Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

New Carrera

Ankieta  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie ostatnia, pierwsze dwie mają zbyt płaskie tarcze


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w takim terminie to i ja bym się podłączył.. najchętniej Carrera Day-Date w dobrej cenie

 

 

 

Edit: literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja śledzę crazy pomysł, być może się łudzę, kto wie.

niemniej jakiś Monaco czy Pam są w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj michu, będę robił co mi się tylko podoba a Tobie nic do tego, wiec proszę Cie odpusc bo atakujesz moja osobę w którymś z kolei już wątku. Robisz się nudny misiu kolorowy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, rob co chcesz :)

 

Współczuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerstwo to jedno z wielu hobby w którym prezentowanie nowych nabytków czy konsultowanie nowych zakupów ze znajomymi jest dopuszczalne, a według mnie nawet wskazane. Bo na tym to przecież polega, a forum jest po to żeby ułatwić komunikację. Poza tym nie ma chyba tutaj osoby która nie pochwaliła się swoimi zegarkami, nie pytała o opinie na temat ewentualnego zakupu, czy też nie prosiła o pomoc w wyborze zegarka. A to jak często ktoś kupuje nowy to chyba zależy od niego, i nie widzę w tym nic nietaktownego. Są na forum osoby które kupują miesięcznie po kilka starych rusków, i też się tym chwalą - i czym to się różni od zakupu nowych, czy też używanych ale znacznie droższych zegarków? No chyba że chodzi właśnie o pieniądze, a wtedy wniosek, i powód dla którego się czepiasz nasuwa się sam


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj sobie zegarek nawet codziennie, al k... nie przechwalaj się za każdym razem :)

O dziwo masz oddane kółko adoratorów :)

 

Wątek carlita1 o jego zabawkach śledzę od początku, więc jako członek "kółka adoratorów" czuje sie tymi słowami wywołany do tablicy i szczerze powiedziawszy jedyne co mi przychodzi na myśl to, to że współczuje Panu posiadania głównej cechy części naszych rodaków - zawiści. Ja jej nie posiadam, dzięki czemu mogę się szczerze cieszyć szczęściem innych i spokojnie podziwiać ich nowe nabytki, udokumentowane ślicznymi zdjęciami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom jest tu kilku kolegow, ktorzy po pierwsze moga (i czynia to) pozwalac sobie na drogie zegarki a po drugie dziela sie z nami swoimi zakupami. Zastanawiam sie czemu ich nikt nigdy nie krytykowal czy im tego nie wyrzucal. Moze po prostu chodzi tu o sposob w jaki ktos sie "chwali" (chodz osobiscie wole okreslenie "dzieli") nowymi nabytkami a nie jak czesto to robi i za jakie pieniadze kupowal :)

Ale nie mnie krytykowac - ot tak chcialem tylko napisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty będziesz robił co Ci się tylko podoba, to ja też - wniosek - mogę atakować w każdym wątku :)

 

 

tak Ci się tylko wydaje Michu , że będziesz atakował w każdym wątku , więc radzę w starym roku ,potraktuj bardzo poważnie to ostrzeżenie i daj sobie na wstrzymanie z "atakami" albo udaj się do odpowiedniego specjalisty , może się farmakologicznie uda obniżyć poziom agresji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie warto komentować kolegi "michu" gdyż jest to zakompleksiony, zawistny człowiek który na siłe szuka szumu dla rozgłosu - taki już wredny typ. Chciałbym też zauważyc że nie tylko mojej osoby sie czepia, ale jest nie miły rownież dla innych użytkowników naszego forum.

 

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich znajomych jak i nieznajomych ! :)

 

Serdecznie Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ostatnia wersja czyli ta która będzie w sprzedaży.

Środkowa (przejściowa) wersja była/jest sprzedawana w USA,cena u sprzedawców grey market to 2600 dolarów,czyli całkiem fajna,szkoda że w PL tyle nie kosztują zegarki.Wersja ta-pewnie ściągana z USA-oferowana w PL przez jednego ze sprzedawców to 13k zł czyli sporo.

 

Jak już pisałem kilka razy na zdjęciach bardzo mi się podoba i chętnie bym kupił ale na pewno nie za 13k zł,bo to już niebezpiecznie blisko Portugalczyka.Z ostateczną decyzją poczekam aż będzie w sklepach żeby przymierzyć bo często na zdjęciu wygląda fajnie a na żywo już niekoniecznie.Jak dalej będzie mi się podobać to wchodzę w group buy :) Gdyby udało się dostać w okolicach 9k zł byłoby świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Trafiłeś w sedno drogi Kolego.

 

PS Szanowny Kolego Chlastawa brak Ci taktu - pisanie o specjalistach, którzy jakoby są mi potrzebni jest nieeleganckie i nieuzasadnione.

 

PS II Carlito, z Tobą już skończyłem polemiki. Znasz moje zdanie na temat Twojego ciągłego obnoszenia się ze statusem materialnym i basta. Po prostu cenię skromność bo to jest cecha prawdziwych dżentelmenów, których dziś jest b. niewielu. Ta właśnie cecha odróżnia człowieka z klasą od człowieka bez klasy i z tym chyba trzeba się urodzić.Na tym kończę wymianę poglądów w tej kwestii.

 

Z większym przygłupem nie miałem dawno doczynienia.

 

Sorry Dariusz, ale inaczej tego człowieka nazwać się nie da.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito , sorry nie sorry , ale też zaczynasz używać słownictwa , którego na forum używać nie powinieneś .

