Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

New Carrera

Ankieta  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, a moze umowimy sie na jakis zakup grupowy ? Moze bysmy wyrwali jakis fajny rabacik... Co Ty na to?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a moze umowimy sie na jakis zakup grupowy ? Moze bysmy wyrwali jakis fajny rabacik... Co Ty na to?

 

Zegarek jest w moim guście....ale rozumiem, że komuś może się nie podobać....chociaż nie ma w nim niczego kontrowersyjnego...jest do bólu prosty i purystyczny. Jak by nówka była w okolicach 4 - 5 tys to bym może i się skusił.Jak wynegocjujesz taką cenę to czemu nie :rolleyes:. Może Stani da jakąś sensowną cenę przy zakupie np. 4 sztuk?

 

srk-vijender-tag-heuer1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze o cenie okolo 6 tys zl nawet nie ma co myslec.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze o cenie okolo 6 tys zl nawet nie ma co myslec.

 

No właśnie :rolleyes: ....wystarczy popatrzeć na mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec zbieramy chetnych. Tylko dajcie mi czas na uzbieranie pieniazkow bo narazie realizuje aquatimera.

 

Musze sie tez zdecydowac czy Monaco czy Carrera :rolleyes:

 

Historia vs mechanizm.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak przyszedł ktoś zdrowy, nie naznaczony naszą chorobą zegarkową, stanął z boku, popatrzył, co się wyczynia na tym Forum, to co by powiedział? :rolleyes:

 

Powiedziałby : szaleńcy... B)

 

Michał - MONACO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak przyszedł ktoś zdrowy, nie naznaczony naszą chorobą zegarkową, stanął z boku, popatrzył, co się wyczynia na tym Forum, to co by powiedział? B)

 

Powiedziałby : szaleńcy... :)

 

 

Zebys wiedzial, faktycznie tak to wyglada :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście środkowa - za najbardziej purystyczny wygląd, za świetną wskazówkę sekundową, bez zaznaczonego kółka chronografu i za brak skali tachymetru na bezelu. To ostatnie jest o tyle ważne, że zegar ma 41mm i bez tego powinien przez to wydawać się większy.

Niestety wersja trzecia to dla mnie kompletna pomyłka, z fajnego zegarka zrobili kolejny pospolity chronograf, bliżej mu do Certiny (bez obrazy dla posiadaczy) niż do legendarnej Carrery, a szkoda, bo w środku cyka nowy kaliber. Jedyna nadzieja, że w realu aktualny model wygląda lepiej niż na tej grafice B)

 

Carlito, jeżeli będziesz organizował zakup grupowy jakiegoś TAG-a, albo PAM-a, to może bym się skusił. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby cena była ciekawa,(tzn w zasięgu) i czas na dopięcie budżetu to kto wie...?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za zakupem grupowym - ale albo wersje srodkowa nowej Carrery (pewnie niewykonalne bo to podobno model wycofywany)...

...albo Monaco w kolorze blue. Ten drugi jest oczywiscie realny - ale cena bedzie pewnie 5-cyfrowa (w PLN)...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup w marcu by wam odpowiadał?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie :rolleyes:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, marzec powiadasz..., to zależy, czy do tego czasu sfinalizuję główny zakup na ten rok, czy nie. Jeśli tak, to wtedy najwcześniej pisałbym się na TAG-a w okolicach czerwca/lipca.

No i jeszcze musielibyśmy ustalić, czy zamawiamy jeden model, czy każdy bierze, to co mu pasuje. Bo ja akurat Monaco Chrono niekoniecznie, najbardziej interesuje mnie Grand Carrera Calibre 8 GMT.

Jeśli znajdzie się sensowna ilość chętnych, to wtedy możemy pociągnąć dalej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL, co jest Twoim głównym celem? Niech zgadne, Pam 320 ? :rolleyes:

 

Dobra Panowie, to co, zakladac temat o wspolnym zakupie czy najpierw poszukamy chetnego do wspolpracy sprzedawcy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wpierw rozeznajmy o jakich kwotach mowimy (zatem dobry sprzedawca :rolleyes: i jaki termin w miare dokladnie zakupowiczom pasuje.

Ja bym to widzial rzeczywiscie w polowie roku...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak sie moze ten zegarek nie podobać :rolleyes:

Bo to nie sam zegarek sie ludziom nie podoba, tylko firma ale pisza o zegarku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme, całkiem mozliwe :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie sam zegarek sie ludziom nie podoba, tylko firma ale pisza o zegarku :)

 

A u mnie jest odwrotnie :). W moim prywatnym rankingu Tag stoi na wysokiej 3-ej pozycji, markę bardzo lubię i szanuję, a ta Carrera zwyczajnie mi się nie podoba... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci sie Tomku w niej nie podoba?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, nie podoba mi się całokształt. Nie mówię, że ten zegarek jest brzydki, brak mi jednak w nim jakiegoś pazura...Pazura, który ma w mojej opinii np. Monaco. Poza tym nie przepadam za chrono(poza paroma wyjątkami) i nie lubię natłoku detali na tarczy(również poza kilkoma wyjątkami... :()

 

Podkreślam, że to moja jak najbardziej prywatna opinia i rozumiem, że komuś ten zegar może bardzo się podobać...Ba, nie mam nic przeciwko temu, przecież gusta są różne i całe szczęście, bo gdyby wszystkim podobały się jedne i te same zegarki, to byłoby strasznie nudno... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne, Pam 320 ? :)

 

Ciepło, ciepło Michał :)

ale 320 to byłoby już szaleństwo :( celuję w 312, jeśli się uda, to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mierzymy podobnie :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto byłby jeszcze chetny na taki zakup grupowy? mniej wiecej chcialbym znac liczbe.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają wszystkie trzy, ale ostatnia najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.