do tysiąca. Kumate to jest okrutnie, ale ma swój pomysł na życie, i w związku z tym, nie zawsze się dogadujemy. Jak widzi, że się nie klei między nami, to skubana kombinuje jak się przymilić i przypodobać. Książkę można by napisać. Ogólnie uwielbiam, ale nie polecam (w trosce o zdrowie psychiczne człowieka oraz psa). Teraz jest super, ale myślałem, (przez ładnych klika miesięcy) że mi żyłka pęknie, czy też raczej mózg mi rozerwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranny sobotni spacer w lesie. Złota polska jesień :) Można akumulatory doładować.20221015_083534.thumb.jpg.95616387784ecf50ae886a5faebfbf8e.jpg

20221015_084155.jpg

20221015_090249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nada się? 🤣 Królikula 👹

 

276868494_20221015_114717_HDR2.thumb.jpg.033b5bfa028faee321445fb33a1fd52a.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Nada się? 🤣 Królikula 👹

 

276868494_20221015_114717_HDR2.thumb.jpg.033b5bfa028faee321445fb33a1fd52a.jpg

 

Nada się - na pasztet 🤣😁

 

Tymczasem: West Pomeranian Sheepdog sprawdza co się dzieje na dzielni...

 

 

IMG_3185.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są wybitnie cierpliwe w stosunku do dzieci.

453167e75c23b281aa9effe925569483.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nuter napisał(-a):

@Valygaar haha, doprawdy nie wiem co mnie podkusiło. W ramach wyjaśnienia, jestem daleki od wiązania części swojego życia z psem, bo "mi się najbardziej podobał (z wyglądu)". Zawsze staram się dowiedzieć możliwie jak najwięcej o rasie, zanim zapadnie decyzja. To nasza 4 rasa, był York, Mops, Akita i Amstaff. Bulka zawsze chciałem, w zasadzie przed amstaffem miał być Bullterrier, ale nie pykło. 

Z bullterierami i ich właścicielami jest trochę jak z kierowcami BMW. Sam miałam i mam, ale powiedzmy trzymam w garażu na wypady, a nie użytkuję na co dzień. To wspaniałe samochody, tylko delikatnie mówiąc, mają swoje humory. Szczególnie te bardziej wyrafinowane. No i wszyscy o tym mówią, a najmniej właściciele. Bo uwielbiają "pomimo".

Bullterriery są ponadprzeciętnie uczuciowe i wylewne. Mają jakąś taką potrzebę komunikowania się z człowiekiem. Gra oczu, mowa ciała i próby wokalizowania czasami wprawiają w osłupienie. Już pisałem, że mają w genach sardynkę w puszce, tak ważna jest dla nich bliskość. Ja to (tę rasę) traktuję jak wyzwanie, nieustannie moją Bezę trenuję, na każdym spacerze, w każdej sytuacji - nie robię sobie taryfy ulgowej. Z nimi inaczej się chyba nie da. Od razu wyjaśnię - agresja zero. Ciekawskość tysiąc. Niezłomność tysiąc. Posłuszeństwo od zera, do tysiąca. Kumate to jest okrutnie, ale ma swój pomysł na życie, i w związku z tym, nie zawsze się dogadujemy. Jak widzi, że się nie klei między nami, to skubana kombinuje jak się przymilić i przypodobać. Książkę można by napisać. Ogólnie uwielbiam, ale nie polecam (w trosce o zdrowie psychiczne człowieka oraz psa). Teraz jest super, ale myślałem, (przez ładnych klika miesięcy) że mi żyłka pęknie, czy też raczej mózg mi rozerwie.

Napiszę bezpośrednio ;) ... za***iście się Ciebie czyta, sądzę, że po takim opisie gros forumowiczów zwróci swoj wzrok na bullka a może nawet dokona wyboru tej oto wyrafinowanej rasy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
1 godzinę temu, Kuklik napisał(-a):

 

Śliczna szylkretka. Uwielbiam takie umaszczenie.

Dziękuje, chodź to nie mój kotek, ale rzeczywiście jest ładny i spokojny  🐈🐈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.