Staram się być bezstronnym obserwatorem i w mojej opinii nawet wypisywane przez Michu niemądre stwierdzenia nie uprawniają Cię do używania inwektyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guys, czy mi sie wydaje czy watek dotyczy nowej Carrery? Dogadujemy sie albo sie rozchodzimy po innych watkach...

Happy New Year! :)


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę modów o posprzątanie tej żenującej wymiany (nie)uprzejmości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to któryś watek z kolei w którym ten gość mnie atakuje i przez to wystawia mi niewlasciwa opinie na forum, żaden z modow nie reagował ! Mam tego dość, nikt mi nie będzie psul reputacji.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopujemy, ale myślę, że warto zastanowić się nad sytuacją. Zaglądam czasem na zagraniczne fora zegarkowe, nie zauważyłem tam jakichś ataków personalnych, jest normalna rzeczowa i kulturalna dyskusja. Nie wiem czy to tylko kwestia innej mentalności zagranicznych użytkowników (w naszym kraju wiadomo, niektórzy lubią tworzyć piekiełko).

Może jednak oprócz innej mentalności tamtejsi moderatorzy bardziej zdecydowanie reagują na wszelkie zaczepki, próby zdyskredytowania rozmówcy, a tym bardziej na obraźliwe ataki personalne.

Poddaję temat do przemyślenia naszym Moderatorom, czy nie uważacie Koledzy, że jesteście zbyt pobłażliwi? Może warto rozważyć nieco twardsze podejście do niektórych wypowiedzi. Regulamin przewiduje środki dyscyplinujące, z których być może warto częściej korzystać.

Wiem, że sam naruszam w tej chwili regulamin, pisząc nie w temacie, którego dotyczy wątek. Jeżeli jednak uznacie, że temat jest ważny, wtedy możemy stworzyć odrębny wątek, w którym wszyscy podyskutujemy.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam czasem na zagraniczne fora zegarkowe, nie zauważyłem tam jakichś ataków personalnych, jest normalna rzeczowa i kulturalna dyskusja. Nie wiem czy to tylko kwestia innej mentalności zagranicznych użytkowników (w naszym kraju wiadomo, niektórzy lubią tworzyć piekiełko).

Troszke przesadzasz. Takie "wtracenia" i osobiste wycieczki rowniez maja miejsce na obcych forach i nie trzeba od razu Polski w to mieszac ani naszej narodowosci :D

 

Może jednak oprócz innej mentalności tamtejsi moderatorzy bardziej zdecydowanie reagują na wszelkie zaczepki, próby zdyskredytowania rozmówcy, a tym bardziej na obraźliwe ataki personalne. Poddaję temat do przemyślenia naszym Moderatorom, czy nie uważacie Koledzy, że jesteście zbyt pobłażliwi?

Wszystko zalezy od forum. Za takie osobiste wycieczki na innym znanym mi forum i jeden zawodnik i drugi juz dawno dostaliby ostrzezenie. Wszystko zalezy od moderatorow a tu z tym roznie. Raz kasuja np. normalne posty bez powodu i wytlumaczenia a innym razem zostawiaja takie jak te wyzej... nadal tego do konca nie kumam ;)

 

Wiem, że sam naruszam w tej chwili regulamin, pisząc nie w temacie, którego dotyczy wątek. Jeżeli jednak uznacie, że temat jest ważny, wtedy możemy stworzyć odrębny wątek, w którym wszyscy podyskutujemy.

I tu nie masz do konca racji. Ani ja, ani Ty nie naruszamy bezposrednio regulaminu, bo przeciez nie ma miejsca gdzie moznaby takie oftopowe dyskusje przeniesc aby toczyly sie dalej. Moznaby przeciez wyznaczyc takie cos jak "smietnik" albo "oftopy" i tam jednym kliknieciem mod widzac, ze dyskusja schodzi na inne drogi niz temat watku - przenosi. Bo nie zawsze kasacja jest najlepszym rozwiazaniem. Czasem z takich bezsensownych wycieczek i przytyczek wychodza calkiem madre przemyslenia i wnioski :)

 

Moze by to rozwazyc? :)

 

pozdrawiam

artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu:

 

30067.jpg

 

30068.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet powinien reklamować zegarki Hamilton ;)

Ale ta Carrera na nadgarstku wygląda świetnie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 3 pewniakow na ten zegarek + ja czwarty. Gdyby ktoś był zainteresowany to pisać na pw. Narazie się wszystkiego dowiaduje co gdzie jak i za ile. W odpowiednim czasie zaloze odpowiedni temat.

 

Zakup byłby realizowany w marcu.

 

Pozdrawiam

Michał


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku że jak sportowy chronograf to tylko z białą ewentualnie srebrną tarczą ;)....lepiej wyglądają na nadgarstku....a jak ktoś jeszcze ma ciemną karnację to już w ogóle obłęd...Carlito wiesz o kim mówię :)

Fajny ten TAG ale 11 tys no way!...za 4-5 tys można nabyć używaną Carrerę chrono ze srebrną tarczą....owszem mechanizm inny....ale ile kasy zostaje w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż się zastanawiam czy niebieskie Monaco czy właśnie ta Carrera, w każdym razie po iwuceku będzie napewno któryś z tych Tagów.

 

Mechanizm czy Historia ? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż się zastanawiam czy niebieskie Monaco czy właśnie ta Carrera, w każdym razie po iwuceku będzie napewno któryś z tych Tagów.

 

Mechanizm czy Historia ? ;)

 

Histeria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.