Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

moje, moje

dzięki :)

 

Kropka i Edi

Edytowane przez arynekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ale Ci zazdroszcze, moje "gady" takie nie są, niby się lubią, niby tęsknią za sobą ale przytulanie-nigdy.

Te Twoje są niesamowite, widać, że to normalne dla nich zachowanie.

Pogłaszcz je w moim imieniu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labrador. Mam takiego samego, kapitalne, mądre i pocieszne psy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, jaki w tym roku mamy cholerny wysyp kleszczy na łąkach? Ja ostanio po spacerze ok. 1,5h w zielonych okolicach (ja idę polną drogą, pies biega po łąkach) miałem kilkanaście kleszczy w ręku - dwa na mnie (ale je w porę zauważyłem), a reszta na psie. Pies świeżo spryskany Fiprex spray, kupiony u weta środek który miał ponoć pomagać. Dzisiaj 6 kleszczy - 3 jeszcze na łące i 3 w domu złapane (staram się nie dać im szans na wbicie).

 

Najgorzej, że kur... złażą z psa i chodzą mi po panelach w mieszkaniu :blink: Mam małe dziecko, któremu już w tym roku wyciągałem kleszcza z głowy (na szczęście skończyło się na profilaktycznej serii antybiotyków i strachu podczas obserwacji po ugryzieniu). Macie podobne problemy? Jak sobie radzicie?

 

A tak bardziej w temacie wątku i bardzej pozytywnie - zdjęcie oczywiście 100% niepozowane, zrobione przypadkiem, śpią jak mopsy :)

 

dscf7584n.jpg

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladała moja przytulanka... niestety już ś.p. Kora.

 

b3257cf087e24595med.jpg

 

No i gracja oraz subtelnośc rozpędzonego pociągu towarowego... :D

 

32bbb0108b7930d4med.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój "Hades" dwuletni Akita Amerykański.

66f55229a840b3cbgen.jpg

Edytowane przez Glili

Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po Nim płaczę, jest juz po drugiej stronie tęczy "Haker" rasy bokser

93d50ef00ccede2d.jpg

Edytowane przez Glili

Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vojtonus świetny psiak :) To jakiś pociągowiec? Ale ma futro...


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągowiec. Dokładniej - samoyed. Zdjęcia nie odzwierciedlają jakie to futro jest w rzeczywistości. Jest bardziej futrzasty niż można sobie wyobrazić. Jest to ciekawa rasa, ale niezbyt popularna w naszym kraju. Raczej rzadko spotykam się z ludźmi, którzy o samoyedach słyszeli albo mają o nich jakieś pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co mają :lol: u mnie w mieście poświęcają się dogoterapi w szkołach specjalnych, domach dziecka itd.

Piękne psy o dobrych sercach , niestety ich szata wymaga dużo, dużo pracy.


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatico :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widziałem,że kilka osób posida tu buldoga francuskiego. Mam pewne obawy co do pierwszego dla mnie czworonoga :) Nigdy nie miałem psa i kota,,, powoli rozglądam się za nowym loku, i moja dziewczyna oszlalała na punkcie tego psa. Można prosić o jakieś wady i zalety takiego małego przyjaciela? :)

 

pozdrawiam

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widziałem,że kilka osób posida tu buldoga francuskiego. Mam pewne obawy co do pierwszego dla mnie czworonoga :) Nigdy nie miałem psa i kota,,, powoli rozglądam się za nowym loku, i moja dziewczyna oszlalała na punkcie tego psa. Można prosić o jakieś wady i zalety takiego małego przyjaciela? :)

 

pozdrawiam

Grzesiek

 

 

Wady i zalety - mówisz... Pies to nie rzecz tylko żywa istota, a tym samym wady i zalety to raczej kwestia indywidualnego (i tutaj uwaga) WŁAŚCICIELA - jak sobie wychowasz tak będziesz mieć.

Przed zakupem psa konkretnej rasy rozeznaj się co do charakteru jaki prezentują dane osobniki (bo wygląd to w przypadku psa sprawa drugorzędna - z reguły efekt uboczny, kombinacji hodowców których celem było stworzenie zwierzaka do konkretnych celów)) - wszelkie prezentowane przez właścicieli psów zalety bierz pod uwagę tylko w 10% a wszelkie "problemy" traktuj na 500%, pamiętaj że pies wymaga wyprowadzania niezależnie od pogody, że pies może "załatwiać" się w domu, może niszczyć meble itd. itp. pies to problem w wakacje, poza tym WYMAGA codziennie TWOJEGO czasu. Pies wymaga towarzystwa i uwagi właściciela.

 

Jak po przemyśleniu tego co wyżej napisałem nadal będziesz chciał mieć psa to porozmawiaj z weterynarzami (najlepiej kilkoma) o danej rasie - jak po tym co usłyszysz nadal będziesz chciał mieć psa, to przemyśl problem jeszcze przez kilka miesięcy i jak się nie rozmyślisz to szukaj szczeniaka, jednak w przypadku tej rasy doradzał bym Ci abyś przed zakupem konkretnego zwierzaka, skorzystał z pomocy weterynarza.

Rzuć okiem na poniższe linki:

http://www.buldogfra...teka/oddech.php

 

http://www.buldogfra...mivertebrae.php

 

A nie myślałeś o tym żeby wziąć psa ze schroniska?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny grubas ;) Miałem doczynienia z tymi psami, ADHD i dobre serce, tak mogę je opisać.

Ja mam w planach staffika, ale to są plany troche wybiegające w przyszłość, póki nie mieszkam sam niestety jestem pozbawiony kupna psa <_< Ale może za rok, dwa będzie mi już towarzyszył, a raczej towarzyszyła jakaś wariatka na 4rech łąpach ;)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumple na zaboj.

Nieeeee... nooooo zarąbista "bulwa", :D rewelacja...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.