Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Recommended Posts

5 minut temu, Sn@p napisał:

Aktualnie najciekawsza zabawka ;)

Tego to bym się bał,to już nie widok szczęścia tylko zabójcy :D

To prawda, nie ma żartów z takimi rasami, przede wszystkim z uwagi na ich siłę. W kwestii agresji są do opanowania, ale potrzebują ogrom pracy aby je ułożyć. W odniesieniu do domowników jest największą przylepą jak mawia córa

IMG_20200510_164431.jpg

Mam zupełnie inne doświadczenia, amstafy to jedne z najbardziej proludzkich i wpatrzonych w swojego człowieka psów. Agresja? Wolne żarty. Agresja tych psów zaczyna się i kończy na człowieku, który psa wychowuje. Może problem polega na tym, że Ty psa”układasz” zamiast być jego przewodnikiem/liderem. Polecam kontakt z fachowcem, są ludzie, którzy pomagają nauczyć się odpowiednio komunikować z psem.

Nie traktuj tego proszę jako krytykę Twojego sposobu wychowania psa a jedynie głos w dyskusji p/t zdrowy pies w domu, ale też w kwestii odkłamania niesprawiedliwych opinii na temat amstaffów i innych bullowatych.

Bronisława patrzy na to co piszę

90abde299dcc13071e2a99d4d1f2bdd9.jpg&key=5e79c7ab3079da2177f09f08c2de5ebbf6d6cc9d9bb5911211499734f129cc89

6 godzin temu, bladymis napisał:

Agresja tych psów zaczyna się i kończy na człowieku, który psa wychowuje.

Nie ma agresywnych ras, co najwyżej nieodpowiedzialny opiekun po drugiej stronie smyczy.

Guest maritimeeng

W tak gorący dzień - trochę wody dla ochłody

0BC4B96F-3AEF-4211-8F4A-90979710F77C.jpeg

6 godzin temu, bladymis napisał:

Mam zupełnie inne doświadczenia, amstafy to jedne z najbardziej proludzkich i wpatrzonych w swojego człowieka psów. Agresja? Wolne żarty. Agresja tych psów zaczyna się i kończy na człowieku, który psa wychowuje. Może problem polega na tym, że Ty psa”układasz” zamiast być jego przewodnikiem/liderem. Polecam kontakt z fachowcem, są ludzie, którzy pomagają nauczyć się odpowiednio komunikować z psem.

Nie traktuj tego proszę jako krytykę Twojego sposobu wychowania psa a jedynie głos w dyskusji p/t zdrowy pies w domu, ale też w kwestii odkłamania niesprawiedliwych opinii na temat amstaffów i innych bullowatych.

Bronisława patrzy na to co piszę emoji1.png

+ miliard.

….........od 17-u lat mam fioła na punkcie terrierów typu bull / i tylko takie psy towarzyszą „całej” mojej rodzinie, bo im się również udzieliło/

Nie ma agresywnych ras, co najwyżej nieodpowiedzialny opiekun po drugiej stronie smyczy.

Dokładnie to przecież napisałem. Nie pies jest problematyczny a człowiek, który ma go pod opieką.

23 godziny temu, Sn@p napisał:

Aktualnie najciekawsza zabawka ;)

Te psiaki mogły by pracować w wulkanizacji. Mój się nie rozstawał że swoją oponka. 

0b2b9579f98c9feamed.jpg

21 minut temu, bladymis napisał:

Dokładnie to przecież napisałem. Nie pies jest problematyczny a człowiek, który ma go pod opieką.

Absolutnie nie planowałem z kolegą wchodzić w polemikę, chciałem to jeszcze podkreślić, bo się zgadzam w stu procentach.

Psa psuje człowiek, na szczęście jeśli ktoś tylko chce, wszystko można naprawić. Odpowiedni ludzie potrafią zdziałać cuda z psami, które inni by najchętniej uśpili albo oddali do schroniska.

Moja Lilly odpoczywa w Bieszczadach

20200712_163603.thumb.jpg.5adb1b116b878c209d41236b3cb62241.jpg

I na kanapie 🙂

20190827_132446.thumb.jpg.321216baa135a2d5c46a6fffb4180a0d.jpg

Edited by arrowhead_luke

8 godzin temu, bladymis napisał:

Kolego a czy ja napisałem o agresji mojego psa. Proponuję czytać ze zrozumieniem. Nie rozumiem tego komentarza. 

Nie na znaczenia, Sn@p, czy piszesz o swoim psie czy ogólnie o bulowatych, bo mijasz się z prawdą. To nie są agresywne psy.

Ulubione wygrzewanie
IMG_20200802_174512-01.jpg

Ulubione wygrzewanie
IMG_20200802_174512-01.jpg

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Ręcznik lub siatkę możesz powiesić

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

No i zasnął biedaczyna nad papierami... DSC_0963.thumb.JPG.9748a6e1ee6365f1eea8eaf88733fda3.JPG

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Rachunki to się przesyła księgowej..

Dokumentację   specjaliście..

Nie męcz zwierzaka.... :)

Pozdrawiam Mirek

19 godzin temu, mkl1 napisał:

Rachunki to się przesyła księgowej..

Dokumentację   specjaliście..

Nie męcz zwierzaka.... :)

Projekt zaległy kończył...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

12 minut temu, kiniol napisał:

Projekt zaległy kończył...

No to nie ma co się dziwić...

Pozdrawiam Mirek