Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Recommended Posts

Jaki słodki bąbel! Marzy mi się drugi pies... ale póki co Svalbard jest królem domu. I wcale nie jest taki uroczy na jakiego wygląda! A teraz miał bliskie spotkanie ze schodami i ma zabandażowaną łapę :/

post-66641-0-03707200-1392673216_thumb.jpg

Sam lubie zwierzęta, jednakże nie pasują tematyką do forum. Równie dobrze, możemy popisać o przecierach dla dzieci.

Wysłane z Lumia 920

post-59414-1393184642,6688_thumb.jpg

Edited by Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

15 lat się upierałem, że kota nie będę miał, ale Dachu jest fajnym i mądrym sierściuchem.

Edited by Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Wysłane z Lumia 920

post-59414-1393189377,1317_thumb.jpg

Widzę koty królują !!!

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Narodowość mieszana. Tata Czech - podobno największa sztuka w Europie (pan Bax - przerósł ojca). Mama Polka.  ;)

Poza tym, Szwajcar jak malowany.

Edited by Adi

I w dodatku szwajcarski.

;)

KJ i bern

I jak na szwajcara przystało - ma całkiem przyzwoitą lumę :)

post-6254-0-25047300-1394780955_thumb.jpg

Edited by Adi

@kubam - jakie piękne umaszczenie!

@Adi - szwajcar jak marzenie ;)

Wszystkie psiaki i kociaki cudne. Ale z innej beczki. Ma ktoś doga niemieckiego w domu? A najlepiej doga niemieckiego i inne zwierze? Bo się przymierzam do kolejnego pupila i nie wiem czy to rozsądne w sytuacji, gdy mam owczarka niemieckiego i dwa koty :)

Edited by Kromeczka

@kubam - jakie piękne umaszczenie!

@Adi - szwajcar jak marzenie ;)

Wszystkie psiaki i kociaki cudne. Ale z innej beczki. Ma ktoś doga niemieckiego w domu? A najlepiej doga niemieckiego i inne zwierze? Bo się przymierzam do kolejnego pupila i nie wiem czy to rozsądne w sytuacji, gdy mam owczarka niemieckiego i dwa koty :)

Kolega miał doga z innymi psami (2 bernardyny) i kotami(2 "dachowce"), ale zdechła bidula niestety, teraz ma kolejnego i nie ma żadnych problemów. Psy bardzo fajnie, raczej kanapowe, jedynie szkoda mi ich jak biegną z tą swoją całą masą na tych cieniutkich patykach, zawsze mi się wydaje, że zaraz się złożą :lol: Ostatnio gdy ten pies chciał wskoczyć na kanapę jakoś niefortunnie stanął i chyba tylnia łapa mu wypadła ze stawu na chwile bo piszczał niesamowicie przez parę minut, ale po chwili chyba było wszystko ok bo przestał kuleć i znów wariował. Psy bardzo przyjazne, kochane, ale nie wiem jakie masz warunki, to kawał psa, chociaż z drugiej strony nie jest to typ psa, który musi się wybiegać i wymęczyć, chyba, że kolega tylko na takie trafia, chociaż ta mała suka teraz nieźle zakręcona jest, ale wiadomo, to szczeniak.

Edited by DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...

@Hipek nie wiem dlaczego, ale boję się psów z jasnymi oczami.

@DUBHEAD dzięki :) warunki mam dobre (chyba), domek, ogrodzenie i 900 m działki. Owczar nie narzeka biega sobie gdzie chce i ile chce, bo sam sobie drzwi potrafi otworzyć. Ale obawiam się reakcji tych dwóch ras na siebie.