Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Staruszek, miałem Sznaucera 11 lat...super pies, prawdziwy kumpel na dobre i na złe! pozazdrościć tylko bo mój juz poszedł biegać na "innych" zielonych łąkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 12 lat był z nami Prymek. Ale prawie 3 lata temu pokonało go choróbsko :( Odszedł sobie przytulony do mnie.

 

A jakieś pół roku temu trafił do nas przywiązany pod schroniskiem Basiek :) Ma jakieś 5-6 lat i jak każdy bokser jest psim dzieckiem w ciele dużego i groźnie wyglądającego psa.

 

Kocham boksery, sam mam takiego dużego dzieciaka w domu :)

Ma dopiero 6 lat i nie wyobrażam sobie domu i rodziny bez niego.

 

piesspi.jpg

 

Tak wyglądał gdy był u nas pierwszego dnia

 

dzienpierwszy.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheheheheheheh ale się czepiasz, skojarzyło mi się z tekstem piosenki. Uśmiałem się, dobry dżołk :)

Wcale się nie czepiam... to zapożyczenie było że "jeden zwierz" to przyjąłem ze "dwa zwierza" będzie pasowało - tak że ZERO złośliwości ;) . Woytec60 rewelacyjny "śliniak".

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz Basiek dorobił się własnego kubka na herbatę, który można sobie kupić. Dziś przyjechała paczuszka z kubasami i właśnie popijam herbatę z takiego. :)

Kaska za kubki w całości na psie sieroty idzie więc pewnie nikt nie obrazi się za linka. Są też kubaski z innymi bokserami :)

http://www.podfaflam...ser-baster.html

 

IMG_6658.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy mam pytanie czy jeśli che wjechać do Niemiec z psem to musi on mieć chip??czy wystarczy książeczka zdrowia??Bo ta pani się szykuje do wakacji ;)

Aha propo karmy to moja suczka najlepiej reaguje na Ariona ostatnio kupiłem na próbę Brit bo nie było Ariona i dostała wysypki.

post-33578-0-80310400-1360951609_thumb.jpg

Edytowane przez Łukasz G7900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja łobuziara :) Figa

rasa: flat coated retriever

Pochłania: Purina Dog Chow Adult Lamb & Rice z mlekiem

W ubranku :

ca92441caf8a8cf4gen.jpg

 

i bez :)

998ead42e3307bacgen.jpg


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, pies musi być zaszczepiony, mieć tatuaż lub być zaczipowany a do tego powinien posiadać międzynarodową książeczkę zdrowia czyli taki psi paszport :)

W praktyce przy przekraczaniu granicy pewnie i tak Ci psa nie sprawdzą (mnie nie sprawdzali) ale przepisy są jasne.

 

http://www.twojaeuro...pila-za-granice

 

A propos karm. Mój jadł Royal Canin Boxer. Ale ostatnio polecono mi karmę Josera, Kupiłem mu na próbę wersję Balance (jest wykastrowanym kanapowcem więc niskoenergetyczną wersję dostaje). Pies ją bardzo lubi. Po kilku tygodniach karmienia Joserą sierść zrobiła się zdecydowanie bardziej błyszcząca niż po Royalu. Problemów z układem pokarmowym też nie ma.

 

josera-balance-15-kg.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

mam pytanie do wszystkich właścicieli owczarków niemieckich długowłosych . Swojego psiaka trzymacie w domu czy raczej na dworze ? Ile w tym prawdy , że jego sierść będzie krótsza gdy mieszka w domu ? I najważniejsze jakie menu posiada wasz przyjaciel ?

 

Owczarek niemiecki długowłosy : Bary

Jesień 2011

Całkowicie wolny od dysplazji :)

 

dscn3673p.jpg

dscn3678wu.jpg

Na zdjęciach ma jeszcze ten szczenięcy puch a nie sierść. Wygląda jak mały niedźwiadek :wub:

Dziś jest już troszkę większy ( zajmuje całe łóżko <_< ) ale wciąż pozostało mu te niewinne spojrzenie przez co nikt się go nie boi <_<

 

Pozdrawiam,

Wojtek, Bary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Bary:)))) Na zdjęciu mój już drugi Nowofunland - Rocky 10 m-cy:) Mój pies jest na zewnątrz, hodowca wręcz zakazał brać go do domu dla jego dobra (za duża różnica temperatur). Ma oczywiście porządną budę ale śpi co najwyżej na niej :)

 

 

imag0520a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Bary:)))) Na zdjęciu mój już drugi Nowofunland - Rocky 10 m-cy:) Mój pies jest na zewnątrz, hodowca wręcz zakazał brać go do domu dla jego dobra (za duża różnica temperatur). Ma oczywiście porządną budę ale śpi co najwyżej na niej :)

 

 

imag0520a.jpg

Piękny piesio :) . Dzieciaczek się go nie boi ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowofunland piękny pies . Sprawa spania na dworze tak jak z każdym większym psem .. mojego rodzice tak bardzo kochają , że śpi w domu no ale cóż .. Mam takie pytanie względem tej czarnej bestii czy ślini się tak bardzo jak myślę ? Ma takie ataki ślinotoku , że jak się cieszy to zalepiony śliną ? Znajomy ma takiego samego psa i on zawsze chodzi z pełną mordą śliny :P nie wiem czy to tylko ten czy każdy tak ma ..

PS. Mały może jeździć na nim jak na koniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że coś mu wisi z gęby ale bez przesady. Zobaczymy w lato jak będzie. Moja ś.p. nowofunlandka też mieszkała w domu ale tego drania sobie nie wyobrażam, roznosi cały ogród a w domu to zrobiłby masakrę. Oczywiście pies biega całą dobę gdzie chce po całym ogrodzie i do domu też go wpuszczam od czasu do czasu ale tylko pod moim nadzorem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Bary :D bardzo podobają mi się owczarki niemieckie ale bary to aż przeszedł samego siebie -niezły model z niego ^ ^

Oto mój przyjaciel - Brego :

bernardynmisza.jpg

Edytowane przez Natalia1706

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Brego waży i ile ma w kłębie??? Jestem też ciekaw przez jaki okres był zauważalny u niego wzrost gabarytów. Moja ś.p. sunia w zasadzie rozwijała się do 2 lat, po roku wyglądałą jak przerośnięty kundelek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez sobie kupilismy psa , glownie do obrony i ochrony domu :D , jest bardzo grozny i ma umaszczenie skunksa

 

IMG_00000030_zps445108d3.jpg

 

IMG_00000031_zps98474ef3.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos to cross pomiedzy yorkie i havanese.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.