Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

New Carrera

Ankieta  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-94234900-1331805661.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie żadna. Okropny zegarek IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze srodkowa! najbardziej przejrzysta. Ale gdybym mail kupić Taga to na pewno nie ten model.


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadna. Okropny zegarek IMO.

zgadzam się - "nijakie" to wszystko.....nie pomogę carlito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlitujcie sie ! Jak mozecie mowic o niej okropna? :rolleyes:

To nie chodzi o pomoc bo narazie wcale nie chce jej kupowac gdyz wogole nie widzialem jej na zywo. Ta ankieta jest czysto zabawowa ale w przyszlosci moze nam pomoc, wtedy kiedy staniemy przed takim dylematem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał na miłość Boską...czy jak będziesz kupował odświeżacz powietrza do toalety to też zrobisz ankietę? :rolleyes: .....Moim zdaniem trzeba by te zegarki zobaczyć na żywo a wybór stanie się wtedy prostszy.

Lubię minimalizm więc pewnie wybrał bym środkowy....te cyferki i tak do niczego by mi nie były przydatne. Pozbycie się cyferek sprawia też że zegarek staje się bardziej uniwersalny. Ten pierwszy do garnituru tak średnio ale ten drugi ( pure) już znacznie lepiej by pasował wciąż będąc jednocześnie zegarkiem sportowym do luźnego stroju.

 

Pomijam kwestie, że te proste Carrery są zdecydowanie za drogie....ale podobają mi się B)

Z nowych Tagów opłaca się tylko kupić Monaco, reszta zegarków ma nie najlepszy stosunek cena-jakość. Ja zawsze kupuje używane Tagi które są znacznie rozsądniejsze cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, na milość Boską jakby było to forum odswieżaczy powietrza to owszem. Nie masz ochoty czytać nie wchodzisz nie odpisujesz - proste :rolleyes:

 

Zwróć też uwage że kupuje jakiś zegarek średnio co miesiąc, więc normalne jest że częściej pojawiają sie takie ankiety niż u zwykłego Kowalskiego, bo gdyby taki Kowalski założył taką ankiete to nikt by nic nie powiedział, prawda?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, na milosc boska jakby bylo to forum odswiezaczy powietrza to owszem. Nie masz ochoty czytac nie wchodzisz nie odpisujesz - proste B)

nie fikaj :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito- napiszę że np. ostatni- i co z tego? odpoiwedź byłaby "a'la" sprzedawca ze sklepu- cokolwiek byle "łyknął"- nie robię tak.

 

wszystkie wersje tego taga nie podobają mi się zupełnie!!! mogę jedynie zachwycać się tylko nad monaco- nic nie poradzę.....takie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, oczywiscie i tak Cie lubie :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, staram sie Cie zrozumiec ale nie moge. Przeciez to tylko zabawa jest, mało tego, to przeciez FORUM jest !

 

Zbyt powaznie podchodzisz do sprawy :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia po prawej, ale u mnie jest chyba tak jak koledzy stwierdzili,po pierwsze chyba wygrywa Monaco a po drugie, trzeba by było zegarek zobaczyć na żywo żeby się w pełni wypowiedzieć.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na siłe to ten z prawej, srodkowy, mimo, że lubie czytelność, deczko łysawy taki... :rolleyes:B)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, staram sie Cie zrozumiec ale nie moge. Przeciez to tylko zabawa jest, mało tego, to przeciez FORUM jest !

 

Zbyt powaznie podchodzisz do sprawy B)

skoro chcesz.......na upartego trzeci z lewej: najlepiej wyglądają "otoki" chrono.....i tak mi się nie podobają :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia najbardziej mi się podoba.

 

Michale ja Cię trochę podbuduję te Carrery są świetne B)

 

Aha ostatnie, również dla tego, że jest na brązie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym środkową, bo jest najprostsza w formie, ale ponieważ nie podoba mi się w niej rozplanowanie indeksów minutowych - wybieram trzecią.

 

A tak na marginesie te Carrery nie należą do moich ulubionych Tagów... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw jak beda sie prezentować na żywo, cos mam wrażenie że będzie to miazga.

 

Mnie najbardziej sie podoba środkowa i ostatnia po prawej, choć wolałbym środkową z paskiem od tej po prawej :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srodkowa - ale co z tego, jak nigdy jej nie bedzie mozna kupic??? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ostatnia za ładnie wkomponowany tachymetr który jest wg. mnie nieodłącznym sportowym akcentem w tego typu zegarku (to nie IWC)

 

Z reszta - i tak chyba tylko ostatnia wejdzie do sprzedaży?


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście tego pewni że tylko ostatnia wyjdzie do sprzedaży?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się obiło o uszy że na jakiś tam rynek (azja,usa?) jest partia sztuk z wyglądem nr1 i nr2, natomiast nie będą już produkowane i od tego roku (2011) na cały świat będzie tylko nr3 (w tym debiut modelu w Europie)


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak sie moze ten zegarek nie podobać :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosc, rzecz straszna :rolleyes:

Jest piekny!


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